arrow
profile_image
DollyFace
od 28. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,

obracím se na vás s prosbou, zda má některá z vás zkušenosti s povoláním erotické masérky, popřípadě jestli máte např. od někoho známého informace, jak to v těchto službách chodí.

Nikdy jsem v erotice nepracovala a přiznávám, že nebýt ve špatné finanční situaci (dluhy), tak o tom vůbec nepřemýšlím.

Jsem měsíce na úřadu práce, podporu mám (zatím) 15 tis. (pak se bude snižovat) a dluhy ve výši několika desítek tisíc korun. Na rodinu se obrátit nemohu ani nechci. I kdyby se mi podařilo najít relativně dobře placené zaměstnání, což platově odpovídá do 25 tis. čistého v okolí nebo dojíždět do Prahy, kde se svým středoškolským vzděláním ekonomického směru uchytím třeba někde v kanceláří do 30. čistého (ale 4 tis. projedu...), tak se mi to stejně nepovede tak brzo splatit, jelikož úroky narůstají...Nebudu vás zatěžovat podrobnostma. Zkrátka pro představu: Mám 3 půjčky, které dohromady tvoří přes 80. tis. S tím, že jsou to mikropůjčky se splatností do měsíce. Mohu si splatnost sice každý měsíc odložit, ale tím jen narůstají nemalé úroky ...a do toho výdaje za nájem, jídlo, drogerii, atd.

I kdybych se hodně uskromnila, budu se v tom patlat ještě dlouho. Banka mi půjčku nebo sloučení půjček, abych mohla měsíčně platit nějakou přijatelnou část neposkytne, to už jsem zkoušela.

Nebudu tu rozebírat, jak jsem se do toho dostala, je to moje blbost, vím.

Potřebuju si rychle najít nějaké zaměstnání s nadstandartními výdělky, abych se toho rychle zbavila.

Tak se stalo, že jsem si všimla inzerátu, ve kterém nabízeli měsíční výdělek 60. - 80. tis, jedná se o "speicální" masáže ve SPA centru.

Majitel mi následně osvětlil, že se jedná o erotické masáže pro pány, které trvají 90 min. Klient přijde, osprchuje se, s masérkou nebo sám, poté může využít saunu (s masérkou nebo sám) a následuje masáž celého těla, která je zakončena "happyendem". Ten happyend - jak jsem pochopila je masáž penisu, která vede k vyvrcholení.. Což je prý i maximum, co se na erotických masážích odehrává. Klienti jsou prý obeznámeni, že od masérky nemohou vyžadovat sex, ani orální.
Maximálně se masérky mohou dotknout, ale jen tam, kde jim to ona dovolí. Na masáže prý chodí klienti "na úrovni", tak prý nehrozí žádné nebezpečí a kdyby se masérce klient nepozdával (byl třeba opilý), tak ho odmítne.

Nevím, na jednu stranu mám obavy - být spoře oděná v místnosti s cizím chlapem, byť na úrovni... vůbec toho člověka neznám, co když bude chtít "víc" i přes to, že byl předem obeznámen, že nic víc po masérce chtít nemůže a i přes odmítnutí bude dotěrnej nebo agresivní?

I kdyby tam chodili opravdu jen slušní muži, kteří by si nic nedovolovali, snažím si představit ten proces toho happyendu ...ale říkám si, že by mi stačilo tam vydržet měsíc - dva a měla bych po finančních problémech...

Máte některá zkušenosti s touto prací (nebo někdo z vašich známých)?
Víte, jak to v těchto podnicích opravdu chodí?

Děkuji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené