Články autora Linda Kalašová

 • 5 důvodů, proč bychom měli spát nazí

  5 důvodů, proč bychom měli spát nazí

  Pokud si chcete spánek užít a vyždímat z něj maximum, odložte své svršky. Podle odborníků na zdravý spánek je nahota přesně to, co člověk potřebuje k tomu, aby se vyspal dorůžova a byl plný energie. Spaní bez pyžama je zkrátka zdravé a navíc prospívá vztahům.

 • Detox – slovo, které oklamalo tisíce lidí

  Detox – slovo, které oklamalo tisíce lidí

  Dali jste si na Nový rok předsevzetí, že zhubnete a rozhodli jste se začít populárním detoxem? Přežívání pouze na zeleninových šťávách, polykání detoxikačních tablet, pití speciálních olejů na odstranění toxinů z těla a další revoluční přípravky na očistu jsou mýtus.

 • Co o ženě prozradí její noční úbor

  Co o ženě prozradí její noční úbor

  Nosíte na spaní raději pohodlné pyžamko, sexy noční košilku nebo spíte ze všeho nejradši nahá? A co ponožky na nožky? Oblečení na spaní může odhalit vaši povahu.

 • 5 tipů, jak dodržet novoroční předsevzetí podle psychologa

  5 tipů, jak dodržet novoroční předsevzetí podle psychologa

  Nový rok představuje pro mnohé z nás skvělý začátek. Vcházíme do něj s velkými cíli a očekáváními, ale často to končí zklamáním. Stojí vůbec za to dávat si novoroční předsevzetí, když stejně nakonec selžeme? Stojí, pokud eliminujete rizika neúspěchu.

 • 8 tipů, jak se nezbláznit z Vánoc

  8 tipů, jak se nezbláznit z Vánoc

  V dnešní době už málokde platí, že Vánoce jsou svátky klidu. Ve spoustě rodinách stále přetrvávají nesmyslné zvyky. K tomu se přidává zběsilé nakupování dárků a nakonec únavná setkání s příbuznými, na které si během celého roku sotva vzpomeneme. Proč to všechno vlastně podstupujeme? A jak se z příprav na svátky nezbláznit?

 • K získání břicha snů vedou dvě cesty – přes kuchyň a posilovnu

  K získání břicha snů vedou dvě cesty – přes kuchyň a posilovnu

  Na sociálních sítích se to jen hemží fotkami posilujících dívek a žen, které dávají na odiv svůj dokonalý sixpack. Toužíte taky po vyrýsovaných břišních svalech? K tomu, aby břišní svaly vykoukly, není zapotřebí dělat sto sklapovaček denně. Podstatný je jídelníček.

 • Je vám lehce přes třicet? Jak stará je ale vaše vagína?

  Je vám lehce přes třicet? Jak stará je ale vaše vagína?

  I když se říká, že věk je jen číslo, neplatí to za každých okolností. Například současný trend, kdy ženy rodí ve stále pozdějším věku, má i svá rizika. Podle gynekologů mají ženy po třicítce menší šanci na otěhotnění. Opravdu je důvod k obavám?

 • Jak vzniká alkoholové okno a dá se mu vyhnout?

  Jak vzniká alkoholové okno a dá se mu vyhnout?

  Vzpomínáte si na to, jak jste se včera skvěle bavila? Tedy až na ten trapas, kdy jste zpívala karaoke v plném baru a pozvala na rande svého šéfa. Cože? Tohle že se stalo? Pokud vám je to alespoň trochu povědomé, pak jste pravděpodobně taky někdy zažila opileckou amnézii. A týká se to i mužů.

 • Nepodceňujte strečink. Proč ho do tréninku zařadit?

  Nepodceňujte strečink. Proč ho do tréninku zařadit?

  Na strečink existují různé názory, přičemž nejčastěji vznikají dvě skupiny lidí. Pro jednu z nich je strečink zbytečná ztráta času, pro tu druhou se jedná o nepostradatelnou součást sportovního výkonu a tréninku. Podle fitness trenérky Katky Hollerové bychom strečink vynechávat neměli, i když se nejedná o příliš oblíbenou činnost.

 • Sůl není nad zlato aneb odstraňte sůl ze svého jídelníčku

  Sůl není nad zlato aneb odstraňte sůl ze svého jídelníčku

  Pamatujete si hlášku „