Reaguji na angelgirl13: No v prváku to moc krásná postava nebyla,protože pod pojmem krásná si nepředstavuju hubená a tak jsem si připadala a hlavně jsem taky neměla žádný prsa,až pak,když se mě zbláznili hormony...

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji ErikaVachova: 65 kilo při 174 cm

jak jsem psala, záleží na úhlu pohledu. Já kdysi (v pubertě) taky měla 173m a 65 kg a připadala jsem si jako machna. Tím nechci říct, že kdo má 174/65, tak je tlusťoch, to vůbec. (to by mohla být konf. velikost tak 40? Takže asi běžný český průměr?) Jen prostě NA MNĚ se mi to nelíbilo a necítila jsem se dobře. Takže ano, pro někoho, kdo má 53kg je 65kg oplácanost, a naprosto chápu, že na stokilovou 65kg působí div ne vychrtle.
Ale ty jsi fakt hezká, opravdu nemíváš chuť zhubnout a být ještě hezčí (pro tu šedou,nudnou, průměrnou většinu)?

Reaguji na pehot: No chuť zhubnout...já hlavně a to přiznávám,nemám pevnou vůli a pořád si říkám,že to ještě jde a že vypadám dobře,možná,že se vidím moc růžovými brýlemi a okolí mě v tom ještě ujišťuje.Ale já jsem opravdu tak nějak spokojená (možná to je taky tím,že jsem pěkně zpohodlněla).
No a jinak,já si při těch 174 cm a řekněme nějakejch 64 kilech připadala opravdu hubená a tenkrát jsem fakt chtěla přibrat a hlavně mít prsa (což se mi teda povedlo ) protože mám asi silnou kostru a všude ze mě trčeli kosti a koukala mi žebra.nejlepší postavu jsem podle mě měla tak dva roky po škole...to jsou fotky se segrou na dovolený,já jsem samozřejmě ta míň hubená...

ségra je taky moc hezká
no mně na té fotce z gymplu připadáš opravdu plnoštíhlá. teda na té ze čtvrťáku. na té "mladšé" jsi vážně hubeňour
ale 174/64 mi připadá tak akorát, žádná vychrtlost rozhodně ne, normální postava.
jsem na tom podobně jako Pehot. v devatenácti jsem přibrala na 171/62 a byla jsem na mrtvici, muselo to dolů.

Cituji ErikaVachova: to přiznávám,nemám pevnou vůli

což je škoda

Cituji ErikaVachova: pořád si říkám,že to ještě jde a že vypadám dobře,možná,že se vidím moc růžovými brýlemi a okolí mě v tom ještě ujišťuje

Okolí je škodolibé a kolikrát ženy kolem těší,že ta druhá tloustne
Máš hezký obličej,hezké vasy,ale od krku dolů............no děvče jsi mladá,nechci tě kamenovat za kila navíc,ale co na to říká tvůj partner?Máš nějakého stálého a dlouholetého nebo jsou to jen tak "kámoši kolem"?
Mít cíl být modelkou XXL není ideální.Uvědom si,že to sádlo,které dnes ještě jakž takž drží tvar bude za pár let viset a břicho ti bude vlát kolem stehen.Eriko zamysli se dokud máš čas.

Reaguji na Lisboa: Díksegře poklonu vyřídímsegra je hubeńourNo ajinak víš trochu se divím že 174cm/64kg ti přijde tak akorát a ze 171cm/62kg jsi byla "na mrtvici".Přijde mi to jako úplně stejný poměr.Myslím,že jsi vůbec nepotřebovala hubnout,ale je to každého věc,jak se cítí.Taky záleží na typu kostry,já mám celkem silnou.

Reaguji na Laky: Přítele mám,nevím,jestli se dá říct stálého a dlouholetého,protože jsme spolu něco přez rok.Je to kus chlapa,přez 190 cm a je docela udělanej (ne tlustej,spíš tzv."hrana") a vím o něm,že se mu líbí oplácaný holky,nemá rád hubený,takže v tom mám výhodu
Reaguji na Laky: Mít cíl být modelkou XXL není ideální.
Není to můj životní cíl,ale moc mě láká to zkusit.Posílala jsem svoje fotky do jedné agentury a myslím,že jsem se jim docela líbila,jsem pozvaná na casting.Proto se o tyhle modelky v téhle branži zajímám.
Reaguji na Laky: Okolí je škodolibé a kolikrát ženy kolem těší,že ta druhá tloustne
Vidíš,takhle jsem to nikdy nebrala,ale je fakt,že jsou na mě kolegyně až nějak podezřele hodné a ještě mi pořád nosí nějaké dobrůtky,že prý je radost se dívat,jak mi chutná.

Reaguji na Laky: Až teď mi došlo,jak se "cituje"...to víš blbá blondýna

Cituji ErikaVachova: že jsou na mě kolegyně až nějak podezřele hodné a ještě mi pořád nosí nějaké dobrůtky,že prý je radost se dívat,jak mi chutná.

Ony vedle tebe rázem vypadají štíhlé..........na kecy kolegyň o tom jak ti kila navíc sluší bych nevsadila ani zlámanou grešli.

Reaguji na Laky: Mě už to taky dochází,že asi ne všechny jejich lichotky budou asi upřímné.A to jak mi každou chvíly nosí nějaký dobrůtky...

Našla jsem zajímavou fotku,schválně která modelka se vám líbí nejvíc.

Cituji ErikaVachova: která modelka se vám líbí nejvíc.

Ve dvaceti je i silnější holka hezká,protože nemá tuk ještě rozklepaný takže číslo dvě a tři....jenže roky nezastavíš a pokud se hezky vykrmíš jako mladá,tak pozdější hubnutí bude mít za následek "velkou kůži" která zbyde po tukových zásobách.
Holka přestaň se zhlížet ve "velkých modelkách" a začni dokud je čas redukovat svou váhu.,když vynechám estetické hledisko,tak tvé srdce a klouby neskutečně trpí.

Reaguji na Laky: Ukazovala jsem tu forku chlapům v práci a čtyřem z pěti se nejvíc líbila ta třetí napravo.
Reaguji na Laky:

Cituji Laky: Holka přestaň se zhlížet ve "velkých modelkách"

Některé z nich,třeba právě ta Denise Bitot,se mi ale opravdu moc líbí (a to nejsem na holky).Uznávám,že některý jsou už dost přehnaný,ale ona je prostě nádherná,aspoň teda podle mě.

Cituji ErikaVachova: Ukazovala jsem tu fotku chlapům v práci a čtyřem z pěti se nejvíc líbila ta třetí napravo.

Za pět let z ní bude rozkydnutá manda navíc zkus se vžít do role slušného chlapa,když se ho ptá korpulentní děvče,tak přece neřekne,že hezké jsou štíhlé ..... někdy je to o mazání medu kolem úst.

Ta první je fakt hnusná,fuj...ale Denise je pro mě liga.Taky není v plus-size kategorii,modelka,jako modelka,neobdivuju nekriticky ty fakt tlustý,nemysli.

Cituji ErikaVachova: eagovatKliknutím vložíte jméno do svého příspěvku.
Označením textu a kliknutím vložíte citaci.

Reaguji na Lisboa: Díksegře poklonu vyřídímsegra je hubeńourNo ajinak víš trochu se divím že 174cm/64kg ti přijde tak akorát a ze 171cm/62kg jsi byla "na mrtvici".Přijde mi to jako úplně stejný poměr.Myslím,že jsi vůbec nepotřebovala hubnout,ale je to každého věc,jak se cítí.Taky záleží na typu kostry,já mám celkem silnou.

jenže já jsem drobná, s drobnými klouby. nejlíp se cítím trochu hubenější (podle váhy), než je průměr.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené