arrow
Neprodává v Bazaru

Homeopatie:
měly by se užívat v období mezi jídly(15 min.před nebo 30 min.po jídle.
Nízká ředění (5CH,9CH) mají časově omezenou úč.odpovídají příznakům v lokální oblasti nebo celkovým příznakům a většinou se užívají 2-3x denně až do vymizení příznaků,zejména v případech akut.onemocnění.
V rozporu s obecně rozšířeným názorem neruší mentol ani káva účinky homeop.léku ,jsou-li používány v časovém ostupu!!!
Chirurgický zákrok může u pacienta vyvolat úzkost a trauma.Pacientovi můžeme podávat léky,které ho připraví na zákrok i období,jež po něm následuje.
ZÁKLADNÍ LÉKY:
proti úzkosti a strachu(potlačení strachu a dodání jistoty-GELSEMIUM 15CH 5 granulí 2x denně
na urychlení vstřebávání hematomů ARNICA MONTANA 9CH 5granulí 2x denně

arrow
Neprodává v Bazaru

pro snížení rizika hemoragie-PHOSPHORUS 9CH 5gr. 2x denně
na zmírnění následků hemoragie-CHINA 9CH5gr.2x denně
na pomoc jaterní detoxikaci po anestezii- NUX VOMICA 9CH5gr. 2xdenně
tyto léky se mohou začít podávat týden před zákrokem,a to 2x denně 5 granulí od každého druhu!!!!

[b]OBDOBÍ PO CHIRURGICKÉM ZÁKROKU
ještě týden po zákroku pokračovat v podávání léků:
ARNICA MONTANA
CHINA
NUX VOMICA
urychlení hojení řezných ran skalpelem-STAPHYSAGRIA 9CH5GR.2X denně
na snížení vedlejších účinků anestezie na paměť ,zejména v případě dlouhotrvajícího zákroku-OPIUM 15CH 1dávka
v případě tvorby keloidních jizev podáváme hned při prvních příznacích-GRAPHITES 9CH5 GR,2X denně po dobu 2 až 3 měsíců!!!! Lokální léčba GRAPHITES 4% MAST

arrow
Neprodává v Bazaru

Homeopatie mě zbavila alergií, léčím se z 95% jen homeopatií. Mám obrovskou výhodu, že má praktická doktorka je homeopat, takže mi tak léčí každou chřipku a nic neplatím. Jednou za rok jdu na celkové měření, ještě mi ty homeopatika přeměřuje takovým přístrojem, ze kterého vyčte vše. Za to se pak platí třeba 200-300, ale to je jednou za čas. Hodně dobře homeopatika pomáhají při odvykání kouření, na uklidnění.CHodila jsem několik let k psycholožce (po velmi těžkém úrazu hlavy) a ta byla zároveň homeopat a hodně jsem se tím naučila. Nedám na hom. dopustit.

Já i dcera se léčíme z 90% jen homeopatiky, manžel na to moc nevěří, ale když mu teklo do bot, pokorně je vzal na milost. Jak bylo psáno nahoře, za první návštěvu se platí kolem tisícovky i víc, ale homeopat se vám věnuje hodinu. Pak se dochází zhruba po dvou měsících a je to kolem pětistovky.

Výroky známých
Paul McCartney
"Neumim si představit život bez homeopatie. Naopak, nikam nejedu bez homeopatických léků, používám je velmi často."

Dizzy Gillespie
"V mém životě existují dva milníky. Tím prvním bylo, když jsem objevil bepop, a tim druhým bylo objevení homeopatie."

Mahátmá Ghándí
"Homeopatie léčí nejvyšší procento případů ze všech léčebných metod. Homeopatie je tou nejmodernější a nejvypracovanější metodou léčby pacientů, léčí šetrně jak fyzicky tak finančně."

Charles Frederick Menninger, M.D. (zakladatel Menningerovy kliniky)
"Homeopatie je celkově schopna splnit terapeutické nároky naší doby, lépe než kterýkoli jiný lékařský systém či lékařská škola."

John D. Rockefeller
Ačkoli John Rockefeller, jeden z nejbohatších lidí své doby, investoval mnoho milionů dolarů do výzkumu alopatických léků (a to z prostého důvodu vysoké návratnosti svých investic), je znám tím, že se léčil zásadně homeopatií. Je také známo, že jeho osobní homeopat mu byl většinou nablízku a dokonce s ním i cestoval. Dožil se 98 let a svůj osobní vztah k homeopatii potvrdil i výrokem:
"Homeopatie je progresivním a agresivním vývojovým krokem v medicíně."

Mark Twain
"Začátek homeopatie pěkně zamíchal lékaři staré školy a donutil je, aby se z medicíny naučili taky něco rozumného. Můžeme být skutečně vděčni, že homeopatie přežila snahy alopatů o její zničení." Harper's Bazaar, 1890

Johann Wolfgang von Goethe
Jeden z nejznámějších autorů dramat říká ve Faustovi:
"Podobným věcem podobné, ať člověka sužuje cokoli, nasnadě je jistá pomoc" (toto je přímý odkaz na homeopatický zákon "podobné léčí podobné").

Feodor Dostoevski
Z Bratři Karamazovy: "Homeopatické dávky jsou možná těmi nejsilnějšími."

Catherine Zeta-Jones
"Pozdravujte Arniku", Catheriny nejlepší kamarádku ze Chicaga,
Ten parťák není ona, ale homeopatický rostlinný lék. Ty dvě se velmi dobře poznaly při natáčení, kdy měla modřiny. "Ta bolest tam nebyla, když jsem ji užívala, měla jsem tu matlavou věc na sobě přilepenou měsíce. Vytáhne to modřiny, drahoušek můj." Entertainment Weekly

Tina Turner
Citováno z Vogue: "Tina Turner vypadá na 36, má bezchybnou pleť. Neomezuje se. U večeře popíjí víno, nedrží dietu, nebere vitamíny. Když se cítí obzvlášť vystresovaná, jde na konzultaci ke svému homeopatovi."

Historické osobnosti, které používaly homeopatii:
Charles Dickens, W.B. Yeats, William Thackeray, Benjamin Disraeli, Papež Pius X, Louisa May Alcott, Susan B. Anthony, William Lloyd Garrison, Daniel Webster, Harriet Beecher Stowe, Henry Wadsworth Longfellow, William Seward, malíř Jackson Pollock, W.C. Fields a také američtí prezidenti James Garfield a William McKinley.

Dnešní známé osobnosti:
Tony Blair, Catherine Zeta-Jones, Whoopi Goldberg, Pamela Anderson, Jane Fonda, Cher, Rosie O'Donnell, Martin Sheen, the Chili Peppers, Jane Seymour, Lesley Anne Warren, Linda Gray, Susan Blakely, Michael Franks, Cybill Sheppard, Vidal Sassoon, Angelica Houston, Boris Becker, Martina Navratilová, Priscilla and Lisa Marie Presley, Cliff Robertson, Jerry Hall, Diane von Furstenberg, Ashley Judd, Naomi Judd, Olivia Newton-John, Julianna Margulies, JD Salinger, Blythe Danner, a Pat Riley (trenér Miami Heat).

© Všechna práva vyhrazena. Přebírání a další využití bez předběžného písemného souhlasu zakázáno.

arrow
Neprodává v Bazaru

Evča82
To máš obrovskou výhodu Já jsem absolvovala desítku školení.Jedna lékařka-homeopatka mne opravdu oslovila a má můj obdiv Je bohužel z Prahy,což je pro mne 1,5 hodiny cesty

Homeopatie funguje, je to zázračná věc, sama jsem homeopatka....ale uznávám i šikovné a lidské doktory, chirurgy a další odborníky.Homeopatie opravdu funguje.Neléčí substance v lécích/oni tam žádné nejsou/, ale léčí informace v pilulce,Informace působí na dynamis-naše jemnohmotné tělo a to se snaží najít rovnováhu a zpětně působí na fyzické tělo...nic pro materialisty. Mimochodem prosím o kontakt na pana Pelčíka v Plzni. Moc děkuji Katy

arrow
profile_image
Velvet
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Musím se přidat k zastáncům homeopatie, spoustu zdánlivě neřešitelných potíží snadno odstraní, nemá nežádoucí účinky, může ji kdokoliv - i mimča, těhulky a kojící mamči.
Mnozí by určitě využili účinky NUX VOMICA 9CH - už o ní psala Mišule - výrazně snižuje negativní účinky alkoholu. Stačí před spaním vycumlat 5 granulek a ráno žádná kocovina (nebo vzít hned před pitím a alkohol na člověka tolik nepůsobí) - doporučuji!

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemůže mi někdo poradit kde bych sehnala STAPHYSAGRIA 9CH 5GR v Praze??
Děkuji

zdena73
Každá lékárna objedná. Na Budějovické mívají bez objednání.

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Atanera
Ty jsi tuším z HK? Sháním dobrého homeopata Pce a okolí, poradila bys mi prosím? Díky.

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

angie
Na Budějovické mívají bez objednání

Můžeš mi prosím zaslat odkaz na lékárnu?
Děkuji

arrow
profile_image
Taranti
od 17. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mišule
Lokální léčba GRAPHITES 4% MAST
Mišule, tato mast lze koupit v lékárně? Jinak já byla u homeopata v pze na doporučení (mám to 200km, ale kvůli doporučení sem se rozhodla to zkusit), ale nebyla sem spokojená v tom smyslu, že sem čekala větší rozbor, rozhodně důkladnější, bo já tam byla tak 10 minut a na nic moc se mě homeopat neptal-kromě teda důvodu mé návštěvy, což bylo silně zánětlivé akné pod čelistí.... napsal mi engystol, sulfur iodatum, hepar sulfuris calcareum, eugena jambosa a graphites - právě ten, co zmiňuješ na jizvy - hmm, tak to myslel asi i na to, když mi říkal, že odstranímě i jizvy, ať se nebojím (hloubkové záněty končí jizvením...)... Mám tu řadu "patnáctek". Ale neřekl mi teda, že nemám na ty kuličky šahat, já si je vždy nachystám do ruky a všechny je šupnu naráz do pusy a dám pod jazyk.... každopádně nevím čím to, ale asi tak přes týden dochází ke zklidnění, což se mi zdá neuvěřitelný, bo sem se 7 týdnu listopad-prosinec léčila antibiotiky a nic!? Otázka je, čemu zlepšení - doufám, že víceméně trvalé!? - připisovat...sama jsem zmatená-jinak já mam 9 měsíců od vysazení antik., menstruace stále nepravidelná a ta pleť=zhoršení-to bylo důsledkem toho vysazení...no ale právě na M. sem např. čekala teď 2 týdny, stále nepravidelné, jak sem uvedla, tak si říkám, jaktože dochází ke zlepšení pleti?? Kdyby to byly ty homeopatika, tak teda čučím....jenže jak vědět, že je to jima? Prosím, co ta mast graphites, ať moc neplácám...?

Taranti: myslím že zlepšení je díky homeopatickým lékům, na druhé straně se mi nelíbí přístup homeopata. Měl by s vámi udělat podrobnější rozhovor, který trvá třeba i hodinu, podle toho, co mu o sobě řeknete.Měl by vám na základě repertorizace/podrobný rozbor podle homeopatického Repertoria/ vybrat konstituční lék přímo pro vás. Já jsem zastáncem klasické homeopatie,ale těch směrů je hodně, já bych vám vybrala jeden konkrétní lék a podala jednu dávku a čekala na reakce.Amal

arrow
profile_image
kajleen
od 19. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jdu příští týden poprvé k homeopatce. Čekací doba na objednání 3 měsíce.. Je to v Pze, vstupní konzultace 1600Kč (včetně léků). Jsem na to zvědavá. Chtěla bych pomoct od bradavic a pupínků (akné) ve střední části zad. Kéž by mi to zabralo.
Máte někdo zkušenosti s homeopatickou léčbou akné?

arrow
profile_image
kajleen
od 19. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mišule
Jedna lékařka-homeopatka mne opravdu oslovila a má můj obdiv
Nenapíšeš kontakt?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené