arrow
profile_image
Esage
od 12. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,
byla některá z vás na plastické operaci nosu i kvůli problémům s dýcháním? Podle rentgenu mi na ORL řekli, že jsem měla v dětství asi zlomený nos a mám dost pokřivenou přepážku, i když na pohled je nos vcelku rovný.

Kdybych už do sebe měla ale nechat řezat, tak bych si chtěla během jedné operace rovnou nechat nos vylepšit i po estetické stránce. Jde hlavně o měkkou část, mám špičku padající dolů a k tomu buclatá křídla nosu, dohromady mi tahle bambule vytváří na obličeji nehezké stíny (snad to je aspoň trochu srozumitelné). Trochu zúžit tvrdou část by asi taky neublížilo. Zároveň ale chci co nejpřirozeněji vypadající nos.

Zajímalo by mě, jestli jde obojí napravit zároveň během jedné operace a jestli si kvůli tomu budu muset výrazně připlatit? A koho byste mi doporučily?

Jako první v úvahu přichází Válka, který je prý výborný právě na septoplastiku a taky se mi hodí, že operuje v Brně, ale klidně bych zajela kamkoli v republice.

arrow
Neprodává v Bazaru

Lze to udělat najednou. Jdi do toho.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, já jsem na tom byla. Byla jsem na FN Bulovka, operoval mne doc. Měšťák a myslím, že ten druhý operatér byl MUDr. Krátký (ale tím si jistá nejsem). S výsledkem jsem nadmíru spokojená (je to už asi 3,5 roku), měla jsem operaci ze zdravotních důvodů a ZP mi ji také celou hradila.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené