1. . .567891011. . .1213

Cituji Laky: Protože osmdesátá léta byla o malých postavách a štíhlá,vysoká holka byla jako magnet tak se jí ty prdelaté,co měly zadek až na chodníku smály pro dlouhé nohy

Jasné díky.
Mamka má 180 a říkala, že taky vyčnívala šíleně. Já mám 182 a ať si všichni............

Cituji Laky: se jí ty prdelaté,co měly zadek až na chodníku smály pro dlouhé nohy

Jo, a proto my nedělejme teď to samé

Cituji MilySkritek: proto my nedělejme teď to samé

Nikomu jsem se nesmála,je jasné,že prsa jsou různá a byla vždy,k tomu jsou podprsenky.
Jen mi prostě není jasné k čemu push-up nulka....a nejsem sama,kdo to nechápe.Push-up je na prsa a to nulky nejsou,teda aspoň bradavka na žebru pro mě není fakt prso do podprsenky.Přijde mi to jako vzít si brusle na led a jít si zajezdit do parku,kde všichni samozřejmě mají kolečkové.

Sorry, Laky, ale omíláš to tady už posté a děláš ze sebe hloupou. Tak se prostě smiř, že ne každej má a touží po kozách jak dojnice a dej pokoj.

arrow
profile_image
Radulinka11
od 8. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Laky: Ty áčka košíčky jsou pro jedničky akorát, právě když to prso trochu zvedne, tak to vypadá dobře a většinou neodstává. A ty 0? No to asi malinko odstává, ale co jim zbývá pokud nechtějí silikony? Většinou chodíš mezi lidma v oblečení a tam nějaké odstávání podprsenky nevadí. Horší je to v plavkách, tam to samozřejmně vidět je, ale já bych v tom neviděla zas takový problém. Každý jsme nějaký......

arrow
profile_image
venysek1
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Radulinka11: Horší je to v plavkách, tam to samozřejmně vidět je, ale já bych v tom neviděla zas takový problém

Pořád lepší se koukat na trochu odstávající plavky na pěkné holce s pěknou postavou(a bohužel bez prsou), než na baculku s celulitidou a prsama do pasu, která si veme tanga a jde nahoře bez k vodě (dámy plnějších tvarů mi snad prominou)

Milé dámy, nezdá se vám, že byste si měly jít léčit mindráky a naopak i navozovat mindráky ostatním a dohadovat se o nesmrtelnosti chrousta někam jinam? téma je podprsenka pro prsa 0 a ne jak je kdo spokojený se svými prsy a jestli máte 70G nebo 80D.
Pokud někdo nedokáže pochopit na co vycpanou podprsenku na prsa nula, tak at zapojí mozek, vyztužené vycpané (push-up) podprsenky nejen prsa zvedají,ale také jim přidávají na objemu,to je snad logické. Pokud má tedy někdo téměř plochý hrudník, tak si tou podprsenkou vlastně udělá "aspon nějaká prsa", doporučuji podprsenku od VS Miraculous, La senza Triple gel bra, Marks a Spencer 2 size bigger bra nebo Wonderbru, tyto podprsenky v A nebo AA mají silně vyztužený košíček, takže pro vlastní prso tam moc místa není,tudíž se hodí na opravdu malá "žádná" prsa.
A už se těším,jak se do mě navezete, že já tam bud nemám nic nebo mám prsa na břiše, to je fakt zase úrověn dikuze

arrow
profile_image
venysek1
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na irinda: Já myslím, že na prsa 00nic nepomuže žádná podprsenka k tomu, aby udělala pěkný dekolt, takové ty bouličky, když není z čeho, ale aspoň si ta holčina "vymodeluje" opticky prsa pod oblečením, a vypadá to, že ty prsa má. Podprsenka, která není push-up na velikost 0, je asi k ničemu, protože musí být přeci stejně plochá, jako hrudník, nebo ne? Já na tom nevidím nic špatného, když si ženská dopomuže tímhle. někdo to řeší plastikou, někdo holt podprsenkou

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na irinda:
Tak pokud se teď navážíš do mě, že jsem reagovala, co se týče velikosti, tak bych tě jen ráda upozornila, že to bylo proto, jak se tu milé dámy začly dohadovat o velikostech a vyznělo to tak, že se každá nacpe do obrovského čísla jen aby byla super cool a kozatá.

Jinak pokud sis nevšimla, tak jsem reagovala ohledně výběru popdrsenky na tyto "žádná" prsa doporučením Lindexu a nebo řešením mé kamarádky, neboť opravdu nemám chuť navozovat někomu nějaké mindráky.

Navíc, pokud bys tušila, co to je mít velká prsa, tak je to v dnešní společnosti stejný problém, jako nemít žádné-ať už při nakupování prádla nebo při pohledech kolemjdoucích, takže to bylo myšleno i jako povzbuzení, že i tak se dá jehla v kupce sena nalézt.

A znovu opakuju, že podprsenky v Lindexu jsou úžasné a sednou hodně mým bezprsým kamarádkám, udělají jim pěkná kulatá prsa, i když tam není tuna gelu a vypadají pod tričkom velmi přirozeně.

Příště si asi odpustím tu omáčku, aby se tu zas nějaká slečna nemyslela, že se chci vychloubat svojí velikostí.

arrow
profile_image
Slunicko007
od 22. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já nosím 2 size bigger bra od MS a jsem spokojená. Z jedniček mám trojky a jako podvod to neberu, jelikož mám už 4 roky přítele, který ví, jak vypadám a před nikým jiným se svlíkat nebudu, takže jim může být jedno, co pod podprdou mám. A díky téhle podprsence jdou udělat i z nulek dvojky, ale má to určitá omezení, samozřejmě pokud si nositelka vezme výstřih, tak to poznat jde, pod košilí, halenkou, tričkem, roláčkem atd opravdu ne.

arrow
profile_image
macek2019
od 6. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na marbee: A znovu opakuju, že podprsenky v Lindexu jsou úžasné
Chci se zeptat, ty podprsenky z Lindexu jsou taky ve stylu push-up? Cítí se tvé kámošky tak, že ještě mají svá prsa?

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím, že push-up ztrácí význam pro hrudníky velikosti O.....když není co nadzvednout. Ono to musí asi i směšně vypadat bez oblečení. V tomto případě bych uvažovala o augmentaci.

arrow
profile_image
venysek1
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji noeud: Myslím, že push-up ztrácí význam pro hrudníky velikosti O.....když není co nadzvednout

Nadzvedávat není co, nahoře to určo musí odstávat, ale pod oblečením to alespoň vypadá, že tam prsa jsou, ikdyž je to jen prázdná podprda.

Cituji marbee: Tak pokud se teď navážíš do mě

nevím,jak jsi na to přišla, nemyslela jsem konkrétně nikoho,ale znáš to přísloví o té potrefené huse,co...., já se jednak do nikoho nenavážím a jednak jsem to řekla naprosto obecně, že tato diskuze je o prsou 0 nikoliv o jiných velikostech, zatímco tu každý vypisuje co má a nemá a předhání se, je to směšné
Ještě mě napadají další varianty zvetšujících podprsenek:
Ultimo Miracle Plunge bra
www.ultimo.co.uk

Maidenform Ultimate push-up bra
www.maidenform.com

Bitasaviss Lavand collection
www.bitasaviss.com

Cituji venysek1: Já myslím, že na prsa 00nic nepomuže žádná podprsenka k tomu, aby udělala pěkný dekolt, takové ty bouličky, když není z čeho, ale aspoň si ta holčina "vymodeluje" opticky prsa pod oblečením, a vypadá to, že ty prsa má.

souhlasím, dekolt s nadry dmoucími to určitě neudělá,ale alespon to vypadá třeba pod tričkem

arrow
profile_image
venysek1
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Srnkaaa: Holky a jak to pak děláte, když se svléknete před mužskym, když si vycpete ňadra velikosti 0 třeba o dvě velikosti? Není pak onen muž trochu zaskočen?

To by mohl být zaskočen i když se ženská odmaluje a taky to většinou chlap neřeší!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené