arrow
profile_image
Izabell
od 1. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všechny, beru 2,5 roku Minervu a rozhodla jsem se, že přejdu na jinou. Doktorka mi předepsala Jeannine. Chtěla bych přejít v kuse, bez sedmidenní pauzy. Máte s tím někdo zkušenost? Nějaké vedlejší účinky? Také mě zajímá něco dlouhodobějšího, jestli se Vám třeba zhoršila pleť. Díky za všechny zkušenosti. Vím, že Minerva je to samé jako Diane, Chloe a Vreya, takže klidně pište zkušenosti i z přechodem z těchto antikoncepcí...

já jsem taky přešla na Jeanine z Dianne, ale neměla jsem k tomu žádný důvod kromě toho, že už jsem prostě Dianne brala moc dlouho. Jeanine beru asi 2 roky a žádné problémy nepozoruji, pleť pořád stejná, váha taky (v létě mívám vždy tak o jeden a půl kila víc než v zimě, ale to je u mě pravidlem, asi je to tím, že v létě se dost cpu ovocem, které má přeci jen hodně cukru - antikoncepce v tom roli nehraje.

arrow
profile_image
purple
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja som pred nejakým časom prechádzala z Minervy na Jeanine a jediné čo si spomínam bolo, že krajšiu pleť som mala až po Jeanine, a čo sa týka váhy-schudla som ešte kým som brala Minervu, neskôr som už nepribrala naspäť vôbec a to neberiem HAK žiadnu už 4 roky.

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Po roce užívání jsem přešla z Minervy na Jeanine, tu teď beru rok, problémy s přechodem jsem neměla a dlouhodobé...no, těch je dost, ale ne tak výrazné jako u Minervy, takže s ní zatím budu pokračovat dál. Největší problém je, že jsem v poslední době začla špinit ve 3. týdnu braní HA (v rámci plata), nevím, zda to je z HA nebo z jiného důvodu. Ale jinak jsem nepřibrala, pleť lepší jak po Minervě, chuť na sex stejná, bolesti hlavy a nevolnosti žádné.

arrow
profile_image
Orina
od 9. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem přesla z Diane na Jeannine a tu jsem vydržela brát asi tři týdny. Měla jsem tak příšerný migrény, při kterých jsem prozvracela sedmidenní pauzy, že jsem si řikala už nikdy víc. Skončila jsem u Pramino, kterou jsem brala v patnácti.

Cituji Orina: Měla jsem tak příšerný migrény, při kterých jsem prozvracela sedmidenní pauzy, že jsem si řikala už nikdy víc

vidíš, mě hlava nebolí vůbec...když tak nad tím přemýšlím, naposledy mě bolela někdy v pubertě, což je tak 10 let zpátky. Je to hrozně individuální, obávám se, že ti naše poznatky budou k ničemu a budeš to muset vyzkoušet sama.

Já jsem ani nezpozorovala, že bych přešla na jinou antikoncepci. Všechno bylo bez jediného problému

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené