Cituji ifka.d: Já bych ti doporučila i knížku Moc.

Takže říkáš, že stojí za pořízení? Já si totiž říkala, jestli to už není zbytečné, jestli se tam neomílá to samé dokola.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na LaArdilla: Nene, opravdu stojí za to ji mít..mě se líbila i víc než Tajemství

arrow
profile_image
pedagogus
od 22. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Knihu Moc jsem nečetla, ale našla jsem na ni recenzi http://www.uspesne.eu/clanek-recenze-knihy-moc/123 /, vypadá to zajímavě

arrow
profile_image
Milano
od 2. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stačí přečíst příspěvky a zjistíte, v čem je problém. Je to ve strachu. Že se něco stane...když. Něco špatného. Co je to špatné? A co se stane, když se to "špatné" stane? Nic! Píšete tu o státnicích...Co se stane, když neuděláte státnice? Nic. Max.vám to dá další výzvu do života! Co se stane, když něco nezvládnete? Nic. Poučíte se z toho. Dokonce ani smrt by nás neměla lekat a strašit. Protože když zemřeme, už se nic nebude dít! Přečtěte si slova S.Jobse. Apod. Zapomeňme na strach. Strach z neúspěchu, selhání atd. Úspěšní a šťastní lidé selhávají, dělají chyby...protože jedině tak lze jít kupředu!

Dobrý večer,
ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost s pozitivním myšlením.Nečetla jsem žádnou knihu a vše vychází pouze z mých a kamarádčiných praktik...21let jsme se spolu vůbec nebavily,nesnášely se..a spojila nás naše těžká životní situace.Ve 21 letech jsme ani jedna nevěděly,co se životem.Byly jsme nešťastné (kdysi špatný výběr školy,problémy v rodině,vztahové problémy..z toho velice těžké psychické potíže).Vše se nám sypalo jako domeček z karet.Až jsme si jednoho krásného dne řekly,že nejsme žádný sr--ky!! A že se s tím popereme.Obě jsme sekly se školou-nezávisle na sobě,"vzepřely" se lidem,co nás do něčeho tlačili,zanadávaly si na karmua začaly tvrdě makat a prodírat se tím vším ven..a hlavně doufat v lepší zítřky..A ejhle,,je nám o 5 let víc..nejsme o moc bohatší - finančně.Ale rozhodně jsme silnější,vybudovaly jsme si jakési zázemí,nezabýváme se nedůležitými maličkostni a bojujeme!Jasně,rány člověk prostě dostává stále v jakékoli podobě..ale jde o to,jak se k tomu postavíme.A myslím si,že člověk by měl být vděčný za vše,co mu život nadělí a neměl by si být nikdy ničím na 100%jistý.Protože mávnutím proutku může být vše jinak.Takže pozitivní myšlení jednoznačně ANO,ale nohama pevně na zemi.Pěkný zbytek dne přeji.

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Milano:

arrow
profile_image
Simooonka
od 15. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tato kniha zcela převrátila moje myšlení a pohled na svět kolem mě. Díky ní jsem dosáhla plno úspěchů kariérních i osobních a jsem nesmírně vděčná, že jsem si ji přečetla a úplně změnila svůj život k lepšímu. Rozhodně si dávám větší pozor na své myšlenky a skutečně zákon přitažlivosti funguje.

Reaguji na Freebow: Přemýšlím, že si tu khihu také přečtu, protože poslední dobou se začínám obklopovat negativním myšlením a nevim jak být zase ta pozitivní a veselá holka tak doufám, že když budu věřit tak jako vy, že mi to také pomuže.

Řekla bych, že samotná kniha nepomůže dokud člověk ty věci nepochopí a nezačne tomu vnitřně věřit. Mě stačí ke klidu Buddha. Veškerá moudra sedí.

arrow
profile_image
haneta33
od 15. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Trochu mě mrzí, že diskuze ke knize Tajemství, byla utnuta, myslím, že bychom se hodně zajímavého ještě dozvěděli.. no tak přispívám do jiné diskuze.. knížka Moc mi též přijde mnohem lepší, hlavně je tam hodně praktických příkladů. Tajemství mi přišlo málo propracované.. Jinak tyto principy znám i od jinud - pozitivní afirmace apod.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené