arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, ozývám se až teď ... musela jsem vstřebat svoji nasranost.Po operaci nejsem, anesteziolog mě poslal obratem domů ... dá se říct při prvním pohledu ... nebyl na mě zrovna milý ... prej co tam vlastně dělám s nachlazením a další jeho věta byla ... přijďte až budete minimálně 14 dní po nemoci naprosto zdravá. Tak jsem volala primáři jak jsem na příjmu dopadla a je na světě další problém. Byla jsem jedna z posledních operací na fakultce a už tam samozřejmě nebude. Snad se zadaří v březnu na Fifejdách, řekl , ALE ještě neví jak to tam půjde s pojišťovnou. Takže jsem naštvaná a smutná a všechno dohromady, že se mi to takhle zkomplikovalo .

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky mi ten anesteziolog řekl, že ani s malou rýmkou by mě neuspal. Tělo musí být naprosto fit. To samozřejmě chápu. Měla jsem sakra smůlu a i když jsem udělala pro uzdravení všechno a těch peněz v lékárně ... homeopatika, čaje, kapky, sirupy ... tolik bylinkových čajů a zázvoru co jsem do sebe nalila jsem nevypila za celý život ... vůbec je totiž nemusím. A nic nepomohlo.

tak to je síla holka co říct jdu makat na sobě u mě přetrvává rýmy netuším jestli se mi to ukáže v krvy na kterou jdu v pondělí.Je to síla za to nemůžeš hold chřipka ted utočí uplně všude nelze se bránit u nás už jí mají všichni já odolávam jak se dá mě to Vřeský říkal taky tak že k němu bych se dostala v dubnu květnu a že netuší jak to bude spojištovnou zda vůbec proto jsem musela ač nerada zvolit fakultku a modlit se že výsledek bude ok páč vůbec nevím kdo mě bude operovat.Drž se ani se nedivím že zuříš člověk se připravuje snaží se a pak tohle.

arrow
Neprodává v Bazaru

Držím ti pěsti .. snaž se neonemocnět ... je to fakt na *** se 3 měsíce připravovat a 4dny před opkou onemocnět a vše je najednou pryč. A to ještě bůh ví, kdy a jestli se vůbec na tu opku dostanu. Nemám vůbec chuť to vše absolvovat znovu. Když píšeš duben, květen ... pro mě je to strašně dlouho. Zase čekat, to nesnáším. Ale to přejde, musím být optimista a doufat. Už se ti to pomaličku blíží, psychika bude pracovat, ale nepoddej se tomu a těš se na to, že brzy budeš mít krásné bříško a zadarmo . Až budeš mít výsledky z krve tak písni jak jsi dopadla, ale myslím, že to bude ok.
Přemýšlela jsem o Tvé situaci a je mi trošku líto, že mi taky nenabídl tu možnost operace ve fakultce jiným doktorem až se uzdravím.Možná to bude i tím, že jsem samoplátce. Nechtěla jsem sice jiného operatéra, ale v tuto chvíli bych to zřejmě využila.

Ty právě nad tím přemýšlím protože u mě to bylo ve hře celou dobu že je možné že už mě on operovat nebude proto jsem to věděla od listopadu a to jsem si ještě myslela že to budu platit to až na tý poslední schůzce řekl že zdarma ale že on už to nestihne nakonec se ještě potkáme v nemocnici zkus se poptat jako už si to měla schválené tak o nic nejde jen posunou termín.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na nemolka:
Ahojky ... brnkla jsem na polikliniku, vzala to sestra primáře Paciorka, dneska tam není, ale říkala, že si mám zavolat zítra a nebude problém najít nový termín. Tak tam ráno cinknu a uvidím jak se domluvíme. Zase mi svitla hvězdička naděje, že se brzy dočkám.

tak to je skvělé držím pěsti

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na nemolka:
Takže opět konzultace na 26. února ... představovala jsem si to dřív, ale aspoń tak. Z důvodu toho nachlazení musí být minimálně měsíc prodleva, kvůli té anestezii . Budu doufat, že mi dá termín opky na březen. Můžu říct, že po telefonu na mě primář Paciorek udělal dobrý dojem, byl milý a ochotný. Mluvil se mnou moc hezky. Píšu to,abys věděla jak na působil, kdyby tě náhodou operoval on. Což je pravděpodobné. Závidím,že už se ti to blíží. Teď budu spoléhat na tvé info o průběhu v nemocnici a po
Co ta krev? Už máš výsledky?

dneska by měli být jsem zvědavá mám ještě trochu času takže když to nevyjde půjdu ještě později mám nervy doufám že mi dr k těm výsletkum něco řekne jestli je to v pohodě nebo ne.

Reaguji na Pety11: no tak babo raď , ekg mi doktorka dělala 23.1. no v papírech je napsáno od 35 let to mi není je mi 32 ale i tak aby jim nevadilo že je to více jak 10 dní staré za další mám zvýšenou sedimku právě proto že jsem po nemoci dr tvrdí že je to v pohodě navíc ta krev bude přesně 10 dní stará tak aby stím neměli problém už se bojím každé kraviny a taky mi brala krev na žloutenku prý se to už nedělá ale prá je to v papírek poznačeno tak to prý udšlá taky výsledky trvají cca 14 dní no tak jsem z toho uplně už na prášky že mě vyhodí že mám špatně provedené předoperační.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to je motanice ... Moje doktorka mi plánovala předop. tak,aby to dělalo 10 - 14 dní do operace. Starší to prej být nesmí ... i na plicním i na srdci se mě vždy na termín operace ptali,aby vše sedělo. S tím ekg to bude v pohodě, neboj ... ono se opravdu nemusí dělat pokud ti ještě není 35 ... mě je 35 proto mi ho dělali. Ta krev je stará akorát a zvýšená sedimka by snad neměla vadit ... pokud vyloženě nesmrkáš, nekuckáš a nemáš teploty nebo nějaké zánětlivé onemocnění, mykózy atd. O žloutence slyším poprvé, to určitě k předoperačnímu nepatří ... to bych se vsadila.
Neboj, všechno máš ok a všechno dobře dopadne Nikdo tě nevyhodí a budeš mít už příští týden krásné břuško Hlavu vzhůru a nestresuj se.

Reaguji na Pety11: já tam běžela znovu ať mi tam ty datumy poupraví u EKG datum začernili a datum tisku je dnes a lékařskou zprávu vytiskli znovu s dnešním datumem uf nemocná už skoro nejsem rýma se mě drží ale je to každým dnem lepší a lepší teploty nemám nic jen mám pocit že my neplechu udělá zub jen nějaký divný ale to už asi začínají nervy pracovat.Uf teď už jen čekat a modlit se ať to klapne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na nemolka:
Držím pěsti Nemolko ... bude vše v pořádku, uvidíš
Mám ještě dotaz ... napsala jsem ti SZ

tak já mám po opce operoval mě MUdr.Martin Paciorek skvělí člověk milý hodný pořád usměv na rtech na oddělení jej milují a ženský po operacích taky vrátí jim sebevědomí

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, tak konečně mám nový termín opky. Jdu 1.4. a to na plastickou chirurgii v Havířově. Bude mě operovat pan primář Paciorek.

Nemolko ... jak ti jde rekonvalescence? Doufám, že kontrola dopadla dobře.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené