1. . .45678910. . .1213

Cituji Laky: Nebo z prověšených kůží pěkné naducané vnady a to je pak masakr,když sundají podprsenku

To byla pěkně zlá poznámka od zamindrákované holky, jejíž prsa nikdy nebudou tak velká, aby měla čas se prověsit.

arrow
profile_image
macek2019
od 6. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na MilySkritek: Mně příjde, že tady platí dvojí metr. Posmívat se, že si některé udělají z prsou 1 prsa 2 pomocí push-up je ok. Ale napsat, že si pomocí nevyztužené podprsenky dokáží ženy udělat krásné 5 na hrudi, ikdyž ve skutečnosti to jsou nepěkné pětky na břiše, to už je nevhodné. Každá si pomáháme jiným způsobem

Reaguji na macek2019: Možná ani ne tak tady, jako pro Laky. Kdyby byla se svými nulkami spokojená, jak se tváří, tak je hrdě nosí a nenávaží se do ostatních :

Cituji Laky: Nulky prsa mi přijdou lepší,raděj plochý hrudník,než zadek jak valach

Cituji MilySkritek: jako pro Laky. Kdyby byla se svými nulkami spokojená, jak se tváří, tak je hrdě nosí a nenávaží se do ostatních

vtipné
můj hrudník má nevycpanou velikost 75 - 80/D,prsa byla krásně pevná,po porodu už zas tak pevná nebyla a věkem kdy se projevilo hubnutí a gravitace z nich byla uši kokršpaněla takže opravdu vím jak pomáhají podprsenky.Dva roky po modelaci jsou zase nahoře a mají tvar na který není už kamufláž potřeba ale fakt jsem netušila,že pokud někomu visí prsa na břicho,tak to tají a ještě se urazí,když o tom čte.Takže se omlouvám všem co mají nebo nemají prsa,budem dělat,že jsme bezpohlavní ne?

Cituji Laky: fakt jsem netušila,že pokud někomu visí prsa na břicho,tak to tají

A co jsi si myslela ? Že když někomu visí prsa přes břicho tak se s tím chlubí a nenosí podprsenku, aby náhodou nepodváděl chlapy ? A zadek jak valach si nechá osekat ?

Cituji Laky: Dva roky po modelaci jsou zase nahoře a mají tvar na který není už kamufláž potřeba

Tak to jsme všichni rádi, že Ti Tvoje prsa líbí a dokážeš nás, obludy, "povzbudit"

Cituji MilySkritek: A co jsi si myslela ?

Neber to tak tragicky,jasně,že nosí podprsenku,tak právě na to podprsenka je,aby prsa podepřela a zvedla....myslela jsem to tak,že se to tají na diskuzi a nejlépe se o tom ani nesmí mluvit,aby se ta prsa neurazila. stejně tak zadky,špeky a jiné nedostatky,o tom se asi nesmí a zahrnem to do slova bezpohlavní baculka že? tak by to bylo správně?
Téma bylo o tom,že slečna chce podprsenku push-up ve velikosti nula....na push-up je zvedačka a nulky prsa jaksi nejdou zvednout.Jak zvedneš bradavku na žebru...to přece nejde.Nic ve zlém no.

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, abych pravdu řekla, tak jsem taky majitelka "podivné" velikosti, která se mnoha ženám nepozdává a některé prodavačky mě touží nacpat do podivné velikosti 80E, která mi prý báječně sedí (což ani za zlaté prase, když mám pod prsama 76 cm). Velikost 70G mi sedí dobře, ale kolikrát bych snesla ještě o číslo větší košíček. Holky, fakt to není o tom, že se tímhle chce někdo chlubit, nebo dělat, jak velké má prsa. Já osobně jsem prostě třeba jen ráda, že mi konečně něco sedí a neleze nahoru, dolů a kam se tomu zachce. Ono přijít do obchodu s požadavkem na takovou velikost podprdy taky není žádný med.

Věřím, že sehnat nulku popdrsenku musí být těžké. Moje kamarádka to řeší lambádami. Mě se naopak líbí popdrsenky v lindexu, tam se na ně chodím koukat jen proto, jak jsou strašně roztomilé a sexy Mají i úplně malinké a krásně provedené.

arrow
profile_image
Radulinka11
od 8. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Laky: no akorát, že holky s nulkami nenosí push-up aby zvedly bradavky, ale aby v oblečení nevypadaly úplně ploché, to je snad jasné.

Jo a holky fakt nechápu jak můžete srovnávat velikost prsou s velikostí penisu, to už je fakt moc. Tak za prvé prsa jsou druhotný pohlavní znak a penis prvotní, to ví každý sedmák a za druhé skoro každá žena ví, že o velikosti to u penisů není.(ani u prsou) a za třetí když už chcete srovnávat, tak pušabky bych přirovnala u chlapů třeba k ramením vycpávkám u saka, to mně přijde adekvátní a je to snad podvod, že chlap vypadá, že má ramena a když sundá sako, tak je sešláplý rýč?Když už bych s někym lezla do postele, tak by mě toto rozhodně neodradilo a koho jo, tak to o něm něco dokazuje.

Cituji Radulinka11: že holky s nulkami nenosí push-up aby zvedly bradavky, ale aby v oblečení nevypadaly úplně ploché, to je snad jasné

Takže mají vlastně vycpávky na kšandách pokud správně chápeš funkci push-up tak ta je zvedat,ne vycpávat nula nic.
Osobně je mi to fakt jedno co kdo nosí na hrudníku,jen jsem se prostě pozastavila nad tím,co chtějí na nulkách zvedat ty ponožky(vycpávky) se dají nacpat do jakékoliv podprsenky.

Cituji Laky: Neber to tak tragicky

Neberu to tak tragicky, je mně 40 a co potřebuju nadzvednu, stáhnu a zapošiju (tělesné nedostatky). Ale když mně bylo 18 byla jsem jasná obluda - 175cm (moc, nenosila jsem podpatky), prsa D-E na hrudníku 75 (shrbit se, ať to není vidět - závistivky se mně posmívali), zadek jako chlap a dlouhé štíhlé nohy (čapínoha !). Takže s mírami 95-65-90 jsem byla na zastřelení díky blbým kecům jako "lepší prsa nulky, než zadek jako valach".

Ty máš prsa vymodelovaná, ale každá ženská si to nemůže dovolit, ať už má důvod jakýkoli. Když se mně někdo zeptá, kolik mně stál permanentní make-up obočí (a to ještě po vydělení dvěmi ), jsou holky, které padají do mdlob, protože je to ně půlka výplaty. A zase nějaký Neználek plácne je to "fůj, já bych nemohla mít permanentní make-up, to je nepřirozené" a já odpovím "Jo ? A co si myslíš, že mám já ?" a "jééééé...."

Trápíme se kvůli vzhledu kvůli jiným ženským, ne kvůli chlapům...akorát z těch ženských, které nás kritizují může mluvit závist, nezkušenost, nedostatek financí - cokoli, kvůli čemu se trápí, tak dokáží ublížit jedovatou poznámkou.

arrow
profile_image
Saryk
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak dobře, nebude srovnávat mužské přirození s prsama

Jinak každá má asi s pushup podprdou zkušenost, já určitě, ale fakt, abych si přidala dvě čísla mi přijde ujeté, i když třeba Agáta Hanychová to má stejně - někdy má "vytuněný" výstřih a vypadá, že má čtyřky, a někdy má ty svoje slabý dvojky a rozdíl je tedy obrovský.

Jinak mě zajímá to, co Laky: když má někdo, myslím to obecně, fakt úplně plochý hrudník, což je to, to co si pod velikostí 0 představuju i já, jak se na to dá navlíknout pushupka? Prosím všechny, ať to neberou jako útok někoho, kdo má dokonalé míry, do toho mám i já daleko Díky.

Omlouvám se za OT

Cituji MilySkritek: Takže s mírami 95-65-90 jsem byla na zastřelení díky blbým kecům jako "lepší prsa nulky, než zadek jako valach".

Jako proč? S takovejma mírama?

arrow
profile_image
Radulinka11
od 8. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Laky: Reaguji na Saryk: A co maj teda podle vás holky s nulkama nosit? Jako můžou chodit bez, ale každý na ně bude čumět, kde maj prsa, zrovna jako každý čumí na holku s pětkama, prostě lidi čumět na to co se odlišuje a ne každému je taková pozornost příjemná. Náhodou to znám, protože mám sama půlky-jedničky, měla jsem asi štěstí na chlapy, protože zatím žádný neutek! No asi dolňáci. A jak drží? No normálně se navlíkne na hrudník a vzadu zapne. Bez ramínek moc nenosíme.

Cituji Efca: Jako proč? S takovejma mírama?

Protože osmdesátá léta byla o malých postavách a štíhlá,vysoká holka byla jako magnet tak se jí ty prdelaté,co měly zadek až na chodníku smály pro dlouhé nohy.Nejlépe v tanečních,kde na podpatcích čněla mezi davem. že Reaguji na MilySkritek: ? jsem ročník 1968 a celkem se pamatuju,jak nebylo možné sehnat dlouhé kalhoty,aby byly víc jak na 164 výšku když mám 175 a míry jsme měly stejné. no já měla přes prsa asi trochu víc.
Takže vysoká štíhlá kráska byla objevena až s revolucí a modním molem...do té doby přehlídky v Čechách chodily celkem macaté ženy.

Cituji Radulinka11: půlky-jedničky

Cituji Radulinka11: A jak drží? No normálně se navlíkne na hrudník a vzadu zapne

Musí to odstávat ne?Když jsou dole vycpávky a nahoře už nic.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené