Jsem v předč důchodu,protože u nás je nouze o práci.Jen samé brigády.Takže jsem začala pracovat na dohodu o práci na 150 hod ročně.Jenže to je zoufale málo,byla jsem zvyklá na dost velký zápřah a já se teď NUDÍM ! Na netu jsem se dočetla,že na Dohodu je příjem maximálně 2000 měs a kdybych podnikala je to po odečtení nákladu 4000 měs-nebo tak nějak.Kdysi jsem na živ list pracovala,prodávala jsem výrobky pro jednu firmu.Když nad tím přemýšlím tak na živ list je možný větší rozsah práce,není to omezeno těmi 150 hod ročně? Nechce se mi sedět doma na zadku.O práci jsem přišla v 56 letech,kdy majitel zavřel provozovnu.Děkuji za rady.

arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Co si najít normální práci a ukončit předčasný důchod, pak nebudeš limitovaná a budeš mít vyšší důchod, v předčasném si nemůžeš skoro nic vydělávat...

Reaguji na vega: A o čem píšu ? U nás na Ostravsku práci neseženeš.Všichni zaměstnávají jen brigádně.Tady zaměstnavatel vezme raději 3 brigádnice než 1 zaměstnankyni.Jsem vyučena prodavačka,maturitu nemám.Hledala jsem práci 2 roky a jen samé brigády.

Hmmm... tak žádná nedáte inspiraci čím se zabývat v předč důchodu? Kdych už měla důchod starobní tak je to v pohodě,mohu dělat cokoli,tam žádné omezení není.Ale teď...?

Prosím o smazání téhle diskuze.Děkuji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené