arrow
profile_image
nikk0
od 27. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, už kolem 2 měsíců bydlím v bytě, který mám na rok pronajmutý. Podepsala jsem podnájemní smlouvu. Cca po měsíci mi paní, co mi byt pronajala, oznámila, že dům změnil vlastníka a kdyby přišla kontrola, tak že mám dělat, že tam nebydlím a jsem jen na návštěvě nebo jim byt vezmou. Tím sem pochopila, že jsem v bytě načerno. Dále ve smlouvě napsala mé trvalé bydliště špatně, na což mi řekla, abych ho ve smlouvě pouze škrtla a přepsala. Také je ve smlouvě napsané špatné číslo bytu (to jsem bohužel zjistila až po podepsání smlouvy). Teď když sem řekla, že z bytu odejdu, na mě "majitelka" bytu vytáhla, že mám ve smlouvě výpovědní lhůtu dvou měsíců, tím pádem musím zaplatit ještě dva nájmy. Myslíte, že to opravdu budu muset zaplatit, nebo je ta smlouva neplatná? Aby mě pak nemohli nějak napadnout
moc děkuji za odpovědi

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jen to na tebe zkouší. Zkus se s ní ještě jednou po dobrém domluvit a mezi řečí jí naznačit, že pokud tě nepustí, tak to nahlásíš.

Evidentně sama měla strach z problémů, když tě naváděla lhát, že v domě nebydlíš, takže bych jí trošičku pohrozila a baba dá pokoj.

arrow
profile_image
Moník31
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na nikk0:
To je blbka, bejt jí tak držím hu*u a šlapu nohama, pokuta za stavbu na černo je kolem milionu, takže myslím, že se můžeš v klidu a rychle vystěhovat, pokud by tedy nechěla, aby jsi navštívila stavební úřad Jinak smlouva bude stejně asi neplatná, když v ní je tolik chyb. Příště dávat větší pozor - mohla bych vyprávět Jinak pár informací - vlastnictví atd. můžeš najít na internetu v katastru nemovitostí, popřípadě v Ruian.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené