arrow
profile_image
dalaura
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky jdu Mudr.Poláčkovi na augmentaci prsou.Máte s ním některá zkušenosti?Nikde se tady o něm nic nepíše.Operuje v Medicom vip a jsou tady diskuse jen na Víška a Pulse.A co Mudr.Poláček?Operoval někoho odsud z Omlázka?

arrow
profile_image
dalaura
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

giamary,taky už to mám za sebou.Byla jsem den po tobě.23.4.Ale nakonec mě operoval mudr.Víšek.Jinak Medicom můžu jen doporučit.Vše super

arrow
Neprodává v Bazaru

dnes, 10:05:48 - Připojeno během spojování:
Mudr. Poláček, osobní zkušenost?

Ahoj, za měsíc a kousek jdu na augmentaci prsou do Lékařského domu, Praha 7, k panu dorktorovi Poláčkovi. Nemáte s ním prosím někdo zkušenost? Děkuji

arrow
profile_image
andrejkas
od 18. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bohužel mi pan doktor Poáček pokazil operaci nosu a následne i augmentaci, navic na me vytky reagoval vetou, ze nikdo nemuze byt nikdy dokonaly. Zasadne nedoporucuji.

Tohoto doktora také nedoporučuji.
Naštěstí jsem u něj na žádném zákroku nebyla, ale bohatě mi stačila "kontrola" kterou měl provést. Augmentaci mi prováděl Dr. Kulhánek s jehož výsledkem jsem zatím maximálně spokojena. Bohužel Lékařský Dům mi dal pouze jeden termín ke kontrole, který mi nevyhovoval, jelikož jsem byla v práci. Kontrolu měl tedy provést v jiný termín Dr. Poláček.
Nejdříve jsem hodinu a čtvrt čekala až se pan doktor vůbec dostaví (byla jsem objednaná), poté provedl kontrolu, zda se tomu dá tak říkat - během 2 minut mě vyšoupl ani jsem se nestihla na nic zeptat. Ostříkal mi rány dezinfekcí, kterou mám i já doma a přelepil náplastí, která se odlepila ještě než jsem navlékla speciální podprsenku. Přišel mi, že je úplně mimo, roztěkaný, mluvil z cesty, celkově jsem z něj neměla vůbec dobrý pocit a celá jeho kontrola probíhala "honem honem za chvíli mi jede vlak" . Otřesné, ani jsem nepoznala že je po kontrole, pan doktor prostě jen odešel z ordinace pro dalšího pacienta a jeho asistentka mě tam začala oblékat. Byla jsem dost v šoku a jsem opravdu velice ráda, že tento pan doktor nijak nezasahoval do mého těla, protože se domnívám, že jeho "um" by se rovnal jeho neprofesionalitě projevené při kontrole, kterou prostě odflinkl co nejrychleji, aby mě měl z krku. Ráda bych tedy varovala ostatní. Přeci jen, plastická operace je zásadní rozhodnutí a rozhodnutí na celý život, jehož výsledky jsou nevratitelné a proto je třeba si dobře rozmyslet a vybrat toho vhodného operatéra.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené