arrow
profile_image
Ivuš
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

avis
Jé to je škoda, že nejdeme do stejné kliniky. Já jdu do Brna. Jak dlouho máš být po op hospitalizovaná?

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky,jak vidíte,tak pocity jsou různý.Mě nebolela a ani nebolí jizva po operaci,ale liposukce mě bolela.K čemu se dá bolest přirovnat ? K normální modřině,ale vem si,že bude ta "modřina" na skoro celém břiše.Kdyby ti to doktor udělal,tak určitě chtěl zároveň i ty boky.Když bys šla na boky zvlášť,tak nejen,že budeš víc platit ale budeš muset nosit zase ten stahovací pás a myslím si,že jednou úplně stačí.Po liposukci se doporučuje ho nosit alespoň 4 týdny.Válečkování se dělá kvůli srovnání.Můžeš tam mít i malé zatvrdliny,takže se to válečkem srovná.Do práce za 14 dní určitě budeš moct,jestliže sedíš v kanceláři,tak to bude dobrý.Každá jsme jiná a každá se jinak hojíme,ale jak říkám.Já budu mít příští úterý měsíc od operace a cítím se bezvadně.Nic nebolí. A svaly sešívané nemám.Říkal,že se ještě podívá,až mě otevře,ale prý to nebylo nutné.Tím,že jsem chodila 5 let se zataženým břichem,jsem si prý ty svaly pěkně vypracovala.

arrow
profile_image
Ivuš
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

verca82
Co znamená to válečkování? Musí se dělat i po abdo? A jak se provádí? Slyším to poprvé.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ivuš

Dělá se to jen po liposukci.Normálně si vezmeš váleček,jaký máš doma na těsto a přiměřenou silou si válíš místa,která máš odsátý.Je to kvůli rozmasírování zatvrdlých míst.Máš to jako prevenci před nerovnostma.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dnes jsem byla nakontrole po týdnu, poprvé jsem to břicho viděla, ale nějak nadšená jsem z toho nebyla, je celé zmuchlané. Strie tam zústaly jelikož bych musela mít řez ve tvaru kotvy a doktor mě to rozmluvil. mPás jsem nesundávala, ja mi řekli. Břicho je necitlivé a ty svaly sešité dost bolí. Mohu už alespoň spát na boku , ale sedět nemůžu až za týden po stehách. Jsem z toho zmačkaného břicha hotová. Jinak prý je to v pořádku, nic neddělat jen se projít. zase se ozvu. Pupík mi Dr. přemístil, ale je takovej polodlouhlej no divnej.

Brita
Neboj,ono to bude lepší až úplně opadne otok a kůže se vyrovná.To měl každý bříško celé pomuchlané od pásu.Musíš vydržet a bude to OK

ahoj holky tak jdu volat skrze konzultaci! mám penízky tak do toho jdu

mikuldinka
Tak držím pěsti,aby tě brzy objednali a nemusela jsi dlouho čekat

Dana1
jak dlouho se tak čeká?

mikuldinka
Ono jak kde.Já jsem byla na konz.nějak koncem listopadu a objednali mě na 11.1.

mikuldinka
tak to je super,že jsi to tak brzy zvládla a sehnala penízky--tak dej vědět kdy jdeš a ke komu

Já si totiž říkám,že dokud jsem na mateřské tak se to dá zvládnout až nastoupím někam dop práce kdo by mi dal tolik volna????

mikuldinka
To je jasný dokud jsi doma tak je to nejlepší.Až nastoupíš do práce tak toho času už mít nebudeš ani klid,aby jsi se pořádně vyléčila

Dana1
kolik že to stálo tebe????tady je to 22tis se vším

mikuldinka
tady je to 22tis se vším
to máš dobrou cenu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené