arrow
profile_image
augustina
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou jít na výplnění vrásek. Když už jsem se konečně odhodlala, dostala termín, přišla kolegyně s rozlučkovým večírekem ve stejný den. Na večírek jsem se dlouho těšila, kolegyně je moc fajn a je hodně oblíbená. Ale k lékaři jsem objednaná na stejný den a až odpoledne,chtěla bych vyplnit vrásky mezi obočím a pak koutky úst. Nemám s výplněmi či botoxem žádné zkušenosti, jdu poprvé. Když se přeobjednám budu čekat zas minimálně měsíc. Nevím, jak budu vypadat, jestli místa otečou,jestli budu mít bolesti, zda vadí smích, zakouřené protředí... Tak co poradíte, jit nebo nejít na mejdánek? dík

Já teda byla jen na aplikaci botoxu do padpaží a to je jiné ale viděla jsem v reality show (paničky z Orange County), že tam chodí prostě kosmetička k nim domů a píchá jim to někde v kuchyni u stolku, v pohodě, a nevypadalo to že by s tím byl problém, normálně ten den fungovaly před kamerou dál, tak myslím že by to mělo být ok

Myslím, že ten večer to ještě bude v pohodě, ale co vím, tak mojí tetě se někdy udělá modřinka po vpichu. Nebo teda byla na tom dvakrát a napodruhé se jí to udělalo, napoprvé tak moc ne. Ale jí se to hlavně udělalo v oblasti očí, čož ty neplánuješ, takže to bylo asi tím, že je v tom očním okolí tak tenoučká pokožka.

Teď mě jen napadá, jestli to tvé kolegyně ví, že se tam chystáš a nebo to chceš utajit? protože kdyby přece jen náhodou ti to oteklo nebo tak, tak aby nebyly moc překvapené....Hm?

arrow
profile_image
augustina
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ne,ne. Nikdo o tom neví a říkat to nemíním.

Reaguji na augustina:
Aha, no tak jestli se bojíš, že by tam nějaká reakce mohla být tak jsou dvě varianty.
Jedna je se přeobjednat a druhá je kdyby k něčemu takovýmu došlo, tak si něco vymyslet a na večírek nejít.

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak podle mě půjdou vidět vpichy...A nejsem si jistá, ale nevím, jestli se na to může dávat make up..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Slivanka: Tak podle mě půjdou vidět vpichy..

To je fakt možné, po výplních určitě a možná bude zakladatelka trochu opuchlá. Ale ono pokud to človek neví, nedojde mu to. u těch výplní těch vpichů moc není-kolem úst to vlastně doktor stáhne najednou a u čela nevím, jak to s výplněmi chodí, možná ti bude stačit botox. vše se dá nakombinovat.

Jinak po pár hodinách klidně můžeš i makeup, tak že bych se toho nijak nebála. Sice nebudeš úplně dokonalá, ale můžeš být opuchlá třeba z rýmy, večírek bych si kvůli tomu ujít nenechala. pokud máš ale obavy, není nic jednoduššího než si lékaři, který ti to má aplikovat předem brnknout a zeptat se jej na jeho názor. Někdo má třeba jiné postupy či zásady, co vyhovuje mě nemusí sednout tobě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené