arrow
profile_image
Makarena
od 10. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, zajímalo by mě, jestli někdo máte venkovní krb, nejlépe nějaký ocelový nebo železný. Zajímalo by mě jestli se o něho musíte moc starat, jestli rezaví, jak často atd atd. Uvažujeme že si jeden pořídíme, ale trochu se bojím toho že bude rezavět a nebude to pěkné. Díky

My máme na chatě železný (asi), máme ho už strašně dlouho, určitě takových 15 let, když tam nejsme, tak je uklizený, přes léto je většinou celé 2 měsíce venku, ale je to pod střechou, takže na něj prší jen, když fouká vítr, ale zase to je v podhůří na vesnici, takže je silná rosa. Krb ještě nerezaví a vypadá, že ještě hodně dlouho bude fungovat, je natřený nějakou žáruvzdornou barvou.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Makarena: Táta si ho postavil sám. Základ klasika a střecha je z nějakého kovu (fakt nevím jaký) a je na něm klasický nátěr barvou a běžná vrstva nějaké ochrany proti korozi atd., ale to ti stejně vydrží jen nějakou dobu a budeš muset nově natřít a ošetřit a někdy ani to nepomůže a prostě rez to někde může rozežrat. Táta ho má ale jako nový už asi 20let, od mala si ten krb tam pamatuju a jenom jednou ho měnil, ale proto, že chtěl si udělat novou stříšku.
Takže já bych se toho nebála, když se o něm budete běžně nenáročně starat, tak nepotřebuje žádnou extra péči a bude vypadat pořád hezky.

arrow
profile_image
Makarena
od 10. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Super, děkuji vám )

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené