Je tu nějaká recepční v hotelu? Já minulý rok přes sezonu od dubna do řijna pracovala v *** hotelu tady u nás ve městě a měla jsem plat cca 15000,-Kč čistého. Kolegyně co tam byly na stálo mělo těch 18000,-Kč čistého. Pak mimo sezonu mají prý mín,těch 13000,-,ted dokonce 10000,-K...Ale bohužel to byla práce jen takhle na sezonu. Ted mám nabídku na recepční ale pouze za 12000,-Kč čistého..nic moc,ale zas to není žádná makačka žejo..Jak to máte Vy?

Vim že asi záleží na městě a kolik má *..Ale stejně pište

arrow
profile_image
Renataxyx
od 8. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

také záleží v jakém městě je hotel a kolik má pokojů, jestli budeš dělat i noční a kolik vás bude na směně

V krajském městě v *** jsem měla základ čistého necelých 10 tisíc/měsíc + osobní ohodnocení, které dávali opravdu každý měsíc v plné výši - 2.000. V praxi s příplatky za noční a případné svátky to bylo tak 12.500-14.000 čistého. Nic moc, hlavně ty noční mi nevyhovovaly a štvalo mě na tom právě to, že to nebyla žádná makačka

Reaguji na okynko: tak jsi skončila uplně s prací recepční a šla do jiného oboru? a kvůli penězům nebo kvůli tomu že to nebyla makačka

Ano, skončila jsem a šla dělat jinou práci v cestovním ruchu. Velký díl na tom měl taky šéf - malý vzrůstem i IQ, tak si potřeboval honit ego na recepčních... A vadily mi ty noční, moc jsem si nedokázala srovnat denní rytmus ani v těch volných dnech. A v té době jsem prostě měla potřebu dělat v práci něco víc, jakože být víc vytížená.

Reaguji na okynko: A můžu se zeptat jakou práci ted děláš? Mě taky láká cestovní ruch

Reaguji na mishulkaa15:
V cestovní kanceláři

Reaguji na okynko: jeee,tak to je moje vysněná práce..ale všude chtějí praxi a tu já nemám

arrow
profile_image
m4000
od 7. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Praha. *** v centru: 18 000,- čistá ruka, plus provize z prodeje tůr, apod..Práce je to teda ale naprosto o ničem - neakční a časově náročná.Po sezóně určitě měním job.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené