arrow
profile_image
Kriss
od 20. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

MarcelaM: No, je to těžký odhadnout. Teď moje rozměry odpovídají vel. L, ale hraničí to s XL. Jenže až budu mít tu pneumatiku pryč + odsátej tuk z boků a hýždí, tak to bude určitě míň a já si netroufám odhadnout, jestli se pak do vel. M vejdu :-). Pak jsou tu ještě otoky ... ty asi taky hrají roli.

Campanula: Taky si myslím, že nedostanu jen klasický pás, ale díky tý liposukci to bude to něco s nohavičkama. Každopádně si chci koupit ještě jeden právě od Lipoelasticu, abych mohla prádlo střídat. S ke Kufovi se těším - věřím mu. ;-)

Další dilema mám s tím, jestli si koupit to s těmi suchými zipy nebo raději s klasickým zipem. Zatím se přikláním ke klasickýmu zipu, protože mám obavy z toho, co se stalo Campanule, tedy že by sucháče za čas přestaly lepit.

A ještě jeden dotaz na vás holky, co jste byly na liposukci. Po ní se musí stahovací prádlo nosit jak dlouho? Podle toho pak budu kupovat od Lipoelasticu buď TG nebo jen VH speciál ;-)

arrow
profile_image
Campanula
od 8. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kriss
Ahoj Kriss,
musím říct, že jsi mi s tou liposukcí u dr. Kufy nasadila brouka do hlavy. Já mám jít v polovině dubna na modelaci a zmenšení prsou, ale stále ještě váhám, říkám si, jestli bych to neměla odložit a raději ty peníze investovat do liposukce. Asi mě teď víc trápí nadbytek tuku, o kterém vím, že v určitých partiích asi jen tak nezmizí. Kdybych měla víc peněz, tak to neřeším, ale takhle si musím vybrat. Fakt vůbec nevím...
Říkám si, že v podprsence mám prsa celkem dobrá, jestli by liposukce neměla větší efekt. Vím, že téma liposukce se rozebírá jinde, prsa vlastně taky, ale nějak už jsem tady zvyklá.
No jo, léto se blíží, raději bych viděla u sebe štíhlá stehna, na zádech žádné bochany, menší zadek, taky ty boky by snesly zmenšení objemu, jsem asi hrozná. Vždycky jsem si říkala, že to zhubnu, ale po shození dvaceti kil od porodu to stejně není ono. Ach jo, nechci se stát závislákem na plastických operacích.

Holky, co byste dělaly vy, měly byste raději trochu menší a pevná prsa nebo raději celkové zeštíhlení nohou, zad, zadku a boků? Taky ani nevím, kolik by to stálo.

Jen tak mimochodem, dnes jsem byla celý den bez stahovacího oblečku, v noci vlastně taky a musím říct, že po těch šesti nedělích od operace břicha to ještě není ono. Jizva vyběhla, natekla, okolí taky, jen ty sešité břišní svaly jsou už lepší.
Dobrou noc.

arrow
profile_image
Dana Nováková
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Věra.
Ahoj,neboj,to už se ti neodchlípne, to už je přece jen skoro 3 týdny PO a navíc je tu ještě pás.
Pája.
Já jsem měla stahovák bez kalhotek,takže sem pak měla normálně tanga a k tomu bokovky,aby se mi tam dolu vešel konec toho pásu a přes to volný triko.Na žádnou parádu to nebylo.Navíc sem se pořád pařila v nějaký rozepatý mikyně,protože jak je to stažený,tak mi to vzadu dělalo bochánky nahoře,jak z toho staženýho pasu lezlo to nad ním,(záda,jako když má někdo malou podprsenku kolem dokola-obvod)a to nejsem silná,ale pás sem měla fakt hodně utažený.Ale myslím,že dobrý řešení je bolerko,jednak se nosí a není v tom zas tak teplo a ještě uděláš parádu:-)
Campanula.
Já bych šla na prsa,když bych se musela rozhodnout,protože všechno ostatní se dá do určité míry ovlivnit stravou a sportem,ale prsa ničím neovlivníš.(pevnost)Ze mě není závislák asi jen díky tomu, že na to teď nemám peníze. A asi je to dobře,protože pak mě třeba na sobě začnalo vadit spousta dalších věcí, úplně zbytečně. Bohužel stejně nikdy nebudu dokonalá a už nikdy nebudu vypadat jako dvacetiletá holka. Ale operace břicha mi odstranila problém,kterého se jinak zbavit nešlo a opravdu by to bylo předtím hodně nehezký a tím snad skončím. Ale je to každého věc a určitě to neodsuzuji.

arrow
profile_image
Campanula
od 8. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dana Nováková
Ahoj Dano,
děkuju za tvůj názor. Souhlasím s tebou a taky to tak cítím, že plastickými operacemi by se měly odstraňovat problémy, které už nijak ovlivnit nejdou. Taky vím, že jako dvacetiletá vypadat už nebudu a ani mě to netrápí. Břicho byl problém, s kterým se nic dělat nedalo. Prsa jsou do jisté míry něco podobného. A peníze taky hrajou roli. Měj se hezky, ahoj.

arrow
profile_image
Zorinka
od 11. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Campanula
Campanulko, podla Tvojich fotiek, nakoľko som videla sa mi Tvoja postavička páči. Stehná Ti dokonca závidím, ja mám veľmi tenké :-). Ak teda váhaš, ja som za prsia :-).
Nech sa Ti darí.
Zora

arrow
profile_image
janicka
od 15. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všechny odvážné je fajn přečíst si vaše pocity.jdu v úterý,ke sv.anně,Brno.prosím mohl by někdo říctjestli měl někdo měsíčky,když byl na operaci?díky janicka

arrow
profile_image
Campanula
od 8. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zorinka
Ahoj Zori,
děkuju, potěšila jsi mě, jak tak o tom přemýšlím, asi to včera byla u mě jen chvilková nerozhodnost. Já se totiž té operace podvědomě bojím, zase další jizvy atd....Ale je fakt, že větší smysl mají ta prsa. Díky, ahojky

arrow
profile_image
Martinka32
od 15. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Campanula
Ahoj Campanulko,tak já bych radši šla na liposukci a prsa nechala na podzim. Liposukce není tak náročná a s prsy můžou být problémy (ale když by nebyly, tak jsi zase v létě kočka)...no já tě nechci nějak ovlivňovat, to né, už jsi stejně rozhodnutá, jenom ti píšu, jak bych to teď udělala já, ale každej má jiné priority :-)

janicka
Jani, držím pěstičky, já jsem také z Brna, ale u Sv.Anny jsem nebyla,ale pracuji kousíček od Sv.Anny :-)) Jinak já si to naplánovala tak, abych měsíčky neměla...ale zato jsem je pak dostala neplánovaně o týden dříve díky tomu zákroku (dost mě to vyděsilo vzhledem k tomu, že beru antikoncepci) Ale můj známý primář (gynekolog) mě ujistil, že vzhledem k takovému zákroku je to normální a tak se mi ulevilo...uff...A od té doby je opět vše v nejlepším pořádku.

arrow
profile_image
Dana Nováková
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janička.
Mě se to fakt zadařilo.Čekala jsem měsíčky 3 dny po operaci a samozřejmě jsem to jako naschvál dostala den před operací.
Když jsem to ještě předtím konsultovala s doktorem,co mi dělal předoperační vyšetření tak ten říkal, že měsíčky být nesmí a ať si seženu nějaké prášky.
Ale přímo doktor co mě měl operovat mi řekl,že kvůli nebezpečí trombózy si to ničím oddalovat nemám a ani moje gynekoložka mi nic nechtěla napsat.Jinak antikoncepci neberu.Řekl, že by bylo lepší to odložit,(operaci) ale když přijedu, udělá operaci i když budu mít měsíčky a tak se také stalo.A dá se to, je to víc nepohodlné,ale zvládla jsem to i s tím.
Ono prý když to člověk má, tak je větší krvácení při operaci a někdy může být trošku problematičtější to hojení,ale u mě nakonec bylo všechno OK.

arrow
profile_image
PetraNah
od 13. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

janicka
Ahoj, čtu, že jdeš na operaci v úterý, to má operační den prof. Veselý. Bude tě operovat on? Já jsem u něj byla na operaci 20.2. a jsem spokojená. Byl to velký zákrok (podle operační zprávy mi brali 5,55 kg) a pořád se ještě necítím na 100%, ale den ode dne je to lepší. "Marodím" ještě se zádama, protože bych v práci zvládla asi jen polovinu směny a v druhá půlka by byla utrpení. Ale podle toho, jak se to teď zlepšuje ještě týdek a budu OK. Ohledně té menstruace - já beru antikoncepci a měla jsem to také mít v době operace. Ale brala jsem prášky dál, tak se nedostavila. Vlastně je beru pořád, nedokážu si představit, že bych to měla mít, když nosím bandáž. Měj se a ozvi se

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem kvůli menstruaci musela operaci odložit,dostala jsem druhý termín. Dostala jsem jí dřív než jsem měla a zasahovalo mi to do operace,doktor mi řekl,že neoperuje při menstruaci,protože se dělají údajně pak velké modřiny a otoky. Navíc já si ani neumím představit pooperační situaci,kdy nemůžeš vstát první den z postele....No to odložení mě štvalo,ale asi je to tak dobře.

arrow
profile_image
Campanula
od 8. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Martinka32
Ahoj Marti,
díky za názor. Myslíš, že by prsa do léta nemusela ještě být zahojená? Jdu v polovině dubna. A mám k tomu objednanou liposukci vnitřních stehen. Potřebovala bych být v září fit, nastupuju potom do práce (po mateřské). Jinak ta liposukce (nějaká rozsáhlejší mě láká, právě pro to, že se mi teď ještě moc nechce na další operaci, je to právě tím, že se nějak na další operaci zatím necítím. Možná to ještě zkonzultuju s dr.
zatím pa

arrow
profile_image
Danča
od 28. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janicka
Ahoj Jani,
já jsem při operaci měla měsíčky 4.den a nevadilo to. Před operací jsem si vzala tampon a nebyl problém. Žádné velké modřiny nemám a vše se zatím hojí tak jak má. Tak nevím, ale určitě záleží na tvém doktorovi.
Budu ti moc držet palce. Pa Danča

arrow
profile_image
Danča
od 28. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Campanula
Ahoj Campanulko,
myslíš, že bys ta přebytečná kilča nezhubla nějakou dietkou? Pak bych dala přednost operaci prsou, s těmi to jinak nejde. Je to těžké rozhodování, viď. Já jsem ale děsně špatný rádce. Prsa mám sice také poznamenaná kojením, ale jediné co mě zlobí je celulitida na stehnech a velkej nos :-)) Všechno si ale už nechám. Hlavně, že to břicho je pryč. Myslím, že jsi psala,že prsa v podprsence vypadají dobře-nevím jestli jsi to byla ty, ale jestli jo, tak to ještě promysli, třeba to není zase tak hrozné. Znám holky co šly na zmenšení prsou kvůli bolavým zádům a také že si přes ně neviděly na břicho, tak to je pak nutnost. Nevím, jestli je tohle i tvůj problém.

Jinak já jsem 10. den po a cítím se moc dobře. Snažím se stále ležet, ale už občas vstanu a poklidím, obstarám děti, prostě už jsem na tom moc dobře. Večer je to vždycky trošku horší, ale přes den je to úplně v pohodě.
Zatím pa. Danča

arrow
profile_image
Jarmila
od 26. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Danca

Ahoj Danco,operace me ceka jiz za tyden a porad se bojim.Mam z toho spatny pocit,ale da se to vydrzet?Jinak ti dekuji za rady,ktere si mi napsala.Jak si byla v te nemocnici dlouho ty?papa

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené