Doteď nejsem schopná uvěřit. Partner má cca tři měsíce problémy s uroinfekcí, opakuje se, zánět, horečka, bolesti, krev ve spermatu a moči, léčba...Po důkladném vyšetření a sonu na urologii výsledek: cizí těleso v močovém měchýři vypadající jako brčko, takže otázky a pohledy typu: Lidi jsou různí, nestrčil jste si sám?? Objednali na kontrolu na září, když vydrží.
Já jsem po laparoskopii s tříselnou kýlou dva měsíce a kvůli novým bolestem v podbřišku, jsem začala opět řešit chirurgii, kde jsem nahlásila tělísko Mirena(pátým rokem) a tím vyloučila těhotenství. Přesto mě nabrali a poslali na gynekologii, kde jsem byla úplně za blázna, že tvrdím, že mám tělísko a nemohou ho najít. Sono i krev potvrdili k mému zděšení těhotenství, 6t. Když nám to došlo a lékařům přišlo kuriozní, partner má mé tělísko. Jak je tohle možné??
Máte zkušenost? Moc ráda bych věděla, jak byste řešili, protože se docela zlobím, že jsme dali dost peněz za Mirenu a u obou to skončí narkozou a velkými problémy, když nepočítám, že si interupci musíme zaplatit- 1500,- za žádost a 3000,- za výkon. Jak je možné, že je tělísko tak nebezpečné? Co byste dělali s partnerem Vy?

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ty jo tak to je síla! Vím, že holky řešily nějaké reklamace Mireny u Bayeru. Zkus nejdřív dostat peníze přes svého gynekologa a nebo rovnou od té firmy. Vždyť to není normální!

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LMonito: to je na poradu s dobrým právníkem, ale fakt dobrým a ...nevím, být to v USA vysoudíte těžký prachy, ale tady...

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na farahh:

Ke svému dr.jdu zítra, zaváděl jí a má od ní dokumentaci, už jsem mu volala. Tak jsem zvědavá, co mi poradí on. Dám na něj, vděčím mu za dost a když mě podpoří, volám právníka. Nemám ráda řešení a popotahovačky, ale partner s malými přestávkami věčně po doktorech, samá antibiotika(o jeho střevní mikrofloře po nich už, ani nemluvím), hubený, věčně utahaný s kruhy pod očima, je každou chvilku doma z práce a když to půjde vyndat předem cystoskopií, budeme rádi(nechci ani pomyslet, jak si užije). Jinak laparo. U mě taky zbytečný zásah, bolesti(mám srůsty, jinak bychom na to snad nepřišli), protivná nevolnost, zbytečná narkoza..Už aby to bylo za námi

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LMonito: Tak jsem zvědavá, co mi poradí on

co asi - abys to nijak neřešila, že se to stát může, ať jste v klidu - a hlavně ať to nikde neřešíte...co jiného bys čekala?

Reaguji na LMonito:
Tak to je jak zlý sen.
Neumím si představit, že ho nezabolelo během sexu, když mu to tělísko pronikalo do močové trubice. Vždyť ho to muselo minimálně tlačit, ne-li bolet...

Já bych se soudila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ty kráso, skoro bych se vsadila, že jste ojedinělý případ na celém světě Se soudy si ale moc naději nedělejte, jednak byste museli prokázat vadu výrobku nebo nedbalost při jeho zavádění, druhak se všechno šíleně potáhne a za právníky utratíš desetinásobné peníze - a to se ještě držím při zdi.

arrow
profile_image
Lavender_kid
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

teda, vážně síla, četla jsem už o tom, že mirena putovala ženám po těle, např. až do žaludku, ale že by doputovala až k partnerovi. Obrátila bych se nejdříve na svého gynekologa a jestti máte všechnu dokumentaci neváhejte a obraťte se na právníka, držím palce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené