arrow
profile_image
Sinquinita
od 5. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, zajímalo by mne, zda některá z vás nemá zkušenosti s prací Realitního makléře. Mám nabídku úplně změnit obor, což mě láká a nabídli mi práci právě RM. Nechci ale, ať si myslíte, že je to makléř v pravém slova smyslu. Už na pohovoru mi řekli, že nevěděli jak pozici nazvat. Je to práce v developerské/realitní společnosti, která má ve správě jak své vlastní, tak i byty klientů, kteří je chtějí prodat/pronajmout. Moje pozice by byla tak 70 % administrativní a 30 % prodej (spíš prohlídky). Plány tam nejsou, je to práce na HPP, kde bych měla slušný plat + provize z prodaných bytů. Ale spíš bych měla na starost správu bytů, vytváření smluv, změny, prodloužení nájmů, vyúčtování apod.
Nevím, zda se nabídku přijmnout, proto by mě zajímalo, zda máte vy osobně nebo od známých nějaké zkušenosti. PS: nepotřebuji doměnky, těch mám za posledních pár týdnů plnou hlavu ) děkuji předem za info.......

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sama jsem v kanceláři správy nemovitostí vypomáhala a teta tam dělala rok na HPP. Co se administrativy týká, je to tam hodně o číslech. Různé tabulky, propočty, přehledy, výměry.. Pracovalo se v počítačovém programu Windomy, není složitý, nevím, jestli by si ho tam měla taky, ale je to prostě pakárna.. Zas na druhou stranu pokud by si měla na starost i prohlídky a inzerci bytů, mohlo by to být pestřejší -> tuto práci v dané firmě, kde jsem dělala, mělo na starost pouze realitní oddělení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené