Reaguji na Lisboa: Fotka je hezká...máš nějaký vysportovaný nohy né?

Cituji lusinda: Kde mě

tebe? to nevím

Cituji ErikaVachova: áš nějaký vysportovaný nohy né?

protože cvičím.

Je pravda,že ta modelka (Denise Bidot),co jsem tu o ní psala,za dva roky co dělá plus-size modeling přibrala,ale před těma dvěma roky měla postavu úplně luxusní...aspoň teda podle mě.

No nic jdu chrnět,zítra to tu pořádně dočtu a něco písnu,mám toho dost na srdci...ale nějak se to tady rozjelo...

No když to shrnu tak mě se nikdy hodně štíhlé holčiny nelíbily a ani teď nelíbí, jsem fotografka/vizážistka a musím říct že mám na svých forkách radši modelky které jsou ,, oplácanější" co se modelingu týče ale ve skutečném světě mají krásnou, ženskou postavu. Můj muž patří k těm který má rád oplácanější ženy, které mají zadek, prsa. Líbí se mu ženy které se líbí i mě což je Kim Kardashian, Beyonce, Jitka Čvančarová, Vida Guerra a JLo. Ale na Erikou zmiňované modelky řekl že je to už moc. Ano muží jsou různí, někteří mají rádi štíhlounké dívky, někteří ty oplácanější nebo až lehce baculaté ale vše tak akorát. Čeho jsem si doposud všimla tak se opravdu mužům nelíbí děvčata kost a kůže nebo typu ,, matrona". A když opomenu přitažlivost pro muže tak ani jedno není i zdravé. Myslím že člověk by hodně měl myslet na své zdraví.
Například já bych chtěla dosáhnout postavy jakou má Kim kterou jsem mívávala, jelikož nikdy nebudu mít malý zadek mám takové to vystouplé jablíčko tak bych chtěla zeštíhlit ruce, nohy a vše to zpevnit. Myslím si že ona je krásná a pro mne má krásnou postavu.

Reaguji na ErikaVachova:
Má krásný obličej i šmrnc v sobě ale tedy pro mne její postava není luxusní a ani nebyla

Reaguji na Ellodin: Každý jsme jiný a každému se líbí něco jiného.Víš já jsem se o modelky plus-size začala zajímat,protože by mě lákalo to také zkusit.Mám postahovaných spoustu fotek a prolezených spoustu fórek s touhle tematikou,hlavně tedy zahraniční a zjistila jsem,že právě naprostá většina těhle plus-size modelek má zhruba stejnou velikost jako já i větší.Jak jsem pochopila,máš k tomuhle oboru,myslím tím k modelingu (ne přímo plus-size) blízko,ale máš asi raději "oplácanější" normální modelky,než tyhle plus-size..

Reaguji na ErikaVachova:

No je to asi tím že já sama osobně vím jak jsem vypadala na fotkách když jsem vážila skoro 100kilo, ano hezky jsem se oblékala, mám hezký obličej ale přijde mi to už moc a hlavně opět budu mluvit o zdravý. Víš já jsem měla 74kilo před dcerou ( nikdy jsem nebyla opravdu štíhlounká, nejméně jsem měla 63kilo) , takže si nedokážu představit kolik bych musela vážit kdybych měla na začátku třeba 90kilo. Tím že jsem i zdravotní sestra ( photo a visage je můj koníček a vedlejší práce ) vím kolik zdravotních problému obezita nese. A osobně mě tento boom ve světě kdy přestávají být in twigy holky a jdou do poředí děvčata s obezitou přijde přitažený za vlasy. Ty říkáš že to jsou normální děvčata s pěknou ženskou postavou ale toto není pěkná ženská postava. neřeknu Denise Bidot ta je ještě na hranici ale některé plus size modelky jsou už opravdu velmi silné a to není přece hezké. Mě prostě přijde škoda že chytrá hezká holka jako ty, která evidentně bývala dívčina s pěknou zdrvaou postavou radši prolézá fóra s plus size modelkama místo toho aby se zamyslela a řekla si ano, má váhu je opravdu už moc a musím s tím aspoň trochu něco udělat. Jak jsem psala v předešlých příspěvcích je ti 24let jsi ještě mladá, plná energie ale s každým přibívajícím věkem budou tvá kila na obtíž a budeš víc nemotorná a nešťastná a ač se budeš snažit jak budeš chtít dolů to nepůjde. Nenech to dojít tak daleko.

Reaguji na Ellodin: Taky nejsem "mazačka medu kolem huby" ale jsi opravdu kočka,jak hrom.Třeba ta fotka "pohled pro manžela"....hmmm.Nemáš ještě nějaké svoje fotky,třeba i ze tvého "silnějšího" období,docela by mě to zajímalo,třeba jak jsi se oblékala,líčila a tak?Já s tebou souhlasím,že některé plus-size modelky jsou už hodně silné a to se nelíbí ani mě,to mi věř.Líbí se mě modelky typu Denise Bidot,Fluvia Lacerda ...myslím,že mám zhruba jejich velikost (+ teda ty moje prsa ).Jasně,že bych už nechtěla víc nakynout,vím,že jsou tam i zdravotní rizika,zase nejsem blbá.Třeba o téhle modelce jsi psala,že je na hranici,takže asi to samé platí i pro mě co?Uznávám,že jsem dřív byla taková pohyblivější,ale přiznávám,že jsem od přírody dost líný tvor,ale fakt nechci,aby ze mě byla koule.

Reaguji na ErikaVachova:

Eriko děkuji ty jsi také krásná, málo holek mají sebevědomí a sexeppeal jako ty a to dělá strašně moc Když jsem měla o deset kilo více tak mi také každý říkal že mi ty kila sluší, že je umím nosit. Ano nikdy jsem neměla přehnaně nízké a ani vysoké sebvědomí. Ale přeci jenom tím že jsem byla štíhlejší a vím co jsem mohla nosit tak jsem chtěla a pořád chci tu postavu zpátky. Konečně jsem zas mohla obléknout sukně, šaty nad kolena, sice mám pořád silnější stehna ale už to není taková hrůza co bývávala. Pro mne je osobně šíleně omezující když si chci koupit co se mi líbí a v mojí velikosti to prostě není.
Já si myslím že když bys shodila aspoň min 15kilo a věřím tomu že kdyby ses do toho obula tak to dáš tak budeš hodně spokojená a budeš mít super postavu tak akorát.
Já tě zcela chápu a vím moc dobře jak Ti je, před rokem jsem se také omlouvala, dokonce jsem sama koukala na plus size modelky a utěšovala se tím že nejsem moc tlustá, ale ano byla jsem a pořád jsem silná. To neznamená ale že budu z toho nešťastná a zalézat do kouta nebo naopak své kila brát za normální a pěkné. Řekla jsem si dost a začala bojovat, hodněkrát jsem i doma brečela že to nedám a dala sem. Jak říkám každé shozené kilo tě nakopne, vždy jsem se za shozené tři kila odměnila nějakým pěkným kouskem do šatníku. S manželem se domluvila že když dám dolů 10kilo tak zajdeme koupit pěkné nové oblečení. No a dost mi také pomohlo že jsem hubla s holkama na netu, měřily jsme se, daly si do uzamčené galerky své fotky na začátku a postupně po zhubnutí a ženské jsou prostě rivalky, žádná nesnese být horší než ty ostatní
Stále pořád dávám dolů 10kilo, můj vytoužený sen je až 17kilo, takže pokud chceš můžeme to přes internet zkusit spolu.
Zkusím hodit nějaké fotky

Reaguji na Ellodin:
ty jo...vypadáš skvěle!
Nechtělo by se ti založit téma, jak jsem zhubla? Já bych se potřebovala někde inspirovat

Reaguji na 1EPE:

Děkuji klidně ale nehubla jsem nějakým novým systémem. Prostě úprava jídelníčku. Ráno bílý jogurt + sklenice vody se lžící jablečného octa, sváča ovoce, oběď maso se zeleninou bez příloh, nebo jen samotná příloha a vše jsem jedla na malých talířkách aby se mi zdálo že mám plný talíř, odpo už jen jogurty a zelenina, k večeři pouze maso se zeleninou, nebo zeleninový, těstovinový salát maxim do 19hod. Když jsem měla chuť tak po třech měsících jsem si dovolila i hřešit - místo brambůrek popcorn, místo smetanové zmrzky pouze ovocná vodová, přestala jsem pít colu a sladké limči, přestala jsem jíst majonézové saláty a pomazánky, zákaz čokoláda, hodně smažená jídla atd... S malou jsem moc chodit cvičit nemohla tak jsem začala doma u DVD, nejdřív půl hoďky denně pak až hodinka.
Teď od konce léta jsem povolila, teď se pěče na Vánoce atd... tak neodolám, takže cítím že jsem trošku přibrala, tím pádem od ledna jedu opět znovu. Holt na Vánoce se něco přibere ale rozhodně to nechci nechat dojít tak daleko a chci ještě to dotáhnout na těch aspoň 70kilo, nebudu sice mít štíhlounkou postavu ale já budu maxim spokojená.

Reaguji na Ellodin: to tvoje odhodlání se mi moc líbí.
Ten pohyb je pro mě zabiják, nedokopu se ani abych udělala 2 dřepy

Reaguji na 1EPE:

já sem taky docela lehnoch co se nějakého cvičení týče, takže si člověk musí najít to co ho baví, já miluju tanec takže jsem hopsala u hudby, přidala k tomu aerbic který mne baví a sem tam posilovací cvik u kterého se pokud možno leží a bylo to. Teď mne hodně láká Zumba. Mám doma DVD tak to zatím zkouším jen u telky, je to teda maso

jo musela jsem přemýšlet na jídlem rozumově, počítání kalorií mne ubíjelo, byla jsem na nervy a večně byla hladová Takže tudy pro mne cesta nevede. Hlavně nejíst pořád to samé dokola ale pestře

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené