arrow
profile_image
Simusha
od 16. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojte děvčata,
chtěla jsem se zeptat, jestli některá z vás máte zkušenost (nebo víte ze svého okolí) co obnáší práce vedoucí v Kauflandu. Jelikož nejsem v nynějším zaměstnání moc spokojená, naskytla se mi příležistost pro tuto práci, ale protože jsem v Kauflandu na střední škole byla na brigádě a zkušenost nemám moc dobrou (otřesné jednání se zaměstanci atd. ) tak se bojím, abych nešlápla vedle.

arrow
profile_image
capueira
od 9. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

záleží v kterém kauflandu, já osobně dělala brigádu da roky v brně bohunicích a tam je skvělá parta jak vedoucích tak zaměstnanců, jinak to úplný horní vedení je všude stejný. Nicméně sami zaměstnanci moc spokojeni nebyli, ono je asi hold něco jinýho brigáda než když tam je člověk denně

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji Simusha: co obnáší práce vedoucí v Kauflandu.

Ono asi nejvíc záleží čeho "vedoucí" bys měla dělat... já dělám na takovém postu v jiném řetězci a všeobecně je to o hodně velkém pracovním nasazení (nad rámec pracovní doby)... a kolektiv? To je spíš o konkrétních lidech, můžeš natrefit na super partu a skvělé "vrchní" vedení, kde tě to fakt bude bavit a nebo taky natrefíš na nějaký deb.... který ti to úplně zhnusí (tu první lepší variantu zažívám teď, tu horší jsem zažila před rokem a půl v Globusu a hodně rychle jsem zdrhala...)

arrow
Neprodává v Bazaru

Jojo já taky dělala brigádu v jednom brněnském.Moc dobré zkušenosti s Kauflandem nemám.Záleží na tom čeho budeš vedoucí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené