Cituji Lenulka1: Taky jsem tam byla dneska v HK konkrétně

A jak se ti to tam celkově jevilo?

arrow
profile_image
Lenulka1
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No odešla jsem odtamtud naštvaná slušně řečeno lidi se tam střídali jak na běžícím pásu, přišlo mi, že se personalisté těm uchazečům moc nevěnují. Chovali se povýšeně. Na plat jsem se neptala, fakt je to jen 50 na hod?
Já jsem asi skončila díky kontingenčím tabulkám
Jaký máš pocit ty?

Taky dost blbej, zapomněla jsem uvést sazbu daně 10%, uvedla jsem jen 20%. Taky se mě ptali na excel, prej co tam tak normálně dělám a chtěli uvést všechny funkce, které používám! No připadala sem si, jak když neumím do pěti počítat. Ten slovenskej pán byl teda hodně nepříjemnej.
Každopádně bych tam dělat nechtěla, na dotaz o penězích mi odpověděl, že si snad nemyslím, že mi takovýhle věci bude říkat na prvním kole výběrka. Ale že se to pohybuje kolem 60/hod (předpokládám, že hrubého).

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji KlaraPla: Spletla jsem tam v testu jedno slovo, místo "dohoda o pracovní činnosti" jsem napsala "dohoda o provedení činnosti". No smlsnul si na mě jak na malý holce, prej jak můžu udělat takovouhle chybu, když mám vysokou školu.

kristepane.. nabízejí pár šušňů a ještě Tě chlap zbuzeroval? Asi bych mu řekla "no jen se nepo*s*e*r hochu", a odkráčela! Děs dneska..

arrow
profile_image
Lenulka1
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně přišlo, že ty funkce excelu co vyjmenovávam snad i počitají to byla komedie fakt. Na plat jsem se radši neptala, když jsem viděla jejich ochotu a vstřícnost.
Docela se divím, že Ti odpověděli tímto způsobem, asi je to tajný, že je ta mzda tak malá

arrow
profile_image
Lenulka1
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak jak vám to dopadlo?

Mě se neozvali, co tobě?

arrow
profile_image
Lenulka1
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně dneska a nic D holt jsem neudělala ten správný dojem

arrow
profile_image
Ruměnka
od 24. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, škoda, že jsem toto téma nenašla daleko dříve. Ve společnosti Index nosluš jsem byla na pohovoru v polovině května tohoto roku na pozici junior personální konzultant - poloviční úvazek. Upřímně řečeno, byl to zatím můj nejhorší zážitek z "výběrovky" v životě, a to už toho mám za sebou opravdu hodně. Plat byl opravdu 50 kč/hod. a práce spočívala v tom, že bych musela vyplňovat tabulky v excelu podle faktur a přeposílat je klientům této společnosti. Práce to prý byla nárazová, třeba 2 týdny non-stop a pak třeba 3 týdny ani ťuk. Takže žádná praxe v oblasti personalistiky, jak měli uvedeno v nabídce. Jinak k pohovoru samotnému, já sice nepopletla žádné dpč ani dpp, ale také jsem neuvedla 10 % DPH - tak to mi dotyčný pán řekl, že jak to můžu neuvést - takovou podstatnou věc a ty funkce v excelu, které jsem uvedla, že umím opravdu počítal. Z hlavy jsem si vzpoměla asi na 8 funkcí - a pán jich chtěl minimálně 10 se slovy, že když mám za sebou maturitu a jsem studentka VŠ tak přece nejsem tak neznalá (myslím, že tenkrát řekl doslovo slovo hloupá). V tu chvíli mi došla trpělivost a zbytek už jsem brala jen jako recesi .... Další úkol byl, abych mu vypočítala DPH z nějaké sumy a slovní úlohu. Tak to už jsem opravdu řekla, že jsem přišla na pohovor ohledně pozice personalisty, a že tedy už dále nebudeme ztrácet čas a že by neměli psát lži v nabídkách zaměstnání. Na to se pán na mě osočil, že když nejsem schopná vypočítat jednoduché úkoly, takže si mám opsat zadání a vypočítat mu je za domácí úkol a poslat e-mailem, že on se rád nad těmi výsledky zasměje Zkrátka práci pro Index Nosluš - NEDOPORUČUJI !!

Reaguji na Ruměnka:

Nemám slov. A byla jsi taky v HK?

arrow
profile_image
Lenulka1
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ruměnka:
Tak to je teda moc! Fakt síla! Pánové byli opravdu velmi milí, štve mě, že jsem tam vůbec jela a ztrácela čas. Navíc, když vidím tu mzdu. Btw. s tou úlohou jsi mě dostala

arrow
profile_image
Ruměnka
od 24. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KlaraPla: Ne, ne, byla jsem v Ostravě
Reaguji na Lenulka1: Jak říkám, byla to moje nejhorší zkušenost

arrow
profile_image
ajax33
od 7. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte, prošel někdo z vás do druhého kola v té agentuře Index nosluš? já byla na pohovoru na pozici junior personální konzultant a mám z toho dobrý pocit (díky vám a tomu, že jste zmínili tady, co po vás chtěli na prvním kole ) Tak by mě zajímalo, na co tak ptají v tom druhém kole? prý to bude delší a složitější...

arrow
Neprodává v Bazaru

Vážně jsem se teď pobavila. Na pohovoru v této agentuře jsem byla asi před rokem a měla jsem z toho doteď trápení, že jsem fakt asi blbá.. Teď mě to rázem přešlo. Očividně se fakt takhle chovají ke každému. Hážu to tedy za hlavu.

Mám zkušenost se zlínskou pobočkou a ptali se mě úplně na to stejné na co vás. Kromě slovního příkladu. Ten jsem neměla A ještě mi říkali, že bych musela na týden na školení atd.

arrow
profile_image
azuritek
od 30. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já byla na pohovoru dneska, pozice junior personální konzultant, trapnější pohovor jsem nezažila a že už jich mám za sebou dost. Přišla jsem tam na čas, dovolila jsem si zaklepat na dveře a arogantní slečna mě sjela, že mám jít dovnitř, že mě za dveřma není vidět. Odškrtla si mě, hodila mi na stůl papír a řekla mi ať si to vyplním a počkám si. Pohovor se mnou vedli 2 arogantní pánové. Měla jsem všechno správně, jen jsem špatně napsala DPH místo 14 na 15. Tak to bylo první, co ho pobavilo. Vypočítat cenu bez DPH z hlavy za 5 vtěřin jsem opravdu nestihla, tak mi se smíchem přihrál kalkulačku. Slovní úloha mi dělala problémy, na matiku jsem nikdy nebyla a slovní úlohy jsem nenáviděla, připadala jsem si tam jak totální id***! Řekla jsem, že prostě nevím, že to ukončíme, ale pánové si mě opravdu vychutnávali, šeptali si tam a posmívali se mi. Opravdu tuto agenturu nedoporučuju.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené