1. . .6789101112. . .1314

no asi ano budu mu muset volat ale je mi to krapétko trapné no navíc po plastice se prý nesmíš týden sprchovat jen ubrousky max a to si neumím představit jak řeším menses navíc s drenama které čouhají buh ví od kaď nebo kdyby se menses dal vyvolat třeba dříve to by bylo ideální .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na nemolka:
Týden bez sprchy?? ... to si teda nedovedu představit To je proti přírodě . Tak nevolej přímo primáři,ale zkus si zavolat do ambulance. Tam by ty sestry taky snad mohly vědět. nebo možná na jiných diskuzích se něco dočíst, i když jsem si všimla, že toto téma je momentálně tabu. Všechny příspěvky jsou dost starého data.

no právě nikdo na to snad už nejde mám pocit že ta vlna plastik břicha už je pryč,to s tím koupáním jsem slyšela od kamarádky co na tom byla před cca rokem prý týden nesměla do sprchy jen vlhčené ubrousky taky si to neumím představit buh ví jak to bude páč si říkám že ten spodek aspon očvachat to bych se pak bála nějaké infekce spodku no ale říkala že prý měla hned po opce menses a prý nesměla mít ani kalhotky aby ty stehy dýchali takže si vložku držela stehny jak v porodnici tak mám s toho docela vítr.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na nemolka:
No teda, to se mi nějak nezdá. Vložky si taky musela nějak měnit a chodit na wc ... tak proč by jsi to tam dole nemohla omýt? Příjde mi to jako blbost. A co já vím, tak jizvy by se právě měly hodně sprchovat ... neříkám, že hned druhý den po opce ... no moc se mi tomu nechce věřit. A ten spodek bych si vždycky i tajně nějak vodou ošplíchala. Neboj nějak to vyřešíš nejde o život .

Jo to máš pravdu tak jsem nad tím přemýšlela že je to divný pryč důvod nevím ale po porodním šití to právě dělalo dobře chladná sprcha to vím pamatuji si to )

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pety11: Ahoj, buďte v klidu, spodek si samozřejmě omýt můžete, tady jde o to aby se nenamočila jizva a stehy. Já jsem sice nebyla u MUDr. Vřeského, ale v Sanusu a zahojila jsem se krásně. Umývala jsem se dole, mám bidet a nebo ve vaně sprchou, opatrně aby se voda nedostala tam kam nemá. Jinak celá jsem se nesprchovala asi 14 dnů, jenom umývala, ale dalo se to vydržet v pohodě.

super aspoň tak asi se na posouvání MS vybodnu myslíš Evelin že 4 po plastice už kolem sebe zvládnu obsluhu myslím tím menses nebo si to mám zkusit nechat posunout neberu žádnou antinu tak o to to mám složitější

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na nemolka: Ahoj, záleží na tobě, ale podle mě to určitě zvládneš, ostatně,už druhý den po operaci vstáváš na WC a další dny to už jde všechno o hodně líp, na záchod stejně budeš muset vstávat a základní hygienu budeš muset zvádat taky i kdyby jsi menzes neměla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evelyn:
Ahoj Evelyn
Děkujeme za info ... každá rada dobrá. Koukla jsem k tobě do galerky a bříško máš hezké.

Holky, mě primář říkal, že se můžu lehce nasnídat před opkou. Nástup na fakultku mám na 8:30 a ten den mě i budou operovat. Co je to podle vás lehká snídaně? Bez kávy nežiju ... to asi není dobrý nápad dát si kafe a já vím jsem hrozná, ale taky cigaretku ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pety11: Ahoj, děkuji za pochvalu. Pokud jsi zvyklá na snídani s kávou a cigaretkou, tak se asi nic nestane když si jí ráno dáš jako obykle, tělo je léta na kofein a nikotin zvyklé a tím že by jsi si to v operační den odřekla asi nic nezachráníš. Lehká snídaně? To je asi pro každého něco jiného. Pro mě je lehká snídaně samozřejmě káva a 2 plátky celozrnného toustového chleba a nebo 1 kousek celozrnného pečiva, s Lučinou, nebo s libovou šunkou, nebo se sýrem. Jenom tak trochu aby jsi se necítila hladová ani plná.

tak to máš super já mám nástup na fakultku den předem se tam zblázním !

arrow
profile_image
karlikos
od 15. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Pety11: Ahoj, moc děkuju za rychlou reakci a kontakt na Vřeského!! Už jsem se dovolala a pro mě se ta kontrola a tedy i plánovaná korekce jizvy minimálně odkládá. Ale tak aspoň vím na čem jsem a jak postupovat dál. A taky jsem naštěstí nejela z Brna zbytečně, to by mě dost naštvalo. K jinému mudr jít nechci, takže si počkám, jak to dopadne. Akutní to není.
Co se týká operace, nevím, jestli nějak pomůžu. Nastupovala v den op. ráno a řada na mě vyšla až v 18.30. To celodenní čekání bylo náročný psychicky. Navíc to hladovění... Nicméně, ještě při nákresu na břicho(kolem 15hod) mi Vřeský říkal, ať si při velké žízni klidně ještě lehce loknu vody. Trochu pít se prý může do 2hod před operací. Ráno bych si kafe klidně dala, nicméně třeba s cigaretou bych zrovna byla opatrná. Nechci šířit paniku, ale někde jsem slyšela, že nikotin snižuje účinnost narkózy, tak kdyžtak se radši ještě poptej. Platí se při příjmu, u sekretářky na oddělení, tam vyfasuješ i pás. Já platila těch 25tis, měla jsem kýlu i velký rozestup. Platí se hotovně i kartou, ale pozor na limit na kartě!! Takže já měla hotovost. Po příjmu dostanete vypít roztok na vyprázdnění. Je to děsnej hnus, naštěstí toho ale není až tak strašně moc. Musí se to dost zapíjet. Já měla s sebou vodu, jinak byl k dispozici čaj. Nicméně pak nastane vcelku fičák. Nepříjemné, ale dá se to samozřejmě zvládnout bez problémů. Jen se prostě připrav, že to není žádné jednorázové vyprázdnění jako po klistýru Mě se dost hodily vlhčené ubrousky a vlastní hebkej toaleťák. Pak se už jen čeká. Těsně před zákrokem dostaneš punčochy a náladovku. Po operaci to bolí hodně, ale jak zaberou léky, jde to přežít. Taky asi závisí na tom, jak velký zákrok musel mudr dělat. Paní vedle mě vypadala tak nějak dřív fit, než já. Ale mě nakonec musel dávat přes celé břicho síťku, že bylo v hrozným stavu, prý. Osobně jsem nejhorší pocity měla z personálu. Podle starších diskuzí jsem se těšila na příjemné a vstřícné sestřičky a to, co mě tam čekalo bylo všechno, jen ne to. Ale aspoň jsme měli téma k pokecu v jídelně se spolupacientama S tím každopádně ale člověk nic neudělá, tak se jen obrň vnitřním klidem a trpělivostí. Je to jen pět dnů. O to víc si člověk váží pak domova Jo a sprchovat se člověk fakt nesmí, ale umývat samozřejmě jo. Já to řešila ubrouskama a normálně s žíňkou v umyvadle, doma pak ve sprše prostě jen spodek. Nejvíc jsem řešila, jak si umýt vlasy
Ať ti to dobře dopadne!!

Reaguji na karlikos: super díky za vyčerpávající video s těmi vlasy to bude asi taky sranda přinejhorším je dole kadeřnictví tak se tam jen doplazit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na karlikos:
Děkuji ... karlikos ... velmi přínosné informace.
Já dneska byla u obvodní a příští týden budu absolvovat všechna vyšetření. Jak já nerada chodím po doktorech .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na karlikos:
Karlikos ... a co vytahování drenů ? ... Prej je to taky žůžo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené