arrow
Neprodává v Bazaru

AVI, mudr. ti dělal lipo. celýho břicha? já¨na tobě nevidím nic co by ti měli ještě uříznout.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já se budu už tady, asi opakovat, já jdu tu miniabdominoplastiku a právě s lipo. horního břicha a boků najednou a proč ty jsi si to nenechala udělat najednou, mudr. ti to rozmluvil?

jana3
Díky za info-takto mě to dr. taky nějak vysvětloval-s tím,že já mám celkem svůj pupík posazený výš,takže by nic nebránilo tomu,aby to i s pupíkem stáhnul dolů.

Dělal mi lipku boků a celého břicha-právě,že já mám břicho ploché a ta volná kůže je vidět jen když si sednu,nebo si na to přicho šáhnu-že ta kůže je jakoby volnější,nedrží na břiše pevně.
Já bych nejradši nešla ani do miniabdominoplastiky,jen bych chtěla opravit pupík,mám tam od pupíku dolů takový skládek,protože je tam jedna strije hodně hluboká a propadla se "dolů" a kůže okolo jí jakoby uzavřela.Takže jsem chtěla obříznout spodní část pupíku,vzít cca 2-3cm kůže a sešít zpět-tím by se to taky vyplo a hlavně bych tam neměla ten sklad.Jenže doktorovi se do toho moc nechce.

V diskuzi liposukce mám na str 114 fota před a 5dní po,tak se můžeš mrknou jakej pupek jsem měla

jana3
Já jsem na abdo-ať už mini nebo normál nechtěla vůbec jít,prostě jsem to zkusili jen s liposukcí,jestli se kůže smrskne a přiroste.
No mě se to líbí i takhle,jenže doktor chce mít perfektní výsledek,tak mi navrhnul abdominoplastiku a když s ní nebudu souhlasit,tak prý aspoň miniabdominoplastiku.
Jenže když se dívám na netu na všechny ty fota před a po-tak si říkám,že to v mých očích nepotřebuji

Na str.134 na liposukci jsem měsíc Po zepředu,tam je vidět ten skladten bych hlavně chtěla vyřešit,nic jiného mě netrápí.

arrow
Neprodává v Bazaru

AVI, jdu juknout na ty fotky

arrow
Neprodává v Bazaru

arrow
Neprodává v Bazaru

AVI, ted´ jsem se vyfotila, abys viděla ,ty moje břicho, ještě než půjdu na to já, mám ještě,asi 7 kilo navrch co bych podle mudra měla shodit, do května. Doktor mi chtěl udělat taky jenom lipo, ale pak jsme se domluvili na tý menší operaci s tou liposukcí. A ted´ už jdu hledat ty tvoje fotečky.

arrow
Neprodává v Bazaru

AVI, koukala jsem na ty tvoje fotky, hezky tě vysál, rozdíl je vidět, doufám, že na sobě taky něco zpozoruju, aby to nebyly vyhozený prachy, mně bude dělat ještě vnitřky stehen, už se nemůžu dočkat, chtěla jsem bližší termín, ale má plno, škoda.

arrow
profile_image
azalka
od 6. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojkky. Holky, jak jste začínali s jídlem, kdy jste šly na záchod. Já mám problém s nadýmáním, břicho mi bolí. Jinak je vše OK. Na O jsem byla 9.1. Poradíte?

jana3
Já tu tvou fotku nevidím,mám jen prázdné pole a červený křížek v rohu

arrow
Neprodává v Bazaru

AVI, já se pokusím poslat to znova, ten obrázek tam byl, nechápu

arrow
Neprodává v Bazaru

arrow
Neprodává v Bazaru

arrow
Neprodává v Bazaru

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené