arrow
profile_image
terizek296
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
chtěla bych tímto oslovit slečny a paní kosmetičky, které úspěšně/neúspěšně podnikají v tomto oboru.

Jelikož bych se chtěla stát kosmetičkou a plánuji rekvalifikační kurz, předem zvažuji všechny možné výhody/rizika tohoto povolání.

Chtěla jsem tedy dotyčné požádat, aby se svěřily a napsaly své zkušenosti s tímto povoláním - co jste dělaly hned po rekvalifikační kurzu/škole - jestli jste si rovnou začali podnikat na ŽL, pronajaly si prostory, do kterých jste investovaly, nebo jestli jste šly již do nějakého salonu, a platily si např. 1 místnost, jestli se vyplatí ke kosmetickému kurzu přibrat i další činnost (manikůru, pedikůru, masáže), jak jste získaly klientky, jestli jste začínaly s kosmetikou při pův. práci, zda jste chodily ke klientkám domů, jak jste je přesvědčily, že právě Vy jste lepší než konkurence, jakou reklamu jste použily pro získání klientek, jaká jsou rizika tohoto povolání, do čeho je dobré investovat, na co si dávat pozor atd...

Podle mne je dost těžké se v této době na trhu v tomto oboru uplatnit, ale je bohužel pravda, že „opravdu dobrých“ a kvalitních kosmetiček je málo.
Výhodou pro mě je to, že kosmetice opravdu dobře rozumím, a že mám opravdu velkou motivaci. Je to přesně ta práce, které mě baví, a kterou bych chtěla dělat kvalitně, aby ode mě odcházely klientky spokojené.

Předem děkuji za Vaše odpovědi, a věřím, že tímto pomůžete v rozhodování nejen mě ale i dalším budoucím slečnám kosmetičkám

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené