arrow
Neprodává v Bazaru

Já měla drény jen pár hodin.Operavi dodělal v půl osmý večer a drény vyndal druhý den ve 14 hod.Už od půlnoci nic neteklo,tak to byla rychlovka.Domů jsem šla hned potom.

arrow
Neprodává v Bazaru

Avi

Holka ,mám na Tebe dotázek....kolik si platila za zmenšení dvorců ??? Taky bych na to chtěla jít,ale nikde na plastikách cena tohoto zákroku není.Všude jen zvětšení prsů,modelace nebo zmenšení.Jaké předop.vyšetření si potřebovala ? A po této operaci taky musíš nosit nějaké stahovací podprsenky ? Díky za odpověď

arrow
profile_image
sss
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Atanera
jaky máš ty druhy???

sss
jsou nějaké italské, firma sensi modelling, koupila jsem je v takovém normálním obchodě, u nás se jmenuje Praktik a prodávají tam látky, spodní prádlo, pyžama, atd. Krásně stahují a jsou až nad pupík. Složení 90% polyamid, 1% bavlna, 9% elastan. Hrozně se prodavačky divily proč já potřebuji stahovací spoďáry, tak jsem jim to řekla.

to verca82
Ahojky,dnes jsem dostala termín an zmenšení dvorců u Mudr.Remeše v Sanus Hradec Králové a stojí to bez narkozy 6500 kč.Myslím,že to dělá jen on,taky jsem byla překvapená,že to tak krásně zvedne prsa pomocí "pár" stehů.

arrow
profile_image
sss
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Atanera
a nechce se ti je blejsknout??Drží dobře??Zkoušela jsi je doma v tom chvilku byt??

arrow
Neprodává v Bazaru

xxdanielaxx

toho znám ! Ale ten má šíleně dlouhý čekací doby.Zase bych ho měla nejblíž-dělá i v Kolíně,což bych měla 12km.A na kdy máš termín ? Co potřebuje za předoperační ? Je nutné potom nosit ty stahovací podprdy ?

sss
máš pravdu, doma jsem v nich nechodila. Jdu se umýt a nevléknu je na sebe, ale vypadají příjemně. Nebyly ani drahé, stály 250,-. Blejsknu je, ale zítra. S chlapama je to hrozné, máme všechny baterky vybité, hned jak přijde z hospody tak ho vyrychtuju

Dana1
Po vytažení stehů jsem měla jizvu zalepenou,náplast jsem mohla sundat za dva dny a pak se koupat.Tu náplast mi manžel musel sundat,já bych ji asi nosila doteď.To bych sama nezvládla.A sundat si pás dříve,než jsem mohla,to bych se asi rozpadla.
Manžel je vůbec takový můj felčar,po úraze kolena mi taky ránu převazoval on.

to verca82
Píšu to na "zvětšení prsů Sanus" tak tam mrkni,aby se tady nedělal zmatek.

Jiřina
po ránu je to fakt nejlepší
Tak to teda nesouhlasím.Já jsem líná-nerozhýbaná.Ale je fakt,že raději ráno,než vůbec.

arrow
profile_image
Mamutka
od 4. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

sss
Ahoj,jdu na abdominoplastiku a jsem u dr.Martina Molitor.Ty jdeš také toho 9.4. ?

Esterka1
Doktor když mi vytáhl stehy za 14 dnů tak už mi náplast nedával a řekl mi,aby jsem jizvu mazala sádlem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dana1
Prosím masírovala jsi nějaké boule. Já je masíruji a nic začíná mě bolet i ta jizva a boule kde byl ten dren. Když se ráno podívám do zrcadla a vidím tu jizvu jsem z toho ...... Nevím zda se to srovná.Nemůžu na to myslet, ale zatím je to fakt horší nežli to moje původní bříško, byla tam jen ta boule od kýly a trochu kůže. V noci se nevyspím protože to táhne a nežli se překulím z jednoho boku na druhý tak se probudím a pak nespím. Jak to dlouho bude trvat než se to rozmasíruje. Dnes mi přijde ten silipos tak jsem zvědavá jk malé dítě.

Brita
Já jsem nic nemasírovala,protože mám ještě ty díry a jen na těma dírama to mám vystouplé a hrozně tvrdé,ale nic nebolí a masírovat to nechci než se mi to úplně zahojí.Doktor mi stejně bude muset rozříznout celý prostředek a nějak to upravit a sešít.Mezi těma dírama mám ten střed takový vytrčený,ale to je vše od těch dír.Jinak dokola na jizvě nemám ani hrbolek a ani jsem to nemasírovala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené