arrow
profile_image
Lenka
od 5. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,
obracím se na Vás všechny s prosbou, jestli jste se některá neúčastnila pohovoru v této společnosti? Příští týden jdu na pohovor na pozici Referentka registrace a ráda bych na ně zapůsobila co nejlépe. Jsem téměř rok na úřadu práce a z pohovorů a výběrových řízení už mám deprese, neumím asi dostatečně zaujmout, praxi nemám...holt začarovaný kruh. Pokud se tu najde někdo, kdo tam byl, budu vděčná za všechny postřehy a rady, jak pohovor probíhá atd.

Před několika lety jsem absolvovala přijímací řízení do této společnosti. Tehdy výběrko probíhalo formou AC. Já se tehdy nemohla dostavit a tak se mnou paní personalistka dělala pohovor individuálně. Pamatuju si, že součástí byl i osobní dotazník s vyplňováním silných stránek, životního motta atd. a pak taky odborný test, v dalším kole pak zpracování odborné studie/rešerše. Nevím, jak moc specializovaná je pozice, na kterou se hlásíš a co všechno se od té doby změnilo. Každopádně to, že jsi pozvaná na pohovor je úspěch sám o sobě. Důležité je, aby ses srovnala psychicky a víc si věřila. Jinak se nemáš čeho bát. Pohovor se určitě ponese v příjemném duchu. Já nakonec v téhle firmě neuspěla, ale zanechalo to ve mě docela dobrý dojem. Jediné co mi vadilo, bylo že všechna kola se hrozně táhla, a výběr trval cca 2 měsíce. A úplně tě chápu jak ti je, já na pracáku strávila 5 měsíců. Přeju hodně štěstí.

arrow
profile_image
Lenka
od 5. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji za reakci, pohovorem jsem prošla, vedla ho personalistka a žena, která by mi dělala šéfovou a skončila jsem druhá. Brali ale samozřejmě prvního, takže mi nezbývá než hledat dál. Téma uzavírám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené