arrow
profile_image
nomot
od 14. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Držím Vám pěstičky holky, sama se momentálně taky snažím nakopnout do nějaké dietky. Asi před rokem se mi podařilo zhubnout přes 30 kg, i když to byl chvílema docela boj.
Teď mi nějak chybí to nakopnutí, potřebuju se na sebe naštvat a dotáhnout ještě tak těch 10 - 15 kg dolů. Ale tuším, že to nebude dlouho trvat a budu naštvaná tak jak potřebuju. .-) Tak ať nám jdou kila dolů a nikdy víc nahoru!

Ahoj holky!!
Ráda se k vám přidám
Své míry....možná i fota ....snad dodám zítra.
Plánuji to také od ledna ,jak jinak

Teorii mám zmáknutou snad na 1*, ale ta praxe,sakra

Dobrou noc a zítra více

arrow
Neprodává v Bazaru

Hermiona
Jak takový domácí klystýr probíhá..? Taky jsem uvažovala o colonhydroterapii, sbírám odvahu..

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky jedu dělenou plus časté jezení, cca co 3 hodiny, spousta zeleniny, bílých jogurtů a ovoce, to většinou ráno. Plus cvičení.Sice se nevážím, aby mě to neodradilo, ale už mám fakt pocit, že jsem zhubla, přes bříško tedy rozhodně, ale na břichu to není taková tragédie, jak na zadku a hlavně stehnech. Můžu říct, že hodně se mi zlepšilo vyprázdňování právě po dělené, podle mě to bude velkým množstvím vlákniny v zelenině, protože předtím jsem moc zeleniny nejedla a trpěla po všech dietách strašnou zácpou a kávu pila jen proto, abych šla na wc a to tak 1 týdně a horší než porod fakt. A vida, najednou to jde i bez kávy!
rendyangel
Jj, taky jsem zaslechla podobnou "motivující" větu (pro mě spíše smrtící), když mi známý, co má tak 100 kg minimálně, řekl: "Ty jsi přibrala, že?" nevěřícně jsem se zeptala: "prosím?"jestli jsem se třeba nepřeslechla, ale nepřeslechla

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky!
jako ten dvoudenní pročištovací program (krásnej název) kdy jíte opravdový minumum,pokud možno vůbec nic opravdu doporučuju. V životě jsem se netěšila na knackebrot tak moc jako dneska rano a ty dva kousky sem si vážně vychutnala
A sem nacpaná v prasknutí....
jinak všem přeji pěkný den a úspěšné hubnutí!!!!

Tali
K domácímu klystýru si musíš sehnat irigátor , dá se koupit i přes net ( já to nakonec tak udělala, cena byla snad do 200Kč, jde o pytlík s hadičkou, na jejímž konci je kohutek).Potom si najdeš vhodnou chvíli pro aplikaci,tím myslím klidné místo a dostatek času. Připravíš si nálev,já dělám slabý heřmánkový,někdo radí vodu s citrónem nebo se solí ( tohle ale na začátku radši nezkoušej), může být i čistá voda, ovšem převařená..vše v teplotě tělesné, tak aby to tělu bylo příjemné. Nalej nálev do pytlíku a ten zavěs na vyvýšené místo,tak aby tekutina tekla směrem dolů, pootoč mírně kohoutek,aby se tekutina dostala až ke konci hadičky,protože jinak ti tam vznikne bublina a dostáváš do sebe zbytečně vzduch. Zaujmi pohodlnou polohu..já ležím bud na boku nebo na zádech. Konec hadičky naolejuj ( olivový je fajn) a pomalu zasuň do konečníku, nic nedělej násilím a nehroz se,že třeba hadičku nezasuneš moc hluboko,myslím,že i takových deset centimetrů by mělo stačit...no a potom otoč kohoutkem, v ten okamžik cítíš, jak nálev proudí do střev, ty škrundají, dýchej zhluboka,ať se tekutina může dostat hlouběji..někdo pojme až 2litry vody, ale začni třeba s 0,5 litrem. Když se pytlík vyprázdní,je dobré chvílí zůstat v klidu ležet,zkrátka nechat v sobě tekutinu působit (5-10minut)..ale je možné,že budeš mít nutkání jít na záchod, v tom případě jdi a radím zůstat na něm déle, i když se ti může zdát ,že je už všechno venku, střevo má dost záhybů,aby tě mohlo překvapit. Proto je dobré to dělat v tu část dne,když už neplánujeme opustit domov. Chce to jistě trpělivost a naučit se uvolnit,prostě to brát jako rituál...

Dobrý ránko holky,
tak co? jakpak jste se vyspinkaly? Já jsem už v práci a zrovna snídám,ovocný salát s ovocným tvarohem 1/2 tmavého rohlíčku.

Na sváču budu mít tu druhou půlku a banán. Mám nějakej ovocnej nedostatek,protože takovou chť na ovoce jakou jsem měla dnes ráno jsem dlouho neměla

Alicebellini
Díky za optání..já teda nemohla usnout, po shlédutí filmu Karlík a továrna na čokoládu mi v hlavě šrotovaly myšlenky,co všechno mi bude v nejbližší době zapovězené,ale s dobrým pocitem a vidinou krásné postavy jsem nakonec usnula.
Rano jsem začla s 150g selského jogurtu, předchvíli jsem měla syrovátkový nápoj a citím se dobře. Studovala jsem tabulku hodnot potravin na www.merrylinka.cz ,takže už vím co si v polední pauze zajdu koupit.

Ovoce je po ránu super, tělo nabudí a mě k tomu ještě perfektně osvěží a probere z ospalosti.

Hermiona
Ovoce je po ránu super, tělo nabudí a mě k tomu ještě perfektně osvěží a probere z ospalosti.
No a to jsem přesně potřebovala,jsem dneska třetí den v práci,takže toho mám už plné zuby! Naštěstí zítra už mám volno a půjdu cvičit,už se fakt těším!!!
Hermiona
takže už vím co si v polední pauze zajdu koupit.
A podělíš se se mnou o ten nápad na sváču? Já miluju banány,takže si skoro furt dávám banán.

arrow
profile_image
Jamm
od 3. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, tak jak jsem si přes Vánoce dopřávala tak jsem měla fakt strach, ale sebrala jsem se a šla se zvážit do mojí oblíbený lékarny no koukala jsem jako puk protože: 8.12. jsem mela 71 kg - z toho 18,4 tuku a dneska mam 70,1 kg a z toho 17.8 kilo tuku tak ja to nepobiram no tak zas za tejden váho

Alicebellini
Já mám teď zase prasečí chuť na tunáka Riomare, koupím si piksli, budu se v něm vrtat vidličkou a modlit se,ať neomastím všechny věci na stole a k tomu si přikousnu okurku salátovku. Udržím se tak ve svém nízkoglykemickém plánu a odpoledne zkusím vypít nějakou zeleninovou štávu. Ačkoliv jsem chtěla začít až v lednu, nějak mě to chytlo a začínám dietně myslet ..musím si poklepat na rameno.

Jo a dovolenková fotka v galerce je vydařená,těch 62kg je pro tebe šité na míru.Holt pěkní lidi = štíhlí lidi, ale dost taky udělá charisma a i ten kdo je šlank může mít místo mozku rosol a je ve v.........

Hermiona
Moc děkuju. Jo jo hubená vypadám fakt líp.
Já si tučnáka dávám hlavně k večeři,třeba se salátem.

Jamm
a z toho 17.8 kilo tuku
Ty se máš,já mam 24kg tuku!!! Fůůůůůůůůj!!!!!!

arrow
profile_image
Jamm
od 3. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No otazka je jestli ta váha váží a měří dobře ale tak snad jo no

Jamm
Ta váha v lékárně je asi větší než ty klasické domácí osobní,že? Bude asi i kvalitnější,takže bych ji důvěřovala...jenom bych si připadala nesvá vejít do lékárny, odložit si horu zimního oblečení a hupsnout na váhu...smekám před tebou.

Mňam, baštím tuňáka se salátem ( nakonec jsem koupila směs nakrájeného ledového), snad mi nikdo nevleze do kanclu, musí tu být odér jako na sibiřském rybím trhu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené