Články autora Linda Kalašová

 • Jaro je kritické období! Přehled vitamínů a minerálů pro posílení imunity

  Jaro je kritické období! Přehled vitamínů a minerálů pro posílení imunity

  Které z nich jsou skutečně účinné a přispívají k normální funkci imunitního systému? Stačí je čerpat pouze ze stravy nebo je nutná jejich suplementace?

 • Nehubnete? Na vině jsou emoce

  Nehubnete? Na vině jsou emoce

  Při hubnutí nerozhoduje pouze jídelníček. Jedním z častých důvodů, proč ručička na váze stoupá a vaše oblíbené džíny se podezřele zmenšují, jsou emoce!

 • Zbavte se tuku, neztrácejte svaly

  Zbavte se tuku, neztrácejte svaly

  Chcete zhubnout a zároveň nechcete přijít o své pracně vybudované svaly? Připravili jsme pro vás tři jednoduché tipy, díky kterým si udržíte svalovou hmotu i během diety.

 • 4 potraviny, po kterých budete bez energie

  4 potraviny, po kterých budete bez energie

  Správná strava by vás měla nastartovat. Jenže co když se po jídle cítíte bez energie? Nesprávně zvolené potraviny mohou mít tlumící účinek, což má negativní vliv na fyzický i psychický výkon. Na které potraviny si dát pozor?

 • Projezte se k lepší imunitě

  Projezte se k lepší imunitě

  Co jíst v zimě pro zdraví, štíhlou linii a zahřátí? Obecně se v zimě nemusíte bát většího množství kalorií a celkově výživnějších pokrmů, které obsahují důležité vitamíny a minerální látky. Důležité je však i koření nebo třeba houby!

 • Musíte se ho vzdát při hubnutí? Mýty o pečivu

  Musíte se ho vzdát při hubnutí? Mýty o pečivu

  Je pečivo potravinou číslo jedna, kterou při snaze zhubnout ze svého jídelníčku vyřazujete? Prozradíme vám, jestli je při hubnutí opravdu nutné pečivo z jídelníčku vyřazovat, nebo si ho můžete s klidným svědomím dopřát.

 • 4 potraviny, které pozitivně ovlivňují naši psychiku

  4 potraviny, které pozitivně ovlivňují naši psychiku

  Může mít jídlo vliv na naši náladu nebo zmírnit stres? Zjistili jsme, jaké potraviny jíst, abyste se cítili dobře po fyzické i psychické stránce.

 • Jednoduché tipy pro zdravý jídelníček

  Jednoduché tipy pro zdravý jídelníček

  Stravování je velice individuální záležitostí, přesto existuje několik základních pravidel, díky kterým můžete dojít k daleko větší fyzické, ale i psychické spokojenosti. Pojďme se na ně podívat.

 • Večerní hlad aneb kdy jíst naposledy před spaním

  Večerní hlad aneb kdy jíst naposledy před spaním

  Máte strach najíst se večer před spaním, protože zaručeně přiberete? V článku vám ve zkratce zodpovíme otázku, jestli je večerní jídlo skutečně příčinou tloustnutí.

 • Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

  Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

  Milujete prosecco, ale chcete zhubnout? Jaký vliv má pití alkoholu na hubnutí? Víme, jestli si můžete dát skleničku prosecca denně bez negativních následků na váhu a zdraví.