Podle mého minulé životy umí opravdu jen málokdo. A mně je tedy ještě nikdo nevnucoval, ač bych zvědavá docela byla, ale zase je to možná dobře, aspoň nejsem nějak ovlivněná.

arrow
profile_image
skarabeus
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lollo - věř mi, že to záleží na kartářce. Ta moje vykládala osud a s tím opravdu nehneš. Byla opravdu dobrá. Ještě dnes se mi plní některé její předpovědi a to je již nějaký rok v nebi.
Kdybych to nezažila, také bych o tom pochybovala. Co je na tom však zajímavější je to, jak si na výklad mozek vzpomene a zaregistruje to. Já si vše vysvětluji velikostí "daru" jaký ten či onen člověk má. A já takových poznala 5. A to je hodně. V předpovědích navazovaly jedna na druhou.

Arette - já fakt tu karmu ani minulé životy zrovna nemusím. U karet, numerologie, astrologie a pod. se člověk může alespoň o něčem přesvědčit. Možná ve mně ještě zbývá částeča materialisty. Nikomu ale jeho přesvědčení neberu. Možná jsem i šetla jen něco, ale vždy to byl.. byla jsi šlechtic, léčitel, učitel, řeholník, kněz, ale že by byl někdo nevolník, žil v pastoušce a pod. se mi ještě k uším nedoneslo. a to v určité době bylo až 90% lidí.

Cituji skarabeus: Ta moje vykládala osud a s tím opravdu nehneš.

Tak já si myslím, že tak to není. Opravdu to sleduju už skoro dvacet let a myslím, že kdyby to takto bylo, tak bychom neměli vůbec žádnou volbu. Ale jsou určité situace, osudové, kterým se nemůžeš vyhnout, to jo. Otázkou je, zda ti zrovna nevyložily tyto osudové věci. Jinak jsem přesvědčená, že opravdu platí, že jak si kdo ustele, tak si taky lehne, a že to leckdy zasahuje do minulých životů, tak to je taky pravda. Zrovna tak karmickému zatížení věřím, taky to dost sleduji. Naopak za sebe můžu říct, že mi vyhovuje ten přístup současných kartářek a kartářů, kteří se opravdu snaží nějak pomoct a ne jen říct, že tak to bude a hotovo. To mi přijde dost málo. Já bych tedy odešla nespokojená. Jelikož se vším se dá něco dělat, nebo aspoň zmírnit dopad. Je to můj názor.

arrow
profile_image
skarabeus
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lollo - já jsem to nesledovala, ale prožívala a to od r. 1958 vlastně dosud. K té první paní jsem chodila až do r. 1984 a věru jsem spíše hledala jestli jí nenapovídám, netahá ze mně rozumy. Dokonce jsem si sebou vzala kolegu z práce, aby výklad pozoroval. I jemu jsem ten úkon zaplatila. Přála bych ti abys viděla s jakou odcházel. Nic podezřelého u m+ neshledal a jemu byly řečeny věci, které nikdo jiný o něm nevěděl.

Ješt mi prosím tě napiš, jak sleduješ to karmické zatížení a co pochází z minulých životů.
Díky

Cituji skarabeus: Ješt mi prosím tě napiš, jak sleduješ to karmické zatížení a co pochází z minulých životů.

To sleduji u sebe. No někdy i u ostatních, ale popravdě do svědomí jim nevidím a ani v minulosti se nikomu nehrabu, takže u sebe vím, oč jde. A bohužel to dost funguje. Nebo někdy bohudík. A jak to dělám? No snad stačí si pamatovat, co jsem kdy jak udělala a jaký to má dopad na přítomnost či budoucnost, ne? A nemusím znát ani své minulé životy, i když něco vím. Ono leckdy kdyby se lidi zamysleli nad svým současným životem, to by stačilo úplně.

Cituji skarabeus: já jsem to nesledovala, ale prožívala a to od r. 1958 vlastně dosud.

Já ti nevím, pořád jsi mě nepřesvědčila, že by se to nemohlo udát jinak, kdybys tomu dala šanci. Jsou některé věci, kterým se nevyhneš, to máš pravdu, ale ne všechny. A mně řekly asi 3 kartáři nezávisle na sobě, že jsem se některým věcem vyhla, mno ale stejně jsem si moc nepomohla, ono se to vrátí a odjinud Jak říkám, osud si tvoříme přeci sami a to, že je něco dané, je v pořádku, ale spoustu toho děláme pouze svými rozhodnutími.

Ještě bych se tě zeptala, jak se ti žije s pocitem, že vše je dané a nic s tím neuděláš? Já bych asi skočila z okna To mi přijde jako velmi nesvobodné.

arrow
profile_image
skarabeus
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se na to neptej. Já s tím dokázala a dokážu žít i nadále. Já jsem si vědoma, že to zavání fatalizmem. Pro mně to s odstupem času připadá jako určitý "vědecký" výzkum. Píši o tom proto až nyní kdy na to s odstupem mohu nahlížet. Proč to tak fungovalo nevím, ale jsem ráda že jsem to zažila. Jako blíženec jsem byla vždy tak trochu nad věcí. A abych tě překvapila ještě více, tak moji životní pouť , pochopitelně schonou s kartářkou č. l na nalajnovala i astroložka /jednoho prezidenta a moje/, medium a jasnovidka. Nevím dodnes proč mi osud do cesty stavěl takovéto kapacity. A ještě jedna bomba k neuvěření. Když mi na stejnou otázku odpovídalo více z mých věštců, nikdy se nestalo, že by jedna řekla že je to bílé a druhá černé, tudíž ani ne šedivé. Toto vše zde neuvádím proto, že bych byla vševědoucí, všemuvěřící či dokonce omezená v rozhledu, ale proto co dokáže lidský fonomen před kterým smekám.

arrow
profile_image
Jelena
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na předpovědi kartářek nevěřím - podle mě jsou pouze dobrými psychology

arrow
profile_image
skarabeus
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jelena: Na předpovědi kartářek nevěřím - podle mě jsou pouze dobrými psychology

To je tvoje svaté právo. Svůj názor nikomu nevnucuji, jako bych si nenechala vnucovat cizí názor se kterým bych nesouhlasila.

skarabeus
No napadá mě jediné, buď máš skutečně jasně daný osud a tím je to jednodušší ti předpovídat budoucnost, nebo ti kartářka číslo jedna vytvořila natolik silné elementály (myšlenkové formy), které se opravdu zhmotnily. A bylo to aspoň dobré? Myslím jestli ty předpovědi byly fajn? No a nebo ti možná chybí dostatečná tvrdohlavost, ale já ti klidně kus mý dám, já mám přebytek a mám s tím akorát problémy

Já svůj osud rozhodně daný nemám, nejednou se mi to podařilo ovlivnit a všechno dopadlo ale úplně jinak. Navíc na to tě upozorní i dobrá kartářka sama. Mně tvrdila, že těch cest je několik. Jsou to pouze nějaké potenciály, možnosti.
Mně například upozornila, že nejsem typ na řízení auta, že bych mohla způsobit nehodu. Ale to neznamená, že ji způsobím ani když si za ten volant sednu. Jen mi řekla, at jsem hodně opatrná.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lollo: Jak říkám, osud si tvoříme přeci sami a to, že je něco dané, je v pořádku, ale spoustu toho děláme pouze svými rozhodnutími.

moje řeč
jen třeba předčasná smrt třeba v mladém věku či násilná nečekaná smrt to je podle mě daný osud a neunikneme tomu, ale to už jsme zase u minulých životů a karmického zatížení , které si neseme sebou z minulých životů do toho současného.

a je pravda , že některé myšlenky a přání si tak zhmotňujeme , že se prostě opravdu stanou, ale že bych žila jen z předpovědi kartářek to rozhodně nééé

arrow
profile_image
Arette
od 10. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě Mesalinda řekla,že nemám určeného osudového muže pro život,záleží na mně,a x krát se mi stalo,že mi třeba 4 předpověděly stejného muže a já si za měsíc vybrala úplně jiného

arrow
profile_image
skarabeus
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lollo - že bych měla jasně daný život o tom moc pochybuji. Mám naopak pocit že jsem toho v životě prožila min. 5x tolik co jiní lidé. Můj život opravdu nebyl čitelný, ale plný oklik a zákrut. Jsem totiž tvořivý a sebevědomý člověk, který často mění své záměry. Ale to k blížům patří. Tvrdohlavá sice nejsem, ale hravá ano. Takže proč bych si nezahrávala s kartářkou? Když mi šlo o to, abych vyvrátila její výklady. Ne proto abych se vyhnula předpovědi, ale právě proto , že jsem přeci pánem svého života. Ta paní byla stará a velmi obyčejná. Kde své rozumy brala nevím. Kdyby ty předpovědi nebyly tak intimní, docela ráda bych se s vámi o ně podělila. Snad jednu za všechny. Pracovala jsem již několik let, když jsem se dostala na funkci A10/což tehdy pro středoškolačku bylo velmi zajímavé i platově/.
Celá natěšená jsem šla k paní J. Ta vyytáhla karty a kromě jiného mi sdělila, že až začnou chmele budu měnit zaměstnání. To byla tehdy sprcha. Celou cestu domů jsem nadávala ,, jak mi tentokrát blbě vyložila. To bylo v březnu. V květnu přišli s tím, že je reorganizace a já že musím jít na jiné místo, protože to moje vysněné musí dát paní, kterou by jinak museli propustit. Takže jsem dala výpověď k 31.5., kterou mi můj šéf roztrhal. Počkala jsem až šéf odjel na dovolenou a podala jí k 31.6. Ta se stala platnou. Jenže můj syn v červenci dostal plané neštovice a já dostala ošetřování člena rodiny. Pochopitelně, že již od května jsem si našla nové místo/tehdy to nebyl problém/. Jenže na novém pracovišti mi tehdy neschválil ZV ROH. Můj pracovní poměr u původního zaměstnavatele trval dále. Na nové pracoviště jsem nastupovala v pondělí 21.srpna a to byl přesně v den, kdy se odjíždělo na chmel. Tím ale celá anabaze neskončila. Stále jsem zůstávala zaměstnancem původního podniku. Oficiálně jsem byla převedena až 1.10. Bylo to týž den kdy mi ZV ROH schválil. To už z toho byl na nervy i můj nový šéf. Jak si to tedy vysvětlit?

skarabeus
Víš, já myslím, že si asi nerozumíme. To, co ti předpověděla, se opravdu dá velmi snadno předpovědět. Spíš bych ráda věděla, na jak dlouho dopředu se ti její předpovědi plnily. To je pro mě klíčové. Jsem přesvědčená, že se dá docela dobře předpovídat i na pět let dopředu, ač většina kartářek o tom nechce ani slyšet a předpovídá max na rok. Pravda, na čím kratší dobu se předpovídá, tím jsou předpovědi přesnější. Taky jde o to, jakým stylem ti co předpověděla, protože je to intimní, tak nečekám, že mi to zde napíšeš. Vysvětlila bych to tak, že máš už před narozením daný jasný cíl, kterýho máš dosáhnout ve svém životě, ale cestu, tu si každý vybírá sám. Je jen na tobě, jakou cestu si vybereš, jestli přímou, nebo plnou oklik. A pokud se ale výrazně odchýlíš, tak tě něco navede, abys dosáhla cíle. Pak bych řekla, dle mých pozorování (neber to jako něco, co je jediné správné), že jsou určité styčné body v životě, kterým se taky nevyhneš, tyto body se proto dají taky vyvěštit, protože jimi projdeš, aniž bys chtěla, je to dané z toho důvodu, že to jsou jakoby úkoly, které tě čekají, aby ses někam posunula. Jak se říká, co nás nezabije, to nás posílí. Takže tyto body ti ona kartářka (asi velmi dobrá) opravdu mohla říct, proto jsi z ní unešená. Takže si myslím, že moje teorie a tvoje se zas tak moc nevylučuje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené