arrow
profile_image
B.M.
od 16. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,

uvažuji nad prací v Německu. Chci vycestovat pro penize, zkušenost a také si vylepšit jazyk. Není totiž nic moc, hodnotila bych se tak na úroveň B1. Chci se zeptat, je šance s touto úrovní jazyka se v Německu uchytit, najít si tam práci?

Ta která byla v Německu, jak jste si tam našly práci? Ev. ubytování? Jak to tam s prací vůbec vypadá? Jedná se mi opravdu o nekvalifikované, jednoduché práce, jako servírka, pokojská apod.

A kdyby se mnou sdílela některá stejné nadšení, pojeďte se mnou. Přece jen ve dvou je to vždycky lepší. Ráda bych vycestovala min. na měsíc, dva a pak by se vidělo.

Nicméně, děkuji za jakékoli reakce, nebo informace.
B.

arrow
profile_image
Parkane
od 16. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
byla jsem v Německu kousek od hranic měsíc na praxi od školy. Byla to pro mě velká zkušenost. Němčinu se učím už celkem dlouho, ale tomu jejich nářečí jsem jen ztěží rozumněla, když mluvili rychle. Ale moc se mi tam líbilo, lidé příjemní atd. Kdyby byla nějaká příležitost, tak neváhám a jedu!!

Hodně firem hledá Čechy okolo hranic i dál, takže by to neměl být velký problém něco najít.
Mám kamarádky, které dělaly právě servírky a ty jsou spokojené, ačkoli co se týče výdělku, i když je stejný jako u Němců, tak nejsou se spropitným zase o tolik vyšší než v Praze (němci jsou docela škoti... ) spíše se doporučuje Švýcarsko, ale tam se zase asi nedomluvíš, tam je němčina dost složitá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené