arrow
Neprodává v Bazaru

Doporučte dobrý šampon na suché a zplichlé vlasy. Musím je co druhý den umyvat, protože jsou hned strašně zplichlé bez života, můžete doporučit i nějakou ozdravnou kůru u kadeřníka příp. i kondicioner, balzám co moc nepoužívám. Cokoli aby vlasy dostali to co mají a nevypadali tak zplichlé.

arrow
Neprodává v Bazaru

Šampony bez silikonů! Vlasy se mi sice nikdy nemastili, ale mívala jsem je dost zplihlé a těžké. Od té doby co používám jen bezsilikonové šampony mám vlasy nadýchané, hebké, jemné a takové sypké, moc hezky se s nimi pracuje. Ječastěji používám Baleu (super je každodenní a na normální až mastné vlasy s bylinkami), dále Alverde (ty mohou vysušovat). Jinak co se týče jiných šamponů, mám teď fialovou Schaumu také bez silikonů a taky super, je určená na suché vlasy.

arrow
profile_image
Ona
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mi25: Ozdravnou kúru si můžeš udělat i doma. Třeba vlasová kosmetika Aloxxi má skvělou keratinovou kúru. Od stejné značky můžeš vyzkoušet i esenciální šampon na suché vlasy. Ale také se mi nezdá, že bys měla suché i mastící se vlasy dohromady.

arrow
profile_image
Zvaigzdute
od 5. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Slečna má možná suché konečky a mastné kořínky... Já mám zesvětlené vlasy a tedy někdy taky suchý a používám Ultra doux meruňka a mandle na vlasy se sklonem k vysoušení a je fakt super a navíc krásně voní. Na obale píšou, že je bez silikonů, ale složení jsem nezkoumala

arrow
profile_image
Ozera
od 2. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zkus zajít k nějaké dobré kadeřnici. Doporučí Ti podle typu vlasů nějakou dobrou masku i šampón. takhle podle popisu je těžké to soudit

Bione s obilnými klíčky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené