arrow
profile_image
Keliška
od 2. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sluniško: No tak tahle situace určitě hloupost není. Stýkání přítele s bejvalkou o samotě bych určitě netolerovala, na to jsem moc žárlivá. A aby mu ona psala 5 sms denně, tak to je vrchol. Teď jde o to, kdo si s kým hraje, jestli ona s nim a s tebou nebo oni dva s tebou... A přítel, pokud o tebe stojí, tak buď s ní utne kontakt a nebo "zajistí", abyste se stýkali všichni najednou a ne jen oni sami dva.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji sluniško: Ale prostě mě vadí, když chodí s ní a chodí k ní do bytu na kafíčko atd. Pak mi ještě řekne, když jsme spolu, že mohl jít radši někam s ní pařit.

Po této Tvé větě začínám mít dojem, že je to opravdu o tom, že buď Ty a nebo ona...

Cituji sluniško: Nevim přijde mi, že si ho hrozně omotala a chci to nějak prostě utnout.

Myslím, že to cítíš velmi správně...

Cituji Keliška: A přítel, pokud o tebe stojí, tak buď s ní utne kontakt a nebo "zajistí", abyste se stýkali všichni najednou a ne jen oni sami dva.

Přesně tak.

Každopádně přeji zdárné vyřešení problému...

arrow
profile_image
myskin
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sluniško, teda aby můj partner chodil k bývalce na kafíčko, psal si s ní 5x denně sms, chodil s ní pařit a ještě ke všemu když by byl se mnou tak říkal že měl s ní radši pařit tak to by bylo na mě moc. Tvoje tolerance musí mít hranice, kam až je přítel schopen zajít? V tom výčtu všeho co jsi napsala už chybí jenom nevěra a věř tomu, že ta potvora ji určitě nebude chtít vynechat. Už jenom aby si dokázala že má navrch. Ultimáta nejsou dobrá, ale vypadá to že ti nic jiného nezbyde. Tolerance už jsi předvedla až dost. Nebo to zkus po jeho. Choď bez něj do společnosti s kamarádama (ne kamarádkama), k nim domů na kafe, do kina, piš si s nimi a hlavně se postarej aby to věděl. Třeba mu dojde jak se chová.

arrow
profile_image
Nepu
od 3. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, nevím, jestli ti zrovna já můžu radit....dlouhou dobu (asi rok) jsem řešila stejný problém. Možná jsem to měla ještě složitější v tom, že cca po půl roce vztahu jsem zjistila, že mě se svojí bývalou podvedl, když jsme spolu začali chodit. Jeho vysvětlení bylo, že netušil, jestli to se mnou bude mít cenu. Vlepila jsem mu facku a odešla od něj. Samozřejmě se hned začal omlouvat, chodil za mnou....mně z něj bylo na zvracení, nemohla jsem ho ani vidět. To bylo v době, kdy tvrdil, že "už by s ní nikdy nemohl být, že už toho všeho bylo prostě moc...". Tím tě ale nechci strašit, doufám, že ve vašem vztahu se tohle neděje... Teď zkusím psát už trochu k věci Po nějakém čase jsem se k němu vrátila, ale....začal neskutečnej nátlak ze strany oné slečny. SMS, maily, icq zprávy....něco ve stylu jak jí mrzí, že už se s ní nebaví.... (po tom, co jsem se k němu vrátila, ji přímo přede mnou poslal někam...). Když už jí asi po 150. napsal, že si nepřeje se s ní stýkat a že to byla chyba, odmlčela se. Po nějaké době mu ale v noci zavolala, že je teď doma sama a že když se předávkuje práškama, že bude klid a stejně ji nikdo postrádat nebude...To už na mě bylo moc, dřív jsem se s ní "kamarádila" a vím, že tohle by nikdy neudělala. Přítel ji znovu zopakoval, že už se s ní nechce vídat a ať ho nechá být. Takže začala psát mně, že jsem jí sebrala kamaráda, že si na mě počká a zabije mě (má cca o 30kg víc jak já, vážně mám nahnáno...). Tyhle zprávy pokračují dodnes, občas změní plán, jak mě zničí....ale minimálně jednou denně mi něco pošle. Tím chci vlastně říct, že ačkoliv s ní on už opravdu nechce nic mít, ona se s tím nemůže smířit a řeší to tímhle způsobem. Takže je dobré počítat i s tímhle. Ta slečna může být normální a vážně se s tvým klukem jen bavit, ale taky jí může "rupnout v kouli" a může to začít řešit takhle extrémně. Být tebou, vyklopím svému příteli to, co si o tom všem myslím a řeknu mu že buď a nebo. Když se bude pořád vykrucovat, prostě se seber a na čas odejdi.

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

holky to vystihly podle mě přesně. Já bych mu nedůvěřovala a to nejen s bývalkou. Myslím, že tenhle člověk to nemá srovnané v hlavě, ani v posteli. Vždycky záleží hodně na povaze dotyčného, ale ti opravdu čestní by tohle prostě ze zásady nedělali, ať už by jim to bylo "dovoleno", nebo ne. Bacha na něj.

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nepu:
Schovat si nějaké smsky a jít na policii, od 1. ledna 2010 je stalking trestný a můžou jí zakázat se k tobě přiblížit na 100 metrů... když už jsou v tom zahrnuty výhružky fyzické likvidace, neváhala bych...

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

sluniško

Já osobně bych to netolerovala. Je zbytečné dávat ultimáta a vyhrožovat nic tím nevyřešíš. Tvůj přítel prostě nemá dořešený bývalý vztah a proto to tak je . Nejradši by měl obě , protože sám neví co by bylo lepší. Bude si dovolovat stále víc , protože ty mu to vlastně toleruješ a nic s tím neděláš

Cituji dadabus: Nevím, kolik je jemu a tobě let, já ve svém (vyšším) věku bych to už rozhodně neřešila a rovnou bez hádek dotyčného vrátila jeho slečně ex.

tak nějak

arrow
profile_image
Nepu
od 3. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Red_fire: Schovat si nějaké smsky a jít na policii

už jsem nad tím taky přemýšlela, ale posílá to z netu, takže si nemyslím, že to k něčemu bude ale děkuju! a doufam, ze u sluniška to nedojde takhle daleko.

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jít s tím na policii je skvělý nápad . Je možné, že jí nic nedokážou, ale bude předvolána k podání vysvětlení a to by ji mohlo trochu srovnat. Podat trestní oznámení na konkrétní osobu a nenechat se odradit. Pak lze podat stížnost i k jejímu zaměstnavateli, případně do školy, zajít za jejími rodiči... znepříjemnit někomu život (ať už si to zaslouží, nebo ne), je velmi jednoduché.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro Sluníško :
Hlavně si uvědom jedno a to, že nemůžeš nikdy nikomu zakázat se s někým stýkat....

zakázané ovoce nejlépe chutná....

Vím, že se to snadno říká, hůř dělá, ale vybral si Tebe, tak at si píšou, at se vidí....pokud to nebude tak, že si domluvíte, že někde v sobotu půjdete a on to kvůli ní změní...

Podívej, on si stejně udělá co chce a za další, přeci nebudeš nikomu nic zakazovat, nejsi jeho matka a on tvůj 10ti letý syn....blbost. On k tobě musí cítit lásku a chtít být s tebou dobrovolně...

Prostě to neřeš, sama se stýkej také kdy chceš s kým chceš....

Pro Nepu:

policie, opravdu jedině policie, nechat si uložené sms, historii icq atd....

arrow
profile_image
BeQyna
od 4. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, mám taky problém s bývalou přítelkyní. Mám přítele, teprve jsme spolu čtvrt roku, ale přede mnou měl vztah se svou bývalou a to 4 roky. Mají toho hodně společného, víc než my dva.
Ikdyž už spolu nejsou, rozumí si a pořád si píšou a baví se dokonce o dosti osobních věcech. Ona mě nemá ráda a je stále nezadaná, takže mám strach, aby mi to nechtěla nějak vrátit. Poslední dobou mi příjde, že ho ztrácím, protože pořád musím přemýšlet nad tou jeho bývalou. Například mě nikdy nezalichotil, vždycky mě jen za něco zkritizoval, ale když vidím co píše jí. Nevím co si o tom mám myslet...

arrow
profile_image
sluniško
od 22. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ze zkušenosti jak tenkrát tenhle můj příběh dopadl mohu jen říct pozor na bývalou přítelkyni a kor pokud na něj má vliv. Nevím jestli je to jen můj pocit, ale podle mě tyhle velké a kor první lásky jsou pro chlapy něco víc a ty holky pro ně vždycky budou něco znamenat ... U mě to tenkrát dopadlo, tak že vyhrála ona nechtěla ho na vztah, ale jen jako takovýho psíčka co pro ní udělá vše a taky toho dosáhla, tak snad tvůj příběh bude štastnější.

arrow
profile_image
BeQyna
od 4. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na sluniško: Právě já se bojím, že když jsou tak překamarádění, že ho ztratím kvůli ní.Navíc spolu chodí i na akce, protože mají společné kamarády a já nevím,co se tam děje a to mě žere. On se rozešel s ní, takže typuju, že nás jen tak v klidu nenechá. A když si představím, jaké ona má výhody...má s ním společné zájmy, je hezká, starší...:/

arrow
profile_image
sluniško
od 22. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na to, že je hezká atd. vůbec nemysli a netrap se tím. Ty máš určitě taky mnoho plusů oproti ní, když je on teď s tebou. Takže se koukej usmát a říct si já jsem taky hezká a mám zase jiné výhody než ona. Zkus si pročistit trošku hlavu tím, že na to budeš stále myslet to nezlepšíš jen pak budeš na něj protivná a to ti body nepřidá. Ty akce chápu, jelikož přítel pak taky s ní chodil na akce a všichni se tam znali a já doma v nervech co děje. Bohužel tohle neovlivníme. Chtělo by to nějak nenápadně zjistit na čem jsi, aby tě jen tak netahal za nos.

arrow
profile_image
Lipenka
od 18. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji BeQyna: Ikdyž už spolu nejsou, rozumí si a pořád si píšou a baví se dokonce o dosti osobních věcech.

AA ako dlho sú od seba?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené