arrow
profile_image
Valila
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

chci se zeptat, stalo se vám některé, že 14 dní po výplních nosolabek se na místě vpichu objevily bulky a vráska se objevila ještě výraznější?
Nechala jsem se zlákat levnějšími výplněmi a teď se nestačím divit. Paní doktorka mi sice řekla, že efekt až za měsíc, ale nějak se mi to nezdá.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nestalo se mi to. Bulky můžou být jednolivé kousky výplně, možná vpíchlé příliš povrchně, takže prosvítají. A má se vyplňovat podél spodního okraje vrásky, když se vyplní více k hornímu okraji, tak se vráska spíš zvýrazní.
Každopádně to nemáš na furt

arrow
profile_image
Beby
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojda..chodím také na výplně, bulky jsou 1-3 dny normální po vpichu-mají se rozmasírovávat- paní doktorka mi ukázala jak. U me se tedy nejedná zrovna o nejlevnější výpln.. Ale s vráskou v nosoretkách na levé straně jsem taky nespokojená. Paní doktoka mi připichovala,mám ji tam pořád o kousek vedle než je nosoretka. Byla jsem se ukázat u paní doktorky a řekla mi ,že je to jak spím....

arrow
profile_image
Valila
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se bulky objevily později, zpočátku to bylo dobré, masírovala jsem, teď už jsou menší, ale bohužel vráska na jedné straně je zpět a výraznější. Myslíte, že si tam můžu nechat dopíchnout jiný materiál?
Chtěla jsem si nechat u MUDr vyplnit i pod očima, mám tam prohlubně a vrásku, ale teď asi budu hledat někde jinde.
Máte někdo kladnou zkušenost s výplní pod očima, když tak prosím pisněte jakou máte a jak jste spokojené.

Nevím jak Ti mohla dr říct, že výsledek u výplní nosoretek uvidíš až po měsíci. Není to botox takže efekt by si měla vidět okamžitě. Byla jsem už na nosoretkách 2x a nikdy se mi bouličky neudělali a dr říkala, že se to stát může, potom mi ukázala jak bych je měla rozmasírovat.
Příště lépe vybírej doktora

arrow
profile_image
goldladys
od 6. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Valila:
Rozmasíruj si to a za měsíc uvidíš.Doktorka ti to nedělala? Mě ta první do pusy vrazila ruce v rukavicích a z obou stran mi to tam rovnala.

Bohužel ne každý lékař to dokáže píchnout dobře. Nemá cenu rvát všechnu výplň do vrásky, když je toho tam moc zvlášť na jednom místě, dělají se nopky. To se , ale vstřebá neboj. Co máš za výplň?

Cituji Valila: Máte někdo kladnou zkušenost s výplní pod očima,

Mě loni doktor píchnul pár vpichů pod oči na efekt , ale ne kvůli vráskám , ale kvůli propadlým jamkám a výsledek se mi líbil a to toho byla jen troška. Takže uvažuji , že si dám výplň pod oči , abych se zbavila kruhů pod očima , který působěj unaveně , ale jak to bude ve finále netuším, to se nechám překvapit snad nebudu nadávat.

Cituji Valila: Myslíte, že si tam můžu nechat dopíchnout jiný materiál?

Myslím, že ne takhle brzo. Když jsem měnila kliniku řekli mi, že bych měla počkat teď už nevím jestli půl roku nebo rok , pokud budu chtít jinou výplň.( značku)

Cituji michelle89: Nevím jak Ti mohla dr říct, že výsledek u výplní nosoretek uvidíš až po měsíci. Není to botox takže efekt by si měla vidět okamžitě

Výsledek je sice vidět hned , ale opravdu to ještě měsíc pracuje, chvíli trvá než se to zasíťuje. Já taky vidím největší efekt po měsíci. Navíc mě zas dr.říkala , že po botoxu je dobré hýbat se svalama co nejvíc , ale po výplních co nejmíň, takže já se snažila nesmát , aby se mi to nedostalo někam kam nemá.Ale zřejmě co lékař to jiný názor.

arrow
profile_image
Valila
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Výplň se jmenuje Filorga X-Ha.
Zákrok dělala MUDr bez rukavic, znecitlivění a desinfekce, nejdříve bylo vše OK, až později byly bulky a hned po tom se objevila vráska zpět.
Já jsem nejdříve chtěla výplň pod oči, ale když mi sestřička řekla, že pod očima se dělají bulky skoro vždy a nosoretky vyjimečně, a MUDr mi taky řekla, že pod očima budou modráky a nerovnosti vždy, protože je tam tenká citlivá kůže bez tuku, rozhodla jsem se vyzkoušet nejdříve nosolabky.
Tady na omlazení jsem ale četla, že některé holky říkají, že pod očima neměly žádné problémy a výsledek hned a úžasný (myslím u Teosyalu), tak nevím co si myslet.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hodně holek je spokojené s Tyosalem, to je pravda, je to speciálně materiál pod oči, problém může nastat, pokud má někdo sklon k váčkům pod očima,může je to zvýraznit, co se týče těch bulek tak já měla výplně na líčkách a taky do marionetek a to jak Modelis tak Volumu (a to jsou fakt už hustší výplně) a žádné bulky nikdy nebyly - ani jedna, přesně jak holky píšou, doktorka sáhla do pusy a pěkně výplň vytvarovala, někde i pěkně přitlačila aby jí posunula přesně tam, kde je jí třeba, podle mě může jít jak o né moc kvalitní výpň ale taktéž o špatně (jak někdo psal povrchně píchnuté, kde až může prosvítat výplň do modré barvy), v nejhorším ti může doktorka tu výplň úplně rozpustit, určitě nedávej jiný materiál, mohlo by to udělat pěknou neplechu, počkej a poraď se raději na jiném pracovišti (třeba běž i na dvě jiné) a určitě bych šla do těch fakt ověřených výplní jako jsou Juvederm nebo Fortelis, řekla bych, že ty jsou špičkové, třeba mě Fortelis Modelis (teď se jmenuje nově Fortelis Extra) drží rok stále stejně ale vím, že třeba stejně chvál Juvederm a Woluma prý drží i dva roky. Myslím, že jsi byla u doktorky jejiž příjmení začíná na M? Mám pravdu? Ještě bych napsala, že efekt po měsící je fakt blbost, první dny může být výsledek zkreslen otokem takže to někdy vypadá spíš lépe než pak když otok opadne a vráska je pak opět na světě...

arrow
profile_image
Valila
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Se jménem doktorky máš pravdu, začíná na M. Nechala jsem se zlákat penězi a naivně si myslela, že to bude dobré. každopádně bulky se zmenšují, ale vrásky je zpět.

Jak se oklepu, budu hledat něco pod oči.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Valila: také jsem kdysi o té doktorce uvažovala ale nečetla jsem žádné zkušenosti a nechci aby se někdo na mě učil , nejlepší je ten kdo to už dělá nějaký čas, bohužel dnes výplně dělají jak dermatologové tak oční doktoři, neříkám, že musí být špatní ale je to otázka i šikovnosti a také cviku a navíc musí mít estetické cítění, naštěstí ty výplně nejsou na furt ale vím, že některé výplně je fakt umění píchnout tak aby se vráska zploštila a né nedejbože ještě víc jí to zvýraznilo nebo zůstala stejná, člověk vyhodí majland peněz a výsledek žádný, to bych asi chtěla peníze zpět, pokud jsi chtěla vyplnit nosolábky a je to stejné tak bych to reklamovala, výplň v nosolábkách je normálně nahmatatelná, já ji nikdy neměla ale měla jsem v marionetách a je to stejné, pokud tam kromě těch bouliček, které naštěstí nic nemáš tak fakt reklamuj...Já osobně už jsem vyškolena a fotím se před každým zákrokem a pak po, abych kdyby náhodou měla něco v ruce...ale zatím mám fakt štěstí, tedy kromě nití ale už jsem naštěstí na ně zapoměla...

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Maria: Nestalo se mi to. Bulky můžou být jednolivé kousky výplně, možná vpíchlé příliš povrchně, takže prosvítají. A má se vyplňovat podél spodního okraje vrásky, když se vyplní více k hornímu okraji, tak se vráska spíš zvýrazní.
Každopádně to nemáš na furt

no tak to bude asi ono, jak jsem psala, né každý to asi umí píchnout...ale to je problém té doktorky, pokud tam výpň je a naopak ti zvýraznila vrásku tak rozpustit pomocí hyázy a nechat si píchnout jinde a jinak...

arrow
profile_image
Valila
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkusím v pondělí zavolat paní doktorce, co se s tím dá dělat, ale moc šancí tomu nedávám.

Díky za pomoc, je fajn o tom s někým pokecat, na netu ani jinde moc možností není.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jak jsi dopadla?

arrow
profile_image
Valila
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bouličky jsem masírovala, jedna holka odtud mi napsala jak to dělá a bouličky se zmenšily tak, že už teď jsou úplně malé. Vráska na jedné straně je menší a na té druhé straně obličeje tam kde sou ty malé bouličky je stejná jako předtím.

Četla jsem diskuze a tam se píše, že 1 ml není moc a po opadu otoku se to takhle občas stane. Ale taky je pravda, že stranu kterou mám dobrou mi doktorka dělala jako první a pak se musela natočit, aby mi píchla tu stranu s bulkama. Ležela jsem na lehátku a ona mi seděla u hlavy. Možná že kdyby vstala a obešla to lehátko a sedla si z druhé strany a pak píchala, druhá strana by byla OK. Ani jsem ji nevolala myslím, že by to bylo zbytečné. Jsem ráda, že se to zmenšilo. Doufám, že nevadí, že tam mám malinké hrbolky? Teď mě napadlo, není to problém že ne?

Teď opět koukám na něco pod oči, šla bych hned do Frýd., ale mluvila o 10 000 Kč, a to je dost, chci najít někoho u koho si to budu chodit dopíchávat potom pořád. Psala jsem na Karvinou, používají Teosyal - prý hrudky nebývají, protože se to píchá hlouběji.
Co si o tom myslíš? Opravdu se to pod oči píchá hlouběji?

arrow
profile_image
pilulka
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky.Ráda bych se podělila o svoji zkušenost.Byla jsem na výplně pod oči ve Frýdl. a jsem moc spokojená."Jámy" pod očima zmizely.Dr. to dělá kanylou, zcela bezbolestné.Byla jsem u ní také na výplň tváří, po zhubnutí 16 kg byly propadlé, hezký výsledek.Do Karv. chodím na nosoretky, bulky žádné, musí se to píchnout hlouběji.Lékařce M. o níž asi píšete jsem naštěstí utekla těsně před zákrokem z ordinace.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené