arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, hledala jsem info na netu, ale nic jsem pořádně nenašla. Dneska - před chvílí - mi zubař odříznul přerostlé dásně u předních spodních zubů - přerostly v důsledku mírně přechozeného zánětu, byly zvětšené a odchlípnuté a ani po vyléčení se nestáhly do původní podoby, tudíž bylo třeba je uříznout. No, jelikož mám ze skalpelu a všech zákroků s ním spojených panickou hrůzu, celou dobu jsem se v křesle třepala jako ratlík a při odchodu jsem v necitlivé puse měla narvaný vatový tamponek a byla ráda, že jsem ráda, ani jsem se nezeptala, jak mám postupovat dále. Jak o ránu pečovat? Je mi jasné, že zasahovat do toho kartáčkem asi není to pravé ořechové, ale co třeba nějaké výplachy na urychlení hojení? Máte nějaké tipy? Mockrát děkuju za odpověď.

Cituji petulajz: ale co třeba nějaké výplachy na urychlení hojení

Určitě šalvěj - v lékárně, já jsem si vyplachovala po trhání osmiček a krásně se to zhojilo. Pořídit ústní vodu a desinfikovat po jídle nebo kdykoliv si vzpomeneš. Akorát si kup nějakou jemnou ústní vodu, aby ti neshořela pusa myslím Listerine má teď nějakou novou nepálivou bez alkoholu nebo se zkus poradit v lékárně.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na wovel:

Aha, no já právě užívám listerine, ale ten klasický "pálivý", ne jemný, což asi nebude úplně nejlepší nápad alespoň ne hned první den... Šalvěj vyzkouším, poptám se v lékárně Díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené