kamculenka
díky

arrow
Neprodává v Bazaru

kamculenka
Rozhodně nezahejbám Jen je tam nějak mrtvo, je třeba to oživit, tak to trochu popožeň a svolej poradu

Tali
Aha, mrtvo a za to můžu že tam nikdo nechodí...

arrow
profile_image
Petrusze
od 11. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tak já bych ráda začala od toho 1.ledna. A nejlepší pro mě snad bude 5x denně jíst a k tomu ten pohyb. Mám doma orbitrek a celkem mě to baví, takže s pohybem problém snad nebude. Jen se donutit po dlouhé době a pak to půjde. Doufám. Jinak souhlasím s ivise, protože tohle už mám odzkoušené, že to na mě funguje. Jen to vydržet

arrow
profile_image
renti_2
od 6. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, ráda bych se k Vám taky přidala. Jednou už se mi povedlo dát dolu 5 kilo. Nebylo to zas tak těžké a dokonce mě to i bavilo. Stačilo jíst pravidelně, celozrné pečivo, zeleninu, netučná jídla atd. k tomu jsem se každý večer plazila doma na dece a cvičila, nebo si šla zaběhat na orbitreku. Byla to paráda. No jo, jenomže pak jsem potkala přítele a byla pohůdka, a kilečka šly nahoru. Z mých 63 jsem se vyhrabala až na 73kg !!! můj sen je vážit 60kg, ale pro začátek by mi stačilo těch 5kg. Taky bych ráda začala až od 1. ledna, protože jsem strašnej mlsoun na sladký a teď o Vánoce když je tolik cukrátek tak jsem jak Alenka v říši divů. Celý den bych nemusela nic jinýho jíst, jenom abych si mohla vzít něco sladkého, v tom je můj zásadní problém. Jakýkoliv stres řeším sladkým. Od ledna mám zkouškové období a zkusím podle Kateřiny (jste to co jíte) cvičit 20 min ráno před jídlem, schválně co to semnou udělá. Myslím si, že když nás na to bude víc, tak to zvládnem!!!

renti_2
No tak to jsme na tom přesně stejně. Taky jsem s přítelem začla přibírat,takže musím hubnout. Vážím 75kg a měřím 174cm,což podle všeho je na hranici normální váhy s mírnou obezitou. Takže bych se chtěla dostat na svou ideální váhu což je 62-64kg.

Navrhuji přidat do galerky foto postavy na začátku a pak třeba každý měsíc-jak hubnutí pokračuje. Myslím že když se budem podoprovat,tak že by nám to mohlo jít,co??

arrow
profile_image
Petrusze
od 11. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Alicebellini
To s tou fotkou je fajn nápad, ale až to uvidíte, tak se zhrozíte, musím se fotnout až budu sama doma No a s tím cvičením ráno na lačno, taky zkusím. No vím, že to bude těžké, ale jsem teď celkem na to natěšená. Snad už mi to konečně vyjde.

arrow
profile_image
naty76
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Baby pridavam sa do klubu,to dnes obed u svokry- pečená kachna, kapusta, knedla, dezerty, no nedaj si ach jaj...zas mam brucho väčšie ako prsa chyba mi silná vôľa akosi

arrow
Neprodává v Bazaru

kamculenka
To byla srnada, snad se tě to nedotklo, neřekla jsem, že za to můžeš.

arrow
Neprodává v Bazaru

JInak dnešek úspěšný dietní den, ještě se chystám cvičit, 40 miknut n rotopedu, plus nějaké to protahování. A taky jem si říkala, že by bylo dobré začínat den cvičením, prostě si odšlapat tu svou trasu, jenže nevím, jak budu schopná vstávat, chodím pozdě spát.

Tali
No u mě přichází v úvahu cvičení na lačno,respektive po probuzení jen když nejdu do práce. Jinak vstávám v 7.30 a mám s tím docela makačku takže to u mě fakt nehrozí,že bych vstala dřív a šla cvičit.

arrow
profile_image
noumen
od 16. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petrusze
ahoj, já se taky přidávám,potřebuji jako ty zhubnout 30kg na "ideální váhu". je neuvěřitwelné, že 25kg jsem nabrala za 6 let a stále přibírám pomalinku
já navrhuji taktéž od ledna,protože je mi jasné,že teď přes vánoce by to bylo zbytečné,jen bych byla naštvaná kdybych zhřešila. Nejhorší pro mě bude teda pravidelná strava,konec s pojídáním sladkého večer. Jak často by se mělo cvičit,myslíte že bude stačit powerjoga,pilates a pak doma nějaké cviko? ráno cvičit určitě ne,jsem ráda že vůbec vstanu v 6.30 a mám 30min abych se nachystala do práce.

arrow
profile_image
ivise
od 8. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je potřeba cvičit minimálně 20minut, to teprve začíná tělo spalovat tuky. Ráno se vybičovat k nějakýmu pohybu je pro mě nadlidský výkon, párkrát se mi to podařilo-o víkendu, ale většinou cvičím až navečer, když přijdu domů z práce, protože ráno to absolutně nestíhám. Dneska se musím pochválit , před chvíli jsem slezla z rotopedu a na displeji mi to ukazovalo 56minut, 21km a 425 kalorií, tak mám ze sebe radost, letos jsem nesáhla ani na jedno cukroví, mám k tomu nějaký odpor /naštěstí/, když jsem četla, že např. 1 vanilkový rohlíček má 58 kcal nebo moje oblíbené linecké pečivo 171 kcal tak mě okamžitě přešla chuť. Já než s pojídáním kalorických bomb mám problémy co se týče množství, prostě jsem byla zvyklá jíst ve větším množství a teď třeba bojuju horko těžko s tím, že si mám dát např. k snídani jen jeden celozrnný rohlík s jogurtem místo bývalých 2-3, to samé třeba s porcí těstovin a pod...rady jako prokládat to velkým množstvím zeleniny mi moc nepomáhají, protože mě taková paprika moc hlad nezažene, spíš ještě víc rozdráždí...byla bych ráda, kdybyste mi napsaly svoje zkušenosti s tím, jak bojovat proti hladu !!!

Pro Petuzse a vsechny; Take se hlasim Potrebuji 8kg Amanda

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

amanda1
Co to povídáš???!!! Nic nepotřebuješ, snad jedině obklad na hlavičku

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené