arrow
profile_image
Jiřina
od 31. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dana1
Tak to je dobře,že už sis to vyléčila.Moc tě obdivuju jak jsi statečná ty si to nové,krásné bříško opravdu zasloužíš

Jiřina
Děkuji

arrow
profile_image
Jiřina
od 31. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dana1
Nemáš zač

arrow
profile_image
Ivuš
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dana1
Ano jsi opravdu doktorka, hlavně psycholožka. I kdybych měla jakékoliv pochybnosti, tak tvoji optimistickou náladou jsem je ztratila. Na jizvu mám koupit měsíčkovou vazelínu?
Mě to bude stát cca 31 tis. Kde v Brně jsi byla?

Ivuš
Na Milady Horákové.Tu měsíčkovou vazelinu myslím měla Avi.Já jsem to napřed mazala sádlem jak řekl doktor,ale pak jsem měla ten problém s infekcí a přestala jsem to mazat úplně aby se mi tam něco nedostalo.Ted to jen někdy namažu olejíčkem,ale myslím že už to ani mazat nemusím je to zahojené a kolem jizvičky nemám ani žádné hrbolky nic.Samo se to vyrovnalo i bez masáží,které jsem ani nestihla dělat když se mi to břicho rozbolavělo.

arrow
profile_image
Ivuš
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dana1
Safra pracuji na Kolišti a vůbec jsem nevěděla, že je plastika tak blízko. Měla jsem, ale štěstí, že měl dr. mimořádně volný termín již 17.3. a to jsem byla na konzultaci 4.3. Nakoupím raději vazelínu, sádlo...no prostě asi všechno co zde zmiňujete. Příprava je důležitá.

Ivuš
Jasně nakup si to je to lepší mít doma.Tam je ta plastika jen na 1 noc a s drenama se jde domů.Proto jsem tam šla,že tam nebudu muset být dlouho.Bud ráda,že máš tak blízko termín tam by jsi musela hodně čekat on neměl termíny a určítě by jsi šla až na podzim.On to tam dělá jen 1 den v týdnu jinak je v Ostravě a Havířově.

Ivuš
Na jizvu mám koupit měsíčkovou vazelínu?
mě se teda hodně osvědčila--mrkni do galerie-myslím že na to že jsem 16dní po operaci mám zahojenou jizvu dobře.
A měsíček je léčivý a hojí jizvy

Avi
jizvu máš fakt zhojenou moc pěkně, vypadá jako kdyby jsi byla po tak 2 měsíce, ale ten pupík, to není ještě ono, jak je možné že to máš tam tak nařasené, to mi přijde jako kdyby ti to kolem ani neřezal. Nebo to nešlo udělat jinak?

Atanera
Avi ho myslím neměla prořezávany a přesazený jinam.

Dana 1
aha, a proč to neudělal? To proto že by ta jizva byla dole delší a to Avi nechtěla?

Atanera
On jí nějak jen natahoval kůži dolů od pupíku kde tu kůži měla krabatou.Asi by musela na normální abdo,tady v tom se moc nevyznám komu jak co dělají.Asi to mohou natáhnout dolů podle velikosti břicha kolik je tam kůže nebo já nevím.

Dana 1
já se v tom taky pořádně ještě nevyznám, jenom vím že mně bude kolem pupíka řezat a kůži bude stahovat dolů, ale nevím jakou. Řekla bych že tak o 2cm mi půjde pupík posunout. Já se chtěla co nejvíc zbavit strií, ale jak velkou jizvu bych měla mít, to mi neřekl. Doufám že to před operací půjde ještě se mnou probrat.

Atanera
Určitě to s tebou ještě probere.Já nevím jak to dělají,ale jak by ti mohl dělat novou dirku na pupík a kůži jen dolů stáhnout o 2cm,to nevím,vždyt by jsi pod novým pupíkem měla díru po starém pupíku když si to tak představíš.Třeba na to mají nějakou fintu jak to dělají.

Dana 1
to bude u mě jednoduché, já budu mít ještě jizvu od pupíku dolů. Mám tam už 2 jizvy v jedné. Mně by měl stáhnou i trochu kůži ze stran k sobě. Když mrkneš, tak mi ta současná jizva jakoby půlí břicho a to bych tam už neměla mít, aspoň tak nějak to říkal a já doufám že to tak bude. Pak možná budu mít taky krabatici kolem pupku. Teď jsem vstala a zkoušela si to udělat jak by to mohlo být. Musím mu věřit, ptala jsem se ho jestli to má cenu a tak říkal že určitě. Doufám že mu nešlo jenom o peníze. Těším se čím dál víc, ale na dobrý výsledek. Pak taky ukážu, doufám že se budu mít čím chlubit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené