arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na ErikaVachova: nepopírám, že máš šmrnc...jen při takovéhle váze musí přijít časem zákonitě zdravotní problémy (tlak, cholesterol, cukr, klouby, zažívací problémy...). A tím nechci strašit, to je pravda. Takže proti zdravému sebevědomí nemůžu namítnout nic, ale chtělo by to taky popadnout rozum do hrsti a začít něco dělat a ne oslavovat další kilčo navíc

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ErikaVachova:

Mě by taky zajímalo, jak jsi najednou přišla k těm prsům Předpokládám, že jsi na fotce se ségrou ta v těch zelených plavkách...

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Graciela:
Také jsem čuměla- je jasné, že když člověk přibere, tak mu narostou prsa, ale takhle

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na lentilkah:

To jo, ale zvětší se většinou ve stejným poměru k tělu, tady ale jaksi přerostly

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Laky: Ve dvaceti je i silnější holka hezká,protože nemá tuk ještě rozklepaný

Ale zase na druhou stranu vyžilá hubená rozbředlá bába je teda taky hnus, to bych si radši vybrala tu tlustou. Prostě to chce sport v jakýmkoliv věku

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Graciela: Mě by taky zajímalo, jak jsi najednou přišla k těm prsům

Podle mě jedině plastika Žádné hormony bych za takovýmto "nárůstem" neviděla.

K otázce Eriky: nejvíce se mému příteli líbí dívka č.2 a mě tedy také.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji martinam: Podle mě jedině plastika Žádné hormony bych za takovýmto "nárůstem" neviděla.

Ne ne, moje ségra má taky ´mega balóny´, a to je jinak štíhlá (60kg - z toho je teda nejmíň 5 kilo v prsou). Takže obrovský prsa opravdu můžou být přírodní a ještě i dobře vypadat.

A z těch 3 slečen se mi taky nejvíc líbí č.2. (ideálně tedy něco mezi 1 a 2, ale to ve výběru nebylo)

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pehot: Ne ne, moje ségra má taky ´mega balóny´, a to je jinak štíhlá (60kg - z toho je teda nejmíň 5 kilo v prsou). Takže obrovský prsa opravdu můžou být přírodní a ještě i dobře vypadat.

Jj, to jo, ségra to má taky tak. Ale viděla jsi první fotku eriky z gymplu /černá halenka, triko/ a potom fotku z dovolené se sestrou /v plavkách/? Já bych dala ruku do ohně za to, že toto hormony nedokážou, aby prsa takto narostly - v důsledku přibrání několika kg či pobláznění hormonů. Na těch fotkách vypadá erika - jako kdyby vážila stejně - jen prsa se jí zvětšily asi tak o 4 čísla Nic proti nemám, sama mám plastiku.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na martinam:
no, nebýt ségry, tak by mi to možná taky přišlo "podezřelý". Ale na vlastní oči jsem viděla, jak se plochá atletická postava během necelého roku změnila v superprsatou .

Reaguji na martinam: Kdybych měla plastiku,přiznám to,proč ne,sama proti ní nejsem.Ale moje prsa jsou přírodní.Jednak je rozdíl mezi fotkou z prváku a fotkou z dovolený přez 10 kilo a jednak jsem šla na střední opravdu poměrně plochá jako baterka,nevím jestli mi narostli jen tím,že se mi zbláznily hormony a taky jsem přibrala,nebo na to měla vliv antikoncepce,co jsem začala brát a dva roky braní antihistamink,protože jsem měla náběh na astma (ty obsahují taky hormony),nebo i geny,protže mamča si z nás se segrou dělala srandu,že já mám prsa po ní a segra po tátovi,nebo všechno najednou,ale prostě mi narostla sama.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ErikaVachova: jednak jsem šla na střední opravdu poměrně plochá jako baterka,nevím jestli mi narostli jen tím,že se mi zbláznily hormony a taky jsem přibrala,nebo na to měla vliv antikoncepce,co jsem začala brát a dva roky braní antihistamink,protože jsem měla náběh na astma (ty obsahují taky hormony),nebo i geny,protže mamča si z nás se segrou dělala srandu,že já mám prsa po ní a segra po tátovi,nebo všechno najednou,ale prostě mi narostla sama

Tak v tom případě - jakou žes to brala HA? Do týdne ji bude brát celé omlazení

Reaguji na martinam: Myslím,že jsem brala Lyndinette,nebo tak nějak,ale nejsem si jistá...

Tak jsem zas po dlouhééé době pročetla diskuzi na omlázku a musím napsat jediné. Štíhlost,plnoštíhlost a obezitu vidí každý jinak. Vzhledem k tomu že já sama si prošla opravdu všemi obdobími můžu za sebe říct že pochybuji o tom že nějaká slečna je s 100kily spokojená a sebevědomá tak jak říká. Nedávno jsem četla na internetu nějaký blok o holčině Mirce která u nás v Čechách rozvířila téma plus size modelka a teď i mezi plus size modelky patří. Nevím nemůžu si pomoci ale přijde mi že v modelingu nikdy nebude opravdu klasická žena s normální pěknou postavou která nebude ani anorektická a ani obézní. Po holkách kost a kůže přijdou holky ,, otučněné". A přeci ani jedno není hezké napohled.
Eriko zcela chápu proč se díváš se zaujatím na plus size modelky a v duši jim fandíš, protože v nich vidíš samozřejmě sebe. Já jsem po dceři přibrala hrozných 25kilo a musím říct že jsem vypadala opravdu šíleně. Teď když se mi povedlo dát zatím 10kilo dolů sama na sobě i na okolí vidím tu změnu. Také mi kamarádky říkaly jak mi kila sluší protože mám krásný obličej ale teď mne chválí mnohem víc. Tak jako můj manžel který mne miluje takovou jaká jsem, ale po zhubnutí je na mne moc pyšný a velice mi fandí v dalším hubnutí. Neříkám aby jsi na sebe zanevřela a neměla sa ráda, jsi krásná holka ale musím souhlasit s některýma holkama co tady psaly. Jsi hodně mladá, ještě jsi neměla děti a tak musíš myslet dopředu. Co bude za pár let když se nebudeš kontrolovat, budeš si říkat že ve světe jsou baculaté holky in. Za pár let budeš mít o dalších 5 - 10kilo víc. Věř mi že tvé tělo bude hodně trpět, za chvilku nevyjdeš ani shody. Opravdu si nedělám legraci vím sama jak jsem funěla do schodů po porodu dcery a to jsem měla 99kilo.
Myslím si že bys měla začít bojovat, né kvůli ostatním, né kvůli trendům ale hlavně kvůli sobě. Mít tolik kilo navrch je tak moc nezdravé. A nemysli si, ty dívky které obdivuješ jak jsou krásné jsou na fotkách retušované, s tolika kily by neměly tak hladké nohy bez ďolíčků a faldů atd... Možná že kdyby jsi je viděla takové jaké jsou tak by sis řekla že je to ale ošklivé. Žena má být žena, má mít prsa, boky ale vše s mírou.
Eriko držím Ti pěstě. Zkus dát dolů třeba těch 10 kilo, vím že je to težké, hlavně začátek ale každé dané kilo dolů tě popoženě dál a dál a uvidíš jak sama na sebe budeš pyšná a budeš se cítím mnohem lépe jak po fyzické i psychické stránce.

Reaguji na Ellodin:
heeeeeeeeeeeeeeeej ,gratuluju a moc ti to sluší velké překvapení kočko

Cituji Laky: heeeeeeeeeeeeeeeej ,gratuluju a moc ti to sluší velké překvapení kočko

Moc děkuji Laky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené