Pusinka
Tak to budu doufat,že jí to udělá najednou
No,ale ono se mu právě do toho moc nechce.

jana3
asi 7 kilo, 3-4 kila jsem nechla v nemocnici a pak postupně ten zbytek, ale potřebuju ještě tak 4-5 kilo, tak vás jdu pořádně pročíst, koukám ,že tady nějakou dietku probíráte. Jinak děkuju.
Prosím tě ,kolik vážíš? Tady jsou všichni jak modelky,mají tu míry-to je něco na mě,já mám v pase min. 80 cm.Všechno mám v horní polovině těla-všechna ta kila navic...Ale ty jsi hubená, proč hubneš?

petula32
Já jsem to myslela vážně. Bylo by to skvělý ne, kdyby Ti to udělal najednou!!!
Tak jooo.Drž mi pěstičky.Ale to se dozvím až den předem,při předoper. vyšetření

Izka
až den předem,při předoper. vyšetření
Aha, já myslela, že se mu půjdeš ještě ukázat?? Kolik vůbec stojí modelace???????

Izka
ono se mu právě do toho moc nechce.
ti ho pomůžu ukecat

petula32
já myslela, že se mu půjdeš ještě ukázat?? Kolik vůbec stojí modelace
Psal,že se na mě koukne den předem,víš.Já vůbec nevím kolik to stojí,ale určitě by to bylo levnější takhle při jednom

Pusinka
ti ho pomůžu ukecat
Beru!!!!!

Avi
dobře,nesměju se -to jde
Ale tech kafí budu mít nejmín ,jako Petula

arrow
Neprodává v Bazaru

Izka

Izka
proč hubneš?
já nejsem tak hubená, já jsem hlavně mrnavá měřím 157 a vážím 52-53, takže stále nějaké kilo nahoře mám.
Jinak ještě 5 dní po operaci jsem měla v pase taky 79/si vedu záznamy/ a hlavně díky tý operaci se ten pas nějak vytvaroval a ted´ mám 67 ,já bych řekla, že ty přebytečný kila mám taky v horní části těla, kterou tady neprezentuju, to by si koukala , jaká to je hrůza prsa 4 a záda ,jak přistávací plochu, ale to snad v říjnu bude minulostí, protože jdu k janečkovi na lipo zad a boků, ty prsa mi vůbec nevadí , ale ty ZÁDA.

TADY JE TO SAMEJ ZOBÁk

Izka
TADY JE TO SAMEJ ZOBÁk
??????????????????????????????????????????

jana3
jsem měla v pase taky 79
To jsem ráda.A ted jen 67 jo? to je úžasný.To jsem snad nikdy neměla,takhle málo.Jsem teda o něco větší ,mám167,ale stejně!!!!Taky si zhubla 7 kilo .Ona ta opka je asi velká motivace.Když už to stojí takový prachy,tak aby to taky bylo znát,že?

Pusinka
Jako samá kačenka,víš?Si tu píšu sama se sebou

Izka
samá kačenka,víš?
Jo aha. A není to husa?

jana3
Jinak ještě 5 dní po operaci jsem měla v pase taky 79/si vedu záznamy
Fakt jo, já mám teda od opky v pase pořád stejně A je to už 6 týdnů

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené