arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prosím, poraďte, jestli má někdo zkušenosti . Můj bývalý pracoval léta na nočních směnách a vypěstoval si nespavost a obrácený režim k tomu - spí ve dne tři hodiny, někdy ani to ne, když usne hned se vzbudí. Pivo před spaním nezabírá. V noci nemůže spát už vůbec a tudíž má pak z toho těžké deprese, obvolává příbuzenstvo nebo chodí po hospodách. Což o to, já mám střídavé směny taky ( tohle píšu ve tři ráno o pauze na noční .... ) , ale ve dne to vždy v pohodě dospím, takže jeho situace asi bude vyžadovat nějaké řešení. Tak mne napadlo, jestli nevíte o nějakém bylinném ( nechemickém, homeopatickém ) přípravku nebo to už asi bude spíš na terapii, ale vůbec netuším, jestli takové něco vůbec existuje. Podnikového psychologa sice máme , ale pochybuji, že dokáže o moc víc než předepisovat Rivotril a podobné, závislost vyvolávající sr*čky, viz fórum Nespavost ...

Moje kamarádka má také problémy se spánkem. Tak si koupila nějaký speciální čaj v bylinářství a je to lepší. tak bych nejdříve zkusila nějakou takovou metodu, a když ani to nezabere, tak vyhledat psychologa.

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Medunka - kozlík- chmel. Jde to namíchat v čajích. Tablety na přírodní bázi obsahují většinou stejně tyto bylinky.

arrow
profile_image
beattta
od 21. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pro začátek upravit spánek prášky (hold se nedá nic dělat), poté doporučuji specialní cvičení pro spánek a čaj z meduňky a prášky vyhodit
Když toto nepomůže, změnit práci - prostě se zbavit příčiny nespaní.

Doporučuju zkusit levandulový olej do aromalampy. Nebo to nemusí být ani do aromalampy, ale třeba nakapat pár kapek na kapesník, ten položit blízko hlavy, aby to člověk mohl dobře vdechovat. Trochu to zklidní a mohlo by to i napomoct spánku. Jinak zkusit ještě čaje, jak tu doporučovaly holky.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na poruchy spánku je nejlepší meduňka. Ale je hodně důležité i to, aby se ten čaj pil ve správnou dobu, protože když už jej člověk vypije pozdě (třeba po 7 hodině večer), tak to nemá účinek nebo to může mít i opačný účinek, že se fakt nedá usnout vůbec Já jsem měla něco od bylinkáře-léčitele a celkem mi to pomohlo. Ani přes den jsem nebyla unavená a navykla jsem si vstávat ve stejnou dobu. Byla to nějaká směs bylin. Nevím přesné složení jen vím, že tam byla ta meduňka. Pak ještě se mi osvědčil Novo Passit. Jsou to přírodní bylinné kapky, dobré na spánek a používají se i na uklidnění při úzkostných stavech.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené