arrow
profile_image
doubleajvet
od 30. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, dostala jsem nabídku práce jako asistentka ředitele a zároveň vedoucí administrativy. Rozmýšlím se, jestli tu práci vzít.. Jakou máte zkušenost s touto prací? Je to opravdu "holka pro všechno"?
Dostala jsem popis funkce a povinností, je toho dost, i ten ředitel naznačoval, že je to časově i psychicky náročný. Taky mě zaskočilo i to, že povinnost je i zastoupit uklízečku, když je nemocná nebo má dovolenou..to už jsem kulila oči.
Má to někdo taky takhle?
Dík za odpovědi

arrow
profile_image
Lidu.LiLi.nka
od 3. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Koukám, že jsme se dostali do stejný situace s nabídnutou prací viz můj příspěvek pod tvým.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Záleží jak kde mě při nástupu na místo asistentky vykreslovali naprosto katastrofický scénáře, jak je to psychicky náročná práce a seznam činností neměl konce a nakonec z toho byla nudná práce, kde jsem většinu pracovní doby neměla co dělat, ale jako holky pro všechno u nás celkově fungovaly všechny asistentky, tak to holt bývá. S tím úklidem je to poněkud zvláštní, asi to bude fakt jen zcela výjimečně.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dělala jsem asistentku a holka pro všechno jsem nebyla, od toho tam byla spíše recepční (ta dělala opravdu všechno, co si ostatní (hlavně pan ředitel) zamanuli). Já jsem měla na starosti např. plánování porad, překlady, knihy jízd, zapisování faktur do systému atd. Nepamatuji si, že bych se kdy nudila, ale nic náročného to také nebylo, to moje současná práce je psychicky o dost náročnější

Co se mi ale nějak nepozdává, je zastoupení uklízečky v době nemoci nebo dovolené, s tím jsem se tedy nesetkala.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ono asi záleží i na tom, jakému řediteli budeš dělat asistentku, tj. jak velkému nebo malému podniku šéfuje a kolik lidí si může dovolit zaměstnat. Jestli půjde o nějaký malý podníček, tak tam skutečně můžeš být holkou pro všechno, jinak bych neřekla. (To, že je práce časově i psychicky náročná, ti asi na úvod sdělí každý zaměstnavatel, protože nestojí o to, abys to tam považovala za nějakou placenou dovolenou.)
Ale ta poznámka o zastupování uklízečky zní trochu podezřele Ale je otázka, co je tím myšleno, možná jenom to, že v případě nouzového stavu umeješ hrnky a uhladíš nepořádek na stole.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené