arrow
profile_image
Kockavlocka
od 29. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ber to jako zkoušku vztahu. Pokud spolu vydržíte tohle, pak už tě jen tak něco nerozhazi. A strach má každý co uvažuje o odjezdu, tomu věř

arrow
profile_image
kalachakra
od 10. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na elizaa:

Elizoo, JEĎ! Mě je 35 a vím, že už pravděpodobně žádnou podobnou šanci někam takto vyjet mít nebudu. Být na tvém místě, neváhala bych. Vím, že je to velká zkouška a strach z neznámého, ale zároveň je to strašně vzrušující, že zažiješ něco nového, uvidíš jiná místa, potkáš zajímavé lidi a s přítelem se zase o něco lépe poznáte. Byla by to velká zkušenost do života, a i kdybys tam nezůstala, to, co tam prožiješ, ti nikdo nevezme... A poznáš i co je v tobě.
Takže za mě ANO.

Reaguji na Heesica: Děkuji, pomohla jsi mi ...

Reaguji na kalachakra: tyhlevšechny důvody jsou krásný a pravdivý,... kdyby mě tam nechtěl neřešil by to semnou ..a ptát se ho a spekulovat co bude KDYBY na to mi stejně neodpoví - vždyt to nemůže vědět..... nikdo neví jak to dopadne a jak to bude vypadat....

arrow
profile_image
Kacka_S
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, já Ti taky radím abyste to spolu zkusili v Dubaji a jeli. Přinejhorším měj v záloze penízky na letenku zpátky Myslím, že Ti to může víc dát, než vzít. Navíc budete na to dva a v začátcích i když budou třeba těžký si budete oporou a to prověří i pevnost vašeho vztahu. Poznat nový lidi, kulturu, zdokonalit si anglinu nebo se naučit jejich řeč Tě jen obohatí Nebuď hloupá jako já - měla jsem možnost odjet do Dublinu, ale v té době jsem byla tak fixovaná na rodinu, přátele a všechno v ČR, že jsem si nedovedla představit jet na rok a dýl pryč. Potom jsem dostala super pracovní nabídku tady, takže jsem to celé odvolala. Ale určitě si budu vyčítat, že jsem to aspoň nezkusila.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji kalachakra: Elizoo, JEĎ! Mě je 35 a vím, že už pravděpodobně žádnou podobnou šanci někam takto vyjet mít nebudu. Být na tvém místě, neváhala bych. Vím, že je to velká zkouška a strach z neznámého, ale zároveň je to strašně vzrušující, že zažiješ něco nového, uvidíš jiná místa, potkáš zajímavé lidi a s přítelem se zase o něco lépe poznáte. Byla by to velká zkušenost do života, a i kdybys tam nezůstala, to, co tam prožiješ, ti nikdo nevezme... A poznáš i co je v tobě.
Takže za mě ANO.

souhlasím, taky bych jela, mám několik kamarádek tanečnic co stále cestují - jak Emiráty, tak třeba na pár měsíců Indie atd. a úplně jim to zavídím, mě už totiž není ani těch 35, sama jsem velkým milovníkem těchto východních zemí, řekla bych, že v Dubaji to nebude s tím náboženstvím až tak divoké už z toho důvodu, že je to tak kosmopoitní město.

Reaguji na Kacka_S: Reaguji na Sára2: určitě jsme mi holky nasadily brouka do hlavy,.. právě o to mi i jde, když bude ta možnost,.. byla bych blbá to nezkusit, nechci si to za par let vyčítat,.. to že to nemusí vyjít je jasný, ale to nemusí ani tady v čr,.. a pokud s tim chlapem, "nemam bejt do konce zivota" tak na to alespon přijdu,.. a buh vi co se stane do te doby..
právě, jedno z nejvíce se rozvíjejících ,...

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já osobně bych tam nejela. Město je to sice moderní, ale lidi ne... Kdyby tě tady nic nedrželo, tak proč ne, ale tebe tady evidentně drží rodina, kterou máš ráda, máš tu i přatele. Je ti teprve 21, nevím, jestli v tomhle věku bych svůj budoucí život podřídila celý partnerovi, tzn. že bych se s ním tak daleko odstěhovala. Možná kdyby to byla trochu "normálnější" země. Život v Dubaji si opravdu představit neumím a asi bych ho nesnesla a kvůli chlapovi už vůbec ne.

Reaguji na majuska852: ano to drží, ale faktem taky je mimo jiné, že někdy se odpoutat člověk musí,.. a jak psaly holky výš, nový zážitek, zkušenost,... bud to vyjde, nebo ne,..
tady nejde ani tak o podřízení jak píšeš, mě to taky láká, ale obavy mám to je jasné,.. a, kdo ví jestli na celý život?... to je to co řeším, všemožné situace jak vše může dopadnout...
ale beru tvůj názor, od toho jsem toto zakládala

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na elizaa:
Pokud tě to vyloženě láká, tak určitě jeď. Vrátit se můžeš vždycky, to je pravda. Já jsem taková, že já tyhle cestovatelský ambice moc nemám, takže po mě kdyby chlap chtěl, abych s ním odjela do Dubaje žít, tak bych jela celá nešťastná a z donucení, a to by nemělo cenu.

Reaguji na majuska852: Ono všechno má pro a proti, osobně ani nevím právě jestli ten typ jsem, ale faktem taky je že to nemůžu vědět když jsem to nikdy nezkusila ... :/

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji elizaa: Ono všechno má pro a proti, osobně ani nevím právě jestli ten typ jsem, ale faktem taky je že to nemůžu vědět když jsem to nikdy nezkusila ... :/

Nooo, já si myslim, že to člověk tak nějak vytuší jestli je to co chce. Třeba někdo se bojí odcestovat, že má strach z těch začátků, ale ví, že prostě tohle v životě chce a těší se. Pokud bych se netěšila a měla jen ten šílený strach, tak bych se na to vybodla.

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já být na tvým místě, tak jedu. Při nejhorším se vrátíš a byl to hodně drahej vejlet, ale i tak získáš zkušenosti, a ty ti nikdo nevezme.

arrow
profile_image
Dominikka
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je pravda, že se můžeš kdykoliv vrátit, tím spíš jestli máš tady nějaký zázemí, rodinu. Pokud se ti tam líbit nebude a budeš neštastná, můžeš se třeba za půl roku vrátit, za tu dobu se naučíš anglicky a budeš mít i zážitky a zkušenosti. Uděláš si takovou delší dovolenou I když je pravda, že mě by zarážela ta Dubaj no, jela bych radši třeba do Austrálie, ale vrátit se můžeš.

arrow
profile_image
LTerka
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych asi jela. Ale určitě si všechno zjistěte dopředu a myslím, že by jste si aspoň jeden měl sehnat práci dopředu protože jinak to budete mít hodně těžký. Všude, ani v Dubaji na nikoho nečekají s otevřenou náručí a když jste tam byli tak určitě víte, že tam pro nás není nějak extra levno. A určitě se připravte na to, že oni se evropským zvykům nepřizpůsobují, já bych tam kvuli tomu nebyla déle než na dovolené. Žádná pusa, držení za ruku nic. A ženský pro ně nic neznamenají. Taky záleží v jakém oboru pracujete jestli je tam zájem o tyto lidi. Jestli vyrazíte tak hodně štěstíčka a ať vám to vyjde. Jen pokud jste spolu nebydleli tak si myslím, že to bude velká zkouška.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené