arrow
profile_image
Paliskap
od 2. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Noémi de Noir

A z těch 26 Kč musel samozřejmě zaplatit daně, naftu, splátku na auto, účet za telefon atd...

Jinak zaměstnanci si vydělají tak max 15 tisíc, práce fakt mazec. Bylo hodně stížností na šoféry, že jsou drzí na lidi a někdy za to jim i strhávaly peníze. Dělají tu práci většinou mladí kluci, kteří jezdí jak pra.... a proto ty auta vypadají tak jak vypadají. Jsou zaměstnanci a nejsou ty auta jejich, tak proč je šetřit, že?

arrow
profile_image
siso
od 10. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

MissSteamy
Tak já mám dobré zkušenosti.Řidiči milí, vše v pořádku.A když vím, že mám objednaný balík, nechám si doma připravené peníze v odpovídající částce, aby zbytečně nenastaly problémy s vrácením.Oni to taky nemají jednoduché, když jim celý den každý dá "velké " peníze.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Paliskap: Za předání 1 balíku měl 26 Kč- takže nechápu, že tady kurýr na někoho čekal hodinu. S lidma je někdy těžká domluva, objednají si zboží na které nemají peníze nebo nejsou doma.

někteří lidé musí chodit do práce a nemají čas čekat celý den na ppl až se řidiči uráčí přijet.

Souhlasím,že je to o lidech, narazila jsem na velmi milého řidiče a naopak dvakrát přijel takový kre.tén, že to se ani nedá popsat..... samozřejmě volají kolem půl 7 ráno-ale aspon zavolají-to zas chápu,nic proti. Ale když jsme si objednali lednici, tak nám řidič zavolal (bydlíme na vesnici), že se mu to nehodí k nám jet a jestli si pro to nemůžeme někam dojet! mazec, nakonec přijel, byl sprostej, nechtěl ani s lednicí pomoct pod střechu, já sama v baráku,pršelo a on mi to postavil na silnici a přitom to musí dát za první uzamykatelné dveře,s tím nakonec milostivě souhlasil,tak že to dá za plot, jenže my teda nemáme zamykací plot ani branku a pršelo jak blázen,tak ho velmi slušeně prosím,zda by mi s tím nepomohl pod stěchu - byly to tři metry, no on sprostej a řekl mi,že ho ty lidi dneska pěkně se.rou, jako to jsem neviděla,tak jsem mu taky něco řekla-ovšem slušně,eshopu jsme psali,co se stalo,ale nikdo se nevyjádřil,tak nevim......jinak to,že mi volají,jestli si pro to nemůžu někam dojet je úplně běžné,mají k nám zajíždku,ale jak co já s tim...

Cituji MissSteamy: někteří lidé musí chodit do práce a nemají čas čekat celý den na ppl až se řidiči uráčí přijet

přesně to je další věc, ptám se jich,kdy přijedou alespon orientačně, řeknou čas a přijedou v rozmezí 3-4 hodin od určeného času, fakt strašný, radši ČP,ale ti zas nenechávají ve schránce lístky, pak si vyberte ....

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

MissSteamy Já také nemám moc dobrou zkušenost s PPL. Ale, zjistila jsem, že záleží na řidiči. Jednou se mi stalo, že mě vzbudit telefonem před 8 hod., že přijede k nám ve 13,30 hod a to mi prostě oznámil. To, že se mi to nehodí ho nezajímalo, prostě bud budu doma, nebo přijede až další den. Ten druhý zase přijel, ale neměl na vrácení peníze. No, to si myslím, že taky není moje chyba. CHtěl, abych si prej, někam skočila. Já v pantoflích, v zimě. Pak tedy si skočil on, ale řekl mi - Zpátky 20 Kč prostě nemám a hotovo. Tak to jsem taky koukala. Jinak si myslím, že to je služba dražší než ČP a že se oni musej přizpusobit nám. Stížnosti na centrále nic neřešej-byli stejně protivní, jako řidič. Ale byl i takovej, kterej mi to přivezl výtahem až do patra. Ještě- jeden zase chtěl, že si dáme sraz na parkovišti, asi 200 m od baráku. No hruza. Myslím, že mají navigasi a jsou povinni to dodat právě až do bytu a v dobu, kterou potřebuješ ty, ne oni.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Limetka 33: Myslím, že mají navigasi a jsou povinni to dodat právě až do bytu a v dobu, kterou potřebuješ ty, ne oni.

my to víme,ale řidiči na to nějak zapomínají

arrow
profile_image
Paliskap
od 2. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

PaliskapZa předání 1 balíku měl 26 Kč- takže nechápu, že tady kurýr na někoho čekal hodinu. S lidma je někdy těžká domluva, objednají si zboží na které nemají peníze nebo nejsou doma.

někteří lidé musí chodit do práce a nemají čas čekat celý den na ppl až se řidiči uráčí přijet

Samozřejmě chápu, že lidi chodí do práce, ale když člověk dělá až do večera, tak ví, že mu nemá kdo přebrat balík, tak si nemá objednávat. Nebo napsat adresu do práce či si zajistit někoho z rodiny na přebrání balíku nebo si objednávat až budu mít volno.

Oni se URÁČÍ přijet, až budou mít předáno 100 balíků v dalších třeba 50 vesnicích a když na kažého musí čekat, až si nachystá peníze nebo se rozmyslí, jestli vůbec balík chce, tak to trvá a proto přijede třeba o pár hodin jinak než si určíte.

Cituji Paliskap: když na kažého musí čekat, až si nachystá peníze nebo se rozmyslí, jestli vůbec balík chce,

Cituji Paliskap: ale když člověk dělá až do večera, tak ví, že mu nemá kdo přebrat balík, tak si nemá objednávat. Nebo napsat adresu do práce

s tím souhlasím, já třeba jsem si objednala jen když toto všechno bylo zařízené,peníze nachystané atd. a stejně se ke mně choval strašně a div mi nevynadal,že jsem si dovolila něco objednat, bohužel někteří řidiči PPL se prostě neumí chovat a tak to je,je to o prostě o lidech jako kdekoliv jinde

Takové otřesné zkušenosti s PPL naštěstí nemám, zatím spíše dobré. Jen jednou mě naštvali, když mi několikrát za den volali, že dnes určitě přijedou, ať je někdo doma, celý den jsme byli ve střehu, ale nepřijel nikdo ani nezavolal, proč se tak děje.

Já mám s PPL víceméně pozitivní zkušenosti, zatím mně vše vždy dovezli v pořádku, ale nikdy mně teda dopředu nevolají, nechávám si radši vše posílat do práce, protože tady sedím celý den, ale nikdy nevím kdy to PPL doveze, nikdy nevolá prostě se tady objeví a je to...

arrow
profile_image
Elenoora
od 14. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tedy pokud můžu objednávám přes poštu Pěkně v klidu si balíček vyzvednu večer na poště a je po problémech. Těžko ani den dopředu nevím, kdy budu doma. Ale taky se přikláním k názoru, že je to o lidech... Já vyloženě narazila na mladýho blbečka, který mi ještě vyčetl, že mi volá ze svých peněž Volal totiž až když byl na místě, nikoliv předem, takže chvilku musel počkat... Protože podle jeho slov, když nepřijedu hned, neví, kdy sem zase pojede... Po telefonu mě opravdu vytočil, ale když jsem viděla, co je to zač, mávla jsem nad tím rukou Ale PPL se vyhýbám, jak můžu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Elenoora: Ale PPL se vyhýbám, jak můžu

nápodobně, ale některé eshopy bohužel nabízejí jen tuto službu. Ale myslím že raději budu objednávat z eshopů, kde je Česká pošta i když to bude dražší.

Cituji Paliskap: že mu nemá kdo přebrat balík, tak si nemá objednávat.

znovu píšu, že když eshop má např. dobu za jak dlouho zboží bude odesláno 14-30 dní, člověk nemůže být pořád ve střehu. Já navíc studuju a proto taky nemám pořád peníze v kapse, a myslím že takový problém není zavolat aspoň v ten den dopředu, nebo aspoň ráno toho dne a zeptat se jestli by mohl přijet. Potom ať se nediví že jedou zbytečně!

arrow
profile_image
sokara
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já mám s PPL zatím jen dobré zkušenosti.Dávám si požadavek volat předem a vždy zavolali. Čerstvá zkušenost z minulého týdne. Měla jsem objednané zboží do zaměstnání a ráno volali, že přijedou mezi druhou a třetí hodinou. Řekla jsem, že dělám do tří a pak musím odejít. Řidič na to, že to nějak udělá a opravdu během chvilky volal zpět, že zásilku předal kolegovi, který jede trasu dřív. Asi za dvě hodiny mi přinesl řidič ne zrovna lehkou zásilku až do kanceláře. Opravdu jsem se zatím s nima vždy domluvila k oboustranné spokojenosti. Ale je to asi fakt o lidech, jak to tady tak čtu, já jsem zatím měla štěstí.

arrow
profile_image
veverkaterka
od 10. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky mám jen dobré zkušenosti, ale taky mám požadavek, aby volali předem..Jen jednou byl řidič trochu "mimo", seřval mě, že nemohl zaparkovat. Tak jsem to popsala v mailu v eshopu, od kterého jsem brala zboží..a odepsali mi, že to budou řešit s dopravcem Od ty doby byl klid, ale to je spíš náhoda..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené