arrow
profile_image
whatsername
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Pett21: jinak jsou různé druhy pilates


cvici se pilates s malym medicimbalem? Cvicim neco podobneho co pilates podle dvd a jedna serie je prave s malym medicimbalem,ale tu momentalne nemuzu sehnat. O pilates premyslim od doby co jsem zacala cvicit to svoje,tak me napadlo,jestli bych ho uplatnila....

arrow
profile_image
Pett21
od 20. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

u pilates se používají overball míčky malé nebo já při individuálkách používám větší rozměr, ale tyto míče spíš slouží jako pomůcka při cvicích na hluboký stabilizační systém než jako posilovací věci, rozhodně to není na zátěž, spíš na rozhození rovnováhy nebo třeba jako podpěra.
Na posilování používám ručníky - towelwork ono defacto není dobré cvičit se zátěží spíš s vlastním tělem, díky tomu se ty svaly štíhlý a nejdou na objem. Pokud posilujete s vlastním tělem, tak nejdete do objemu, myslím tím svalovému.
Hlavně daleko těžší jsou pro klienty cviky pomalé nebo stabilizační,kdy pouze drží pozici,než ty v rychlém pohybu, to si myslím je hlavní kouzlo pilatesu. tedy, že se cvičí jako " ala paní radová )) " tedy moc se klient nepotí a nezadýchá,ale za dva dny to cítí úplně všude a to je právě správně protože to je bolí ty vnitřní posturální svaly ne ty povrchové, které bolí hned

např. vezměte ručník a zkuste ho silou roztáhnout a jen prodýchávat , držet a stále silou roztahovat cca 10 pomalých nádechů a výdechů,představa jako když ho chcete roztrhnout

Ahoj, mě teď pilates taky celkem zaujalo.. hlavně to, že se prý u něj zeštíhlují svaly.. Např. moje nohy ač na ně cvičim nejsou žádná sláva (hlavně lejtka) takže myslíte že by mi pilates na ty svalnatý nohy mohlo pomoci?
Cvičim cca 3-4týdně 30min na crosovém trenažeru, takže líná nejsem.. ale u cvičení tak nějak "potřebuju" pocit bejt pořádně spocená -snad víte jak to myslim.. po trenažeru pak ještě cvičim cca. 30minut něco málo z kalanetiky ale to spíš tak na protažení..
Doporučujete tedy pilates? Ja stále váhám.. po jaké době jsou cca viditelné výsledky? Např. u kalanetiky se udává že jsou po 10lekcích vidět první změny.. Chtěla bych hlavně trochu změnit ty moje nohy.. mam je takový moc svalnatý.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené