Ciriel
Za takový tři tejdny se dá zhubnout třeba 4 kila a už je nenabereš zpět, je to bez joja, protože se spálil fakt tuk.
Víš o tom,že tělo dokáže týdně spálit pouze 0,3-0,5 kg tuku? Víc nedokáže. Všechno ostatní je voda,obsah střev a svalová hmota.

Janka100
No já jsem se těmito dietami vyžrala až na 78kg. Džela jsem nízkotukovou,atkinsona,rozlišovací,vysokobílovinov ou,držela jsem hladovky. Nakonec jsem zjistila,že už se nevlezu ani do velikosti 42!!! Vždycky jsem držela dietu přesně podle návodu. Když dieta zkončila kg byly dole,ovšem,když jsem se pak vrátila k normálnímu typu stravování-tím nemyslím přežírání,tak jsem vždycky kg nabrala zpátky. Proto mám k dietám takový odpor. Když jsem začla s dietama měla jsem 60kg a díky těmto nesmyslům jsem nabrala 18kg. na pár lidí to může fungovat,ale asi moc jich nebude. Já si myslela že na mě to funguje,ale ouha. Takže se držím zdravého životního stylu a je to nejlepší co jsem mohal udělat! Kg jdou dolu,jsem moc spokojená a nejvíc se těším až vám 1.2. ukažu fotečku,už teď je to trochu znát!

Alicebellini
Víš o tom,že tělo dokáže týdně spálit pouze 0,3-0,5 kg tuku? Víc nedokáže. Všechno ostatní je voda,obsah střev a svalová hmota.
Pozor! To je ještě ovlivněné věkem! Mladí lidé dokážou obecně shodit mnohem víc a rychleji než starší.

Alicebellini
Jj, přesně tak to je. Ale nevěř tomu, že to funguje na každého. Někdo má organismus nastavený tak, že pravidelná zdravá strava k hubnutí nepomůže. Ale samozřejmě, pokud to jde, je to ideální řešení. Všechny diety jsou prostě k ničemu.

maatja
Pozor! To je ještě ovlivněné věkem! Mladí lidé dokážou obecně shodit mnohem víc a rychleji než starší
Přesně tak,po 30ti se to rapidně zpomalí! takže pokud je někomu už víc než těch 30 a hubne moc rychle,ztrací jen svalovou hmotu a to tělu fakt moc dobře nedělá.

Navíc-čím víc máte svalů-tím rychleji funguje metabolismus! Svaly totiž spotřebují mnohem víc enegrie,než tuk! Takže mít hezké štíhlé a pevné svaly je faj!

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Alicebellini

Pravidelnost jo, ale ne neustále. Já jim taky pravidelně, 8x denně. Ale jednou za tejden, za dva, si dám den volna. A pěkně to funguje. Když ybs jedla pravidleně rok, i na to si tělo zvykne...proto je lepší jeden den tam dát víc sacharidů a druhej den zas hodně ubrat a navýšit bílkoviny....

Samozřejmě sacharidový vlny nejsou nic zdravýho, ale pro lidi, co sou fakt tlustý, metabolismus jim stagnuje...je to super věc, on se parádně roztočí. Normální jedinec, co nehubne jen z lenosti, nemá důvod to dělat, to je jasný.

Ty sacharidový vlny nejsou hladovky jako třeba Atkonson nebo tak. Dva dny se sníží příjem na minimum, pak už roste až do sedmýho dne, pak zas prudce na dva dny na minimum, pak zas hodně roste. Jí se 14 dnů naprosto zdravě a dietně, pak ten 14. den se smí cokoliv a kolikkoliv.

Rozhodně sem proti těm mléčnejm a jinejm dietám, ale toto s tim fakt nemá NIC společnýho. Možná jen to, že to je na chvíli, ale to proto, že za tu chvíli se ti metabolismus stihne rozjet, tak proč to táhnout dál.....

Já jinak myslim, že ta tlustá pani z televize, ta Caj něco, má pravdu, minimálně v 90% toho, co řiká. I já tak žiju....ale držet se toho dlouhodobě bez porušení, a to pořádnýho, tak i TO se ti zastaví a fungovat nebude, pokud nejsi od přírody cokolivjedlík.

arrow
profile_image
Lucisha
od 17. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Alicebellini

o těchto vlnách jsem už slyšela a holek se musím trochu zastat.. Určitě to má něco do sebe a hodně žen, které to držely, zhubly.. Ale takto se stravují dlouhodobě, takže jojo nenastane.. Možná mizí voda, ale tuk také..
Na každého opravdu platí něco jiného, ale o tomhle vím, že to funguje. Sice jsem to nezkoušela...
Já jím 5-6x denně a kolikrát si dám i něco pořádného, ale v menší porci, když mám chuť na sladké, tak si ho dám. Protože zakázané ovoce nejvíc chutná. Tyto prohřešky kompenzuju cvičením a jinak se snažím jíst zdravě..

Hmmm, zrovna peču bábovku Pěkný, co? Ale brouček si přál něco dobrého..

Janka100
Ale nevěř tomu, že to funguje na každého. Někdo má organismus nastavený tak, že pravidelná zdravá strava k hubnutí nepomůže.
Možné to asi je,ale zatím jsem o nikom takovém nesyšela. I když je fakt,že mámino kolegině z práce si tak rozhodila různýma dietama metabolismus,že se ho už třetí rok snaží vrátit do nějaké normální formy. Protože ona když cokoliv sní,tak přibírá. Je to právě tím,jak blbla s dietama. Musí chodit do nemocnice k nějakému specialistovi. No musí to být hrozný,podle toho co mi máma vyprávěla. Není to sranda,dát rozhozený metabolismus zpátky do pořádku.

Lucisha
o těchto vlnách jsem už slyšela a holek se musím trochu zastat.. Určitě to má něco do sebe a hodně žen, které to držely, zhubly..
Ale jo jasně,já jen že tady někdo psal,že drží tuhle dietu a má hrozný hlad-což je u hubnutí špatně. Ovšem pokud někoho baví střídat hladovku a přežíráním,tak já mu to neberu. Spíš přeju hodně štěstí (zdraví)

Lucisha
Hmmm, zrovna peču bábovku Pěkný, co? Ale brouček si přál něco dobrého..
Já zkoušela péct bábovku z celozrné mouky,dala jsem tam méně cukru a dala jsem tam ten třtinový. Místo žloudku jsem použila Vajahit a místo másla light margarín.
Kakao je v pohodě. Výsledek nebyl špatný,jasně nebylo to ono,ale pokud bych tedy musela ujíždět na sladkým tak bych tohle asi zvládla. Byl to jen pokus Miláček z toho moc nadšený nebyl,takže když peču normálně,tak peču "nezdravě" Ale kousek bábovky k snídani není zase taková hrůza. Když to není každý den,co?

Ciriel
Pravidelnost jo, ale ne neustále. Já jim taky pravidelně, 8x denně. Ale jednou za tejden, za dva, si dám den volna. A pěkně to funguje.
S tím s tebou souhlasím,jednou za čas si udělat detox je určitě super,tělo se tím víc rozjede,ale dělat si hladovku ob den nebo dva mi přijde krapet moc.

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Alicebellini

Ten den volna neznamená detox Naopak - dám si, co chci - milion čokoládovejch koblih a tak....a taky druhej den ráno se budim hned hlady, protože sem ten metabolismus pěkně rozhejbala.

Ob den určitě ne, ani v těch vlnách to neni ob den, ale dva dny v tejdnu, dva za sebou. Sice jíš málo, ale zas pravidelně, 7x denně, takže ono to má něco do sebe a fakt to funguje....dlouho to vydržet nejde, je to na mozek....ale bohatě stačí těch 14 dnů....3 tejdny.

Myslim, že i holky z tématu Zápasím s těžkou obezitou to držely....a taky si chválily.....je to taková nouzovka, když to stojí....

Ciriel
Ty sacharidový vlny nejsou hladovky jako třeba Atkonson nebo tak
Přítel toho Atkinsna taky držel a strašně mu vyhovoval. Ono se říká,že chlapům to vyhovuje mnohem víc než ženským. Protože chlapy nejsou tolik na pečivo a sladké,jsou spíš na maso a tak,což u atkinsma můžeš ve velkém. Takže on snídal,pečené párky s volským okem a slaninou. K obědu měl mega steak se zeleninou a podobně. Celkem nářez Já jsem tak jedla a moc mi to nevyhovovala,protože nesmíš nic kde jsou sacharidy.

Ciriel
milion čokoládovejch koblih a tak..
Jééé holky super po koblihách se hubne. Né dělam si srandu Já sníst milion koblih tak by to asi nedopadlo dobře,ale jednu si dám s chutí.

Ciriel
....ale bohatě stačí těch 14 dnů....3 tejdny.
Jakože tohle dodržuješ jen 14 dní (3 týdny). Takže to není na dlouhodobé doržování? A pak se můžeš vrátit ke knedlíkům a bůčku?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené