správce bazaru

100%hodnocení

Vkládání stejných inzerátů znovu. Po promazání a zaslání SZ s upozorněním založen nový profil jako tina7. Úmyslně porušuje pravidla Bazaru na úkor poctivých uživatelek.

arrow
profile_image
petule18
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

nehodnocený
uživatel

Reaguji na moninagr:
Ano, takže i sem napíšu rada svůj názor.
Mnohé z uživatelek s tím určitě mají stejný problém. Založený starší inzerát už nemůžete změnit např. zlevnit cenu, přidat fotku. Jelikož Omlazeni.cz vymyslelo "super" systém omezených příspěvků.
Takže proto, aby se inzerát mohl obměnit, je nutné ho označit jako prodaný a přidat ho znovu, ale jak tady uživatelka moninagr píše a označuje se jako "moderátorka" žádné varování formou SZ nepřišlo.
Sama jsem hledala možnost, jak se někde optat, ale nikde nenajdete žádný kontakt, kam napsat, jen samé odkazy.
Po smazání několika inzerátů, jsem tedy založila nový profil, abych zboží, které mám mohla prodat za jiné ceny, než jsem je měla původně a nemohla opravit.
Bez jakéhokoli upozornění jsem byla rázem na černé listině, napsala jsem tedy uživatece moninagr, ať mi poradí, co mám s inzeráty dělat, jak je obměnit, aby mi je nemuseli mazat.

Odpovědi se mi dostalo pouze takové, že je to moje vina, že jsem si plácala s příspěvky, upozorňuji, že nebylo poslané žádné upozornění o plánové akci "omezení příspěvků". Nenapsala mi tedy žádnou radu, mám si prý počkat na placené inzeráty .
Beru to od ní jako neprofesionální jednání a vůbec od celého Omlazeni.cz.
Protože omezuji nás inzerenty přidávat inzeráty. Ano, zavedli novou možnost měnit cenu, ale to se týká nových přidaných inzerátů, já ho ráda přidám znova, abych cenu mohla měnit, ale to by mi ho ale nemuseli mazat.

Každopádně závěr je takový, že Vám nikdo neporadí, a to co jste napsala, že po zaslání SZ s upozorněním víte sama, že je lež, protože jste nic takového neposlala.

Tak nám nezbyvá, než čekat na super další vymoženost placených inzerátů na Omlazeni.cz, ale věřte, že zájem uživatelek už nebude takový.

arrow
profile_image
Syilwa
od 1. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

S tím celkem souhlasím... taky by mě zajímalo jak to udelat,kdyz u starsích inzeratu mam plno a chci zmenit cenu?!Jak jinak naz smazat a zalozit znova? raději bych se dockala odpovědi nez udelat chybu,díky které bych skoncila na černé listině...A myslím že slečna je zde naprávem ,Jestli-ze nejsou stížnosti ohledne plateb a odesílání balíčků,tak stačilo aby se jí dostalo rozumne odpovedi a rady....Tohle ji akorat tak zajistí to,ze u ni nikdo nebude chtít nakupovat-protoze kdyz se u ní objeví ze je na černé listině,taky bych se uz asi dál taky nedívala na její nabídky.Takže-jsme lidi a jde to prece vyresit jinak a ne ji hned kazit ,,povest´´ ?

arrow
profile_image
petule18
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

nehodnocený
uživatel

Reaguji na Syilwa: Moc děkuji za Váš názor a jsem stejného názoru. Prodala jsem zde několik věcí a vždy s velikou spokojeností zákaznic.
Jsem zde neprávem a jsem naprosto znechucená jednáním Omlazeni.cz a vůbec uživatelkou moninagr.
Píši již teď ke všem svým inzerátům ať mi zákazníci píší SZ u těch inzerátů, kde již nemohu obměnit cenu či informace ke zboží, budeme se domlouvat přes SZ.
Bohužel zažádat o to, aby mě z černé listiny odebrali nelze, není zde žádný kontakt a s jakousi "moderátorkou" nehodlám již jednat. Ono ani o seriózní jednání nešlo. A nedokázala mi odpovědět na moji otázku, jak to mám tedy vyřešit.

Nejsem jediná, kdo řeší tento problém se staršimi inzeráty a vlastně tou jejich novou verzí totálně zazdili možnost nás prodávajích cokoli prodat.

Budu ráda, když si toto přečte více lidí a názor si udělá sám.

Uživatelce Syilwa moc děkuju

arrow
profile_image
postylka1
od 22. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

Souhlasím, tohle je nespravedlivé zařazení na černou listinu. To je jako svěř ,,inteligentnímu" funkci . Horší se to tu.

arrow
profile_image
petule18
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

nehodnocený
uživatel

Reaguji na postylka1:

Děkuji i Vám za názor, jenže jak se teď černé listiny zbavit?!
Je pravda, že to zhorší moje postavení co se týče prodeje. Budu ráda, když o této situaci řeknete více uživatelkám, aby i ony přidaly svůj názor.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

Cituji petule18: Ano, zavedli novou možnost měnit cenu,

Tak s tím mám také problém, chci si změnit cenu z 320,- na 290,- a nejde mi to. Píše to následující Váš příspěvek je buď prázdný nebo příliš krátký s ohledem na pravidla, kterými se zde řídíme. Prosím, opravte svůj příspěvek a pokuste se jej odeslat znovu.
Takže to opravdu nechápu a mně cena měnit nejde..

Jinak já jsem si myslela, že černá listina slouží k tomu, abychom se snáze dopátrali nespolehlivosti prodávajícího (kupujícího). To že petule18 založila nový inzerát a pak profil, aby prodala snáze své věci po změnách v bazaru neznamená, že je nespolehlivá prodávající.

ahoj petule18, taky jsem se dostala - včera - na černou listinu. Mám stejný problém jako ty, kdy mám staré inzeráty a nejde u nich nic připsat, změnit cenu. Tak jsem je pozavírala a snažila dát znovu... Došlo mi asi 40 SZ, že porušuju pravidla. Ok, já to uznávám. Ale 5 příspěvků k inzerátu? to je opravdu málo...
Moderátorce jsem včera okamžitě psala, jeslti lze z černé listiny nějak vymazat, za jakých podmínek a ona napsala, že se musí poradit s panem Vodičkou. Ale když tě na černou listinu dá, tak taky musí vědět, jak z ní, ne? ...

Cituji Mia_Sofia: Jinak já jsem si myslela, že černá listina slouží k tomu, abychom se snáze dopátrali nespolehlivosti prodávajícího (kupujícího).

tak to jsem si taky myslela... TAkhle mě tu budou mít jako že jsem okrádala lidi nebo co

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené