arrow
profile_image
Dayen
od 17. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lucinko,
jsi moc milá s tím přáním...
Strašně mě to nabíjí, tyhle řádky, jak jsi v poho, už se chystáš cvičit a tak..Já jsem hrozná, moc cvičení nedám...a pak samá sladkost, ach jo:( pak tak vypadám..Beru to jako poslední šanci se sebou něco dělat :(jestli mě tohle nenastartuje se krotit, tak jsem ztracená nadobro..
Můj mail je santaliii@seznam.cz

Jsi na skypu, nebo icq?

arrow
profile_image
Lucina
od 26. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dayen
Vůbec nic si z toho nedělej!!Já nejsem žádná hubeňourka.Po prvním dítěti jsem nabrala ale šlo to dobře dolů,vždycky jsem byla štíhlá,tak jsem nechtěla bejt ani jako matka tlustá,ale po klukách mi to nešlo dolů...no hlavně jsem neměla vůli něco dělat,byla jsem normálně bez energie,měla jsem práce nad hlavu tak jsem to neřešila,akorát když jsem šla do krámu a chtěla na sbe něco narvat,tak jsem byla akorát nasraná,že mi nic není.Můj problém hlavně byl , že asi teda zřejmě proto,že jsem byla vždycky štíhlá tak jsem se jako tlustá neviděla a pak ta realita v tom krámě mě doháněla až k vzteku a slzám.Až teda ,je to asi rok jsem začala uvažovat o tý operaci břicha a to mě nastartovalo , že jsem začala pozvolna cvičit...rotoped mám už léta letoucí jako tyč na hadry.A začalo mě to bavit , že mám z toho takovej rituálek ,dcera jde do školy, klukům pustím pohádku ,já nasednu a jedu...no a ted bez toho nemůžu být,zatím mám na to energii a fakt se těším až si dám do těla.A jídlo mám taky ráda ,sladký taky ale chce to asi fakt ten pohyb,protože na domácí práce je tělo přizpůsobený,takže tam kila dolů nepůjdou.Dayen a jestli mě ta operace nastartovala, tak Tebe nastartuje taky ...neboj se vlka nic:o))
Mám Icq i skype,jen jsem na to tele tak až zjistím čísla tak Ti to pošlu mailem,tak se drž a hlavu vzhůru!!!:o)Lucka

arrow
profile_image
Dayen
od 17. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lucko,
já se z Tebe picnu, poslední věta, že jsi tele na skype atd mě rozesmála tak hlasitě, až přišel synátor přes dvě místnosti..hihi
Tak jo, budu ráda, když mi ty nicky ,nebo čísla pak pošleš, můžeme někdy pokecat, já jsem online prakticky 20 hodin denně.
Takže čůs blůs...Odkud vlastně jsi?

Holky, už dlouho se chodím dívat na tuto diskuzi a nedalo mi to, abych se také nepřipojila.
Já se s tímto problémem potýkám osm let (mám dvojčátka, rodila jsem císařským řezem), roky jsem se to snažila zvládnout cvičením, masážemi a kosmetikou, nic nepomáhalo a já jsem z toho byla už neštastná, ale pořád jsem odmítala myšlenku, že bych šla na operaci. Toto léto jsem si ale už řekla DOST, než se s tím takhle trápit, tak bude lepší tu přebytečnou kůži uříznout. Začala jsem vyhledávat informace o abdominoplastice na internetu a objevila OMLAZENÍ. Četla jsem skoro celou noc a díky tomu, co jsem se tu dověděla, jsem se s konečnou platností ROZHODLA PRO OPERACI.
Jsem objednaná na 30.ledna 2008 k panu doktoru Hrbatému do ALC Zlín.
Strašně moc se těším až budu mít po a zároven se operace trochu bojím...

Lucina- Mám to podobně, taky mě to nastartovalo, abych intenzivněji cvičila, tím spíš, že výsledek operace je lepší, když jsou zpevněné břišní svaly.

Ronnie

já se zabíjačky neúčastním vůbec!!!! Jen ochutnám masinko :-) Jen budu muset dohlédnout na své tři malé draky, takže je nechám si kolem sebe hrát a já budu při tom čučet na telku :-) Bohužel se odvolat nedá :-( to rozhodla tchýňka, a měla jsem na výběr buď dva dny po O nebo týden po O - tak jsem zvolila nenásilnější cestu. Ikdyž asi dva dny po operaci ještě nebudu doma, ale nemám ráda když někdo ze stresu ječí na moje děti!!!!!!!! Vím že na ně nebude mít nikdo čas, tak doufám že u mě nenastanou nějaké komplikace!!!

Ivča
Tak to jó, to jó - v tom případě to bude dobrý! Jé, já ti závidím, já chci jitrnicééé... jenže tchánovci teď už nezabíjejí, bé...

Ronnie

tak přijeď :-) můžeš mě pomoct zvládnout naše draky :-D

tak dneska me vytahli porevizni stehy, vsechno naprosto v poradku, na promazavani sem dostal doporuceni na cervenou indulonu - pouzivate ji nekdo taky, nebo co vlastne pouzivate? :)

já mažu měsíčkovou mastí z lékárny a sádlíčkem

arrow
profile_image
Lucina
od 26. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jenda
ahoj :o) Já taky mažu indulonou ,ale tou měsíčkovou,zklidnující.

arrow
profile_image
Lucina
od 26. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ivča
ses
Holky nejde mi to odeslat ty fotky .Pořád mi tam píše ten Mailer Daymont,nebo co to je,že to nejde odeslat.Zkoušela jsem to na každej mail alespoň pětkrát...tak fakt nevím čím to je:o(

a jak dlouho po operaci mažete???

Luci,

tak to zkus prosím ještě sem: turtledove@centrum.cz
Dííííky ti moc dobrá duše

arrow
profile_image
Lucina
od 26. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ivča
tak už to tam máš ,na tuhle adresu to šlo,tak je to Ok...jo a mažu už asi týden takže mazat jsem začala na třetím tejdnu od operace,akorát teda vynechávám ty místa jak to nemám zhojený. Doufám že se nezděsíš toho břicha:o)Jo a taky jsem si chtěla nechat odsát ty boky jako směrem na bedra jako měla Petriska a on mi to nechtěl udělat, že to je zátěž,ale taky mi neodsál ani nic z břicha jak sliboval,tak si říkám jestli bych k němu podruhý šla,když se nad tím zamyslím tak mě to pěkně se...Vyděla jsem Laděnu jak dělal Kufa a ten jí to břicho udělal i s tou liposukcí a přitom byla jednou taková jak já,tak si myslím že pro ní jako pro tlustší to byla větší zátěž ne? No jo no , nemůžem mít všechno...:o)

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Luci skus to prosím ještě jednou
ses007@centrum.cz
dík

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené