arrow
profile_image
Campanula
od 8. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, včera jsem to přehnala, lítala jsem po zahradnictví a odpoledne na zahradě, takže dnes jsem grogy a bolí mě to. Jsem blbá, nevím, co jsem si chtěla dokázat. Ale pohled na tělo bez kompresu mě dostává z depky, kterou mám z bolesti a z toho, že se musím tak dlouho škrtit v kompresu a pásu. Já jsem měla břicho v tak katastrofálním stavu - velké jakoby nafouklé, převis po císařích, pneumatiky špeků až na záda, že ten rozdíl prostě vidím a jsem ráda, že je to takové, jaké to je. Bohužel nemám fotky před - to mě mrzí, ale pamatuju si to. Já jsem totiž před posledními dvěma těhotenstvími měla vždycky pěknou postavu i velká prsa, tak proto jsem se teď cítila tak pod psa. Takže abdominoplastika v kombinaci s liposukcí je fakt pro takové případy jako já dobrá. Já jsem měla liposukci i při abdominoplastice, ale teď mi vymodeloval tou liposukcí to břicho mnohem víc,takový pas jako teď jsem neměla ani před dětmi, já jsem nikdy neměla zřetelný pas. A hlavně ty špeky na zádech jsou pryč.
Jinak je to klasika, bolí to a člověk nemůže dělat, co chce. A stojí to prachy, takže je to opravdu něco za něco.

Ahojky holky,
tak já jsem dnes 11dní po abdominoplastice a musím říct,že se cítím skvěle a mohla bych jít už do práce.Otoky už jsou pryč a bříško je krásně ploché a pupík krásný...o hodně lepší než ten původní.Už mě nic nebolí,ani svaly při kýchnutí....je to prostě super!!Ve středu jdu vyndat stehy a v pondělí už pomažu do práce:))

Campanula

obdivuji tě,je dobře ,že ti to vše dopadlo výborně .Jsi opravdu statečná:)) a zdá se ,že se hned tak něčeho nebojíš a za to máš velkou odměnu ....pěknou postavičku.Přeji ať se rychle hojíš pa Pája

arrow
profile_image
Campanula
od 8. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

P Á J A
Pájo, moc děkuju. Zrovna dnes, jak je venku krásně, si říkám, že mě to tak otravuje, nosit kompres a fakt to trochu bolí. Tím, že mám braný ty záda, břicho i nohy a zadek - tak se moc nemůžu hýbat. Ale zvolila jsem si to, tak nesmím furt kafrat.
To je dobře, že jsi spokojená, to břicho je opravdu hodně důležité, tak ti přeju ať jsi brzy fit a ať jsi spokojená. :)

arrow
profile_image
Alen
od 19. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

[b]Boženko, Campanulo, Marcelo M, Martino Gr, Nikčo, Pájo[/b] a všichni, mám to za sebou! 11.4. nástup v 7,00, operace trvala 1 hod 30 min. Mám sešití břišních svalů, přesazení pupíku a odstranění 1,2 kg břicha. Tu rýmu před operací jsem si snad strachy vymyslela. Po operaci jsem ji neměla. I ta první noc se s lékama na bolest dá přežít a jak sám člověk poprvé vstane, tak už je to pak jen lepší a lepší. Kdo to má před sebou opravdu se nebojte. Před odchodem mi přimář dr. Mařík dělal převaz a mě vyběhly slzy do očí, když jsem viděla bříško bez převisu! Mám hoj ještě nateklé , ale už se mi líbí. Opravdu nevím, jestli bych to vše podstoupila, nebýt těchto stránek a příspěvků těch, kdo to měli za sebou. Moc všem děkuji. Samozřejmě kdo bude chtít něco se mě zeptat, odpovím, ať se můžou radovat i ostatní. Jinak dr. Mařík působí skromně, operuje i stavy po úrazech a onkolog. operacích a má prý zlaté ruce. Jinak na pokoji vedle byly Rakušanky a Ruska, ale to je dáno i tím, že České Budějovice jsou blízko hranic. Jo a za konzultaci , která byla docela rychlá, jsem neplatila nic a operace s oblečkem a hospitalizací stála 20 000!

arrow
Neprodává v Bazaru

Alen
Paráda,další spokojená dušička.:-)) Já jsem maximálně spokojená!!!!!Sranda je,že te´d jak je teplo a všichni chodí nalehko,tak si břicho srovnávám a kolikrát ho mám hezčí než leckterá svobodná holčina.A to potěší.Jizvu vem čert.Chystám se na kup plavek.
Alen přeji brzkou a lehkou rekonvalescenci a dej průběžně vědět jas se máš.

arrow
profile_image
Campanula
od 8. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Alen
Ahoj Alen,
tak gratuluju k novýmu bříšku! Hlavně se moc nenamáhej, ať se ti to pěkně zahojí. Měla jsi super cenu za operaci!

Alen

tak tě vítám,blahopřeji k přežití a teď už jen aby se to dobře hojilo.Já jsem dnes 12den po o a cítím se skvěle a vůbec nic nebolí,v pondělí mažu do práce:)
Cenu jsi měla opravdu super,já platila o 10 000 víc,ale stálo to za to .....nelituji,když se podívám na to krásný plochý bříško.
Tak klídek a pěkně se hoj:)) pa

arrow
profile_image
Božena
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Alen,jsem ráda že to máš za sebou a jseš spokojená.S lékama proti bolesti je to opravdu pohoda.Dr.Mařík je fakt dobrej a já sním jsem moc spokojena.Zítra to budou 4týdny co jsem po a je mi už dobře.Jizvu si mažu,ale místama mám ještě strupy krve.Příští týden se chystám do práce,tak se uvidí.Uvažuju ,že bych k Maříkovi šla na podzim na stehna.Ceny jsou vĆB velmi příznivé.Tak se opatruj a dobře se hoj.Jsem ráda že seš v pohodě.Hlavně se nenamáhej a bud´v klidu.Držím palce.Ahoj Božena

arrow
profile_image
Alen
od 19. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Marcela M.
Já jdu zítra na vyndání druhého drénu, tak už to bude zase lepší. Těším se, že se budu už sprchovat a budu si konečně prohlížet bříško. Jsem 6.den po operaci. Opravdu den ode dne je to lepší. Tak si nakup plavečky, já si to nakupování pak taky užiju.

arrow
profile_image
Alen
od 19. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Marcela M.
Já jdu zítra na vyndání druhého drénu, tak už to bude zase lepší. Těším se, že se budu už sprchovat a budu si konečně prohlížet bříško. Jsem 6. den po operaci. Opravdu den ode dne lepší. Tak si nakup plavečky, já si to nakupování pak taky užiju.

Pájo
To jsem tedy zvědavá, jestli si troufnu po těch 11 dnech od operace taky kýchnout jako ty. Zatím si netroufnu.

arrow
profile_image
Alen
od 19. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

campanula,pája
Holky, moc díky za uvítání po operaci, fakt to potěší.Doufám, že hojení proběhne ok, mám doma bezva manžela, co mi i vaří a dceru, která se stará o chod domácnosti. Takže se povaluju a opravdu odpočívám. Jsem ráda, že jste v pořádku a spokojené, a že jste ještě na těchto stránkách. Člověk v tom není sám.

boženka
Pro tebe mám zvláštní poděkování, neboť jsem se do čb bála, o nikom jsem tam na plastice neslyšela. Díky tobě jsem zkusila konzultaci a primář Mařík na mě udelal dojem, tys ho chválila a známí z čb ho považují za odborníka. Takže jsem ráda, že ses o něm zmínila, a tím jsem to rozjela, pak mi vyšlo i to, že jsem pana primáře poprosila o to, kdyby mu někdo vypadl, že ho nahradím a ono to vyšlo.Alespoň jsem se tak dlouho nenervovala - termín jsem měla 3.5. Léky na bolest si beru jen na spaní a jinak mám antibiotika od primáře. Koupila jsem i Phlogenzym, ale musím se zítta zeptat, odkdy ho můžu brát. Tak už to chce jen to hojení a čas. Prádlo drží opravdu dobře, mělas pravdu, a to i s těma Rakušankama - byly vedle na pokoji s jednou Ruskou. Já jsem, Boženko, uvažovala o horních a dolních víčkách, ale nějaký čas počkám, až to ve mě zase uzraje. Zatím moc díky, zítra se zbavím drénu a zase to bude o něco lepší. Všem držím pěsti.

Alen

ahojky,uvidíš,že si taky zachvilku kýchneš bez bolesti:))
Jinak se sprchováním moc nepospíchej,já jsem se ještě od operace nesprchovala,doktor to zakázal,když se ti na to dostane voda,tak to začne hnisat,proto si myslím ,že se tak pěkně hojím.Je to hrůza se jen omývat v tom horku ,ale myslím že je to opravdu lepší:))Wobenzym můžeš začít brát hned jak ti vyndají dreny.Tak přeji ať to vydržíš a pěkně se zahojíš.Mě už břicho splasklo a mam ho opravdu jak prkno...super!!! Pája

Všechny děvčata,co mají před operací:
sešly se mi dvoje kalhotky od Lipoelastiku...VH Variant -velikost S,barva tělová .Špatně jsme se domluvily s mojí mamkou a ona mi je taky koupila,tak je nějaké z vás mohu nabídnout ...stály 840,-Kč a já je prodám za 600,-.Tak jestli některá máte zájem pošlu je na dobírku....jsou nepoužité.

arrow
profile_image
Věra
od 8. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak zdravím všechny, v pondělí jsem byla u doktora na kontrole po 7 týdnech operace břicha. Všechno bylo OK a tak mi dovolil cvičit, docela všechno, ale s mírou a příští týden, kdy to bude dva měsíce po, můžu dělat vše a naplno. Mám někdy břicho večer pěkně nateklé, ale to prý bude dobrý, mám se ještě stahovat, ale jinak můžu cokoliv, je to vůbec možné ? Už taky k němu nemusím chodit, jenom kdyby se něco dělo. Co vy jak jste na tom s aktivitou, odpoví mi někdo, díky.

arrow
profile_image
Božena
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Alen já jsem moc ráda,že jsi to zkusila a povedlo se.Držím palečky a dobře se hoj.Ten Phlogenzym ber až po vyndání drenu.Měj se hezky.Zatím ahojBožena

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené