znáte tenhle pořad vysílaný na mtv? pořad o teenegerech, kteří přes léto hubnou pod dozorem trenénéra a poté sami pokračují a během půlroku zhubnou téměř k nepoznání pro mě je tenhle pořad děsně inspirující Na druhou stranu 6hodin sportu denně při váze 130kg a běh s takovou váhou mi příjde přehnaný! Jaký je Váš názor ?

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to je zas nákej výmysl mtv inspirující asi jo, ale 6 hodin sportu denně je fakt moc, nedoporučuje se ani každej den hodina a půl ve fitku natož tohle. američani no.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem tenhle pořad viděla, asi dvakrát. V jednom díle hubla holčina, která musela cvičit 4 hodiny denně, no nevim nevim, ale dřela teda tvrdě. A když nedodržovala jídelníček tak se ji váha nepohla dolů. Což nechápu při cvičení 4 hodin denně. No jak se v tom má pak člověk vyznat, když někdo tvrdí že je nejlepší cvičit v optimální tepové frekvenci a na druhou stranu v tom pořadu holčina běhala na páse jak zběsilá...

zrovna včera jsem se dívala, chudák holka, makala na rotopedu jak o závod..přijde mi to trochu přehnaný tolik hodin denně, já bych asi chcípla

arrow
profile_image
Jelena
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Viděla jsem 2 díly a nechápala jsem... Teda cvičit skoro celý den, no už jen z té představy jsem měla husí kůži. A jak píše werush, o nějaké tepové frekvenci ani zmínka. Myslela jsem, že ta holka zkolabuje. Připadá mi spíš, že se nezaměřují na stravu, ale na brutální pohyb. Nějak mi uniklo, že by jim sestavovali jídelníčky?

tak já se podívala na stránkách MTV na 2 díly a ta první holka Gabriel byla moc milá a fajn, ale ta druhá Marci to je fakt síla jak pořád jen brečí a fňuká, lituju toho trenéra, že to sní musí vydržet ta je fakt příšerná

tak to nakonec dopadlo dobře jak jinak...ale ze začátku byla teda mega ukňouraná

Nechci být hnusná, ale takhle se s prominutím vy*rat ještě v pubertě? A rodiče s tím nic nedělali protože na ně byli krátcí. Je to hnus a těch 6 hodin by jim prospělo, i mě, ale to by mě zabilo Nejspíš chtějí co nejrychleji to shodit do určitého termínu a jak přes 2 měsíce nejlépe dáš pryč ten jejich tuk? Sportem ( bo na nejezení se tam asi nehraje..) Ale je to hrozné za takovou dobu a těch 6 hodin je fakt příliš i na normálního člověka. Viděla jsem díl, kde ta banda musela každé ráno a večer běhat na tom rozpařeném slunku několik kiláků.

No, nechtěla bych.... Já si myslím, že jim ten sport kvůli tomu pěkně znepříjemní a až budou mít po hubnutí, tak se jim to akorát zhnusí a budou mít na to špatné vzpomínky - a skončí se sportem nadobro... I když, možná si najdou něco co je bude bavit, ale pochybuju že to bude u všech...

Toť můj názor inu... ;D

arrow
profile_image
lelinka
od 4. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na _Ivuska_: moc děkuji za tip, tyhle pořady mě baví a o tomhle jsem neměla ani tušení.

je to pecka..6 hodin cvičení denně, to je šílený..ale ty výsledky jsou skvělý. viděla jsem jen Gabriele a Makenzie a obě se změnily naprosto neskutečně.

Taky mě zarazilo, že Gabriele hubla (v průměru) 11kg za měsíc a v ČR se doporučuje maximálně kilo za týden...trošku rozdíl.Ale zase, kdyby to bylo nebezpečný tak by to asi nemohli vysílat, ne?

arrow
profile_image
Elisabeth
od 5. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lelinka: že Gabriele hubla (v průměru) 11kg za měsíc a v ČR se doporučuje maximálně kilo za týden

Ono jsou to všechno jen názory - vlastně je úplně jedno, jestli shodíš za měsíc 15 kilo nebo jen 2kila. Ten důvod, proč se v ČR (a nejen tu) doporučuje hubnout pomalu, je ten, že když hubneš rychle, tak si nestihneš ustálit nové stravovací návyky a pak máš větší riziko návratu váhy po skončení diety.
Stejně tak ta tepová frekvence - prostě se hubne, když makáš. A tvrdit, že když makáš nad určitá procenta maximální tepovky, tak nebudeš hubnout, je absolutní nesmysl.

Cituji Jelena: Nějak mi uniklo, že by jim sestavovali jídelníčky?

V některém díle se dokonce i vařilo takže jídelníčky se asi vyloženě nesestavují, ale o jídle to je taky...trénér většinou na začátku vyháže všechny hnusy z ledničky-stejně jako Kateřina v pořadu "Jste to, co jíte"

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Co se týče jídelničku tak dostanou co musí jíst tedy řeknou jim kdy jíst maso jakou zeleninu a podobně. Co se týče další série tak tam vyloženě ukazovala daný jídelníček a říkala jí že tam má na výběr co si může dát.
Jinak těch 6 hodin nebo i 4 je vážně masakr ale zase zhubnout 40 kilo za 100 dní tomu odpovídá.

arrow
profile_image
Alchymistka mojeid
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

30

Posledně jsem chytla nějakou holčinu s malým dítětem ten její přítel pořád pařil na X-boxu a měl velkej problém hlídat jejich dítě...nikde nebylo řečeno kde a zda pracují ,ale to je jedno..ta holka dostávala pěkně do těla a při 100kg váze mi také přišlo nerozumné běhat kvůli kloubům,ale holčina to zvládla skvělá byla i trenérka sice na ní dost křičela,ale neustále ji povzbuzovala a myslím,že ji i hodně psychicky pomohla

Ahoj, holky nemáte nějaké odkazy na tento pořad? Hledám jak šílená a asi blbě
Na Mtv.com mi to hlásí, že to video není v mojí zemi k dispozici

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené