arrow
profile_image
Inka Wellanova
od 2. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
je mi 50 a uvažuji o linkách a rtech,má někdo zkušenost v tom to věku?Zatím jsem narazila na všechny podstatně mladší.

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Inko,
měla jsem možnost vidět dvě ženy,které si daly udělat permanentní makeup po 50.Nevím,nevím
První:obočí pěkné, rty - více vynikly vrásky nad horním rtem,které před tím byly nepatrné a při běžném pohledu si jich nikdo nevšiml.Dále paní si dala udělat tmavší barvu a vystínovat rty.Vždy působila příjemným dojmem,nyní je jak vysloužilá k...., vypadá ordinérně.
Druhá: oční linky po čase a poklesu víček ujely mimo oči,rty jsou nakřivo.
Četla jsem, že v salonu Bella Dona v Praze dělají mikropigmentaci.Na obrázku bylo velmi pěkně udělané obočí tzv. metodou vláskování.Vypadalo naprosto přirozeně.Možná, že by ses měla informovat v té Praze.

Inka, klidne si daj vytetovat hornu linku, rty vyzeraju aj na mladych dievcatach vseliako.

Ahoj,
já jsem před 14.dny absolovala PM-konturu rtů.Ptala jsem se,jestli je problém u starších,které mají třeba vrásky,jestli se to nerozpíjí a kosmetička mi řekla,že zkušená kosmetička si s tím jistě poradí.A jestli má někdo jiný odstín,než si přál,k tomu se chodí na jednu nebo dvě kerekce zdarma.Na poprvé se těžko udělá hned vyhovující odstín,protože každý má jinou pigmentaci a každému to chytá jinak.Tak mi to bylo vysvětleno.
Já jdu na 1. korekci za 14.dnů a nechám si to udělat o trochu výraznější.Ale jinak jsem spokojená,ahojda

arrow
profile_image
Inka Wellanova
od 2. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
díky všem kdo jste mi napsali.Asi to chce opravdu dobře zvážit kde si to nechat udělat.Moc si vážím všech odpovědí a budu dále sledovat zda nepřibudou další.
Inka

Ahojky,chtěla bych jít taky na MP- rtů i obočí je mi taky 50let chodím nyní opět do solárka a proto bych potřebovala již i toto,moc se mi to líbí,ale nevím,kde nejblíže to u nás dělají.Jsem z Varnsdorfu a pracuji mezi lidmi,každé vylepšení potěší.Poradte pa díky

arrow
profile_image
Soňa
od 6. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
moje mamka byla na PM obočí v 60 letech a moje babička dokonce v 80. Obě byly moc spokojené a byly rády, že jsem je k tomu přesvědčila. Já byla na očních linkách před 7 lety a jsou stále(i když již méně) vidět.

ahoj, ráda bych se jen zmínila, že mikropigmentace a permanentní make up je jedno a to same. metoda vláskování se dá udělat jakýmkoliv přístrojem. záleží na velikosti a typu jehly kterou kosmetička použije. další věc, když si zadáte do vyhledávače long time liner ukáže se vám stejná fotografie ve všech evropských zemích světa stejna. tak na reklamu bych nespolehala. moje maminka má 62. let a má udělané obočí, vrchní a spodní linky, kontury rtů se stínovaním a nazávěr má podstínované rty aby se jí nezvýraznovaly vrásky kolem rtu. myslím, že nejlepší reklama kosmetičky je její práce. proto doporučuji jít tam, od koho jste práci už viděli. na reklamní foto moc nespolehejte, hodně salonu má fotografie stáhnute i internetu a chlubí se cizí prací.

arrow
profile_image
Karl
od 20. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky - sátnice, kde jste, že nic nepíšete, copak jste to doopravdy vzdaly? Vždyť je to nesmysl, jen my víme, jak časem člověk vybledává a každé ráno se malovat, když spěcháme do práce je na kočku. Teď, když je brzy světlo, tak snad je to lepší, ale v zimě.........to se nechce .
Nebojte se toho, je to právě pro nás. Nějaké řeči o zvýraznění vrásek nejsou opodstatněné. Buď je tam mám, anebo nemám. V našem věku je máme asi všechny. Já jsem si udělala PM rtů a po 14 dnech obočí, právě dnes, a je to super! Je třeba vybrat decentnější barvu, nejít hned do tmavé, doladit se to dá při korekci.
Jděte do toho, není se čeho bát, vždyť už jsme leccos v životě zažily, ne? Tak držím pěsti, ať se vám to líbí.
Pa K.

arrow
profile_image
Madla
od 22. 9. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě je víc, šla jsem do toho, ale udělala ze mně babu od kolotočů - hrůza!!! Takže bacha a být nesmlouvavé se svými požadavky!!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám PM asi 4 roky, jsem naprosto spokojená. Nechala jsem si horní a dolní oční linky, rty - konturu a stínování. Barvy kosmetička navrhla sama, já měla představu sytější, ale jsem ráda, že jsem ji poslechla. Je to tahkle přirozené a nenápadné .....

Inka Wellanova, Ilka
Jestli se rozhodnete do toho jít, doporučuji popřemýšlet, jestli náhodou nebudete plánovat nějaký zákrok plast. chirurgie, např. horní víčka. O tom by mohla vyprávět Kety, jak už rok jezdí na odstraňování PM očních linek - měla je díky operaci horních víček úplně jinde. Možná to čte, a ozve se, viď Kety - ty bys mohla vyprávět, co jsou s tím za problémy....
takže pokud do toho půjdete, rozmyslete si všechny možné další úpravy, aby se vám to potom nepokazilo.
Nechci vás odrazovat, já mám PM obočí a jsem moc spokojená, do linek bych asi díky výhledu na operaci horních víček třeba za pár let asi nešla.

arrow
profile_image
Kety
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

eva1960
Evo zdravím tě, máš pravdu, zažívala jsem s PM po operaci víček strašné trable. Po operaci se dolní linky oddtáhly od řas a místama strašně rozšířily, těžko se to popisuje .. Nejhorší bylo to, že to bylo "vyryté" hodně hluboko, takže slibované - že tetováž zmizí do několika let - u mě nepadalo v úvahu (vždyď už před operací jsem liny měla už snad 3 roky...).
....Ohledně toho jak to svinstvo odstranit... jsem objela snad všechny laserové centra v ČR. Nakonec se mě ujali ve Zlíně. Už jsem moje trable popisovala tolikrát - na sekci o normálním PM, i na očních víčkách...

Odstraňování laserem je bolestivé, drahé, náročné na čas a v okolí očí i riskantní...
Ťukám na dřevo, už mě čeká snad jen pár návštěv Zlína a budu OK.
Později tu pověsím fotky očí před, během a po....

Nechci v žádném případě nikoho strašit ani odrazovat, je to jen příklad ze života (bohužel mého....) co všechno se může stát, když se něco nepovede. Každý zákrok je buď o úspěšném nebo méně úspěšném provedení, nebo úplném fiasku.. Je na každém aby zvážil přínos nebo možné riziko.

Pokud se PM povede, strašně usnadní život. Ale v případě, že při provádění "ujejde" ruka, píchne se hlouběji do kůže, namíchá se blbě barva, pak jsou strašné komplikace.
Držím všem palce a přeju ať se to pro ty, které se rozhodnou, že ANO -- ať se jen povede.
pa Kety.

arrow
profile_image
veruna
od 14. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petrůů
Myslím, že jen horní ret bez dolního nebude hezký, bude to vypadat divně, nepřorozeně. Podle mých zkušeností je PM vždycky jemný, ještě jsem na nikom neviděla výrazné kontury, častěji se setkávám u kamarádek, že jim to spíš nechytne - musí na několik korekcí. Já byla už 3 x a vždycky jsem to měla na můj vkus málo viditelné, i když asi to tak má být.

arrow
Neprodává v Bazaru

kosmetička by ti měla nejdříve tužkou namalovat konturu, ty si k tomu řekneš, jestli se ti to líbí, nebo ne. Teprve až se to všechno doladí, může začít s tetováním ......

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené